עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוללות ומטענים - עדכון אחרי שיחה עם היבואן &#1

cat2010

Recommended Posts

רציתי לכתוב את זה כתגובה לכמה הודעות בנושא מטענים וסוללות כאן, אבל חשבתי שכולכם בטח תתעניינו בזה . . .

שוטטתי להנאתי במרחבי האינטרנט, ומה אני מוצא באתר של GP BATTERIES ?! . . . מוצרים שאף אחד לא יודע על קיומם (של חברה זו)

אז ככה:

כיום יש בארץ מטענים של 15 דקות של החברות: VARTA ו HANHEL.

הנה המטען של VARTA שנמכר בארץ:

p1086184300.gif

אמנם ישנה נציגות חזקה לחברת GP, אך היבואן בחר כנראה שלא להביא כמה מוצרים חשובים ביותר . . .

קודם כל, לראשונה אני רואה בעוצמה של 2700MAH . . . תראו את זה באתר שלהם:

http://www.gpbatteries-hb.com.hk/html/front/index.html

דבר שני, זה המטען שאני, אישית ממש הייתי רוצה לראות בארץ, הוא מטען של GP שמטעין תוך 15 דקות(!)

tit_express.gif

express_s.gif

pic_express_b.gif

ban_express.gif

כמו כן, הגיעו לארץ לראשונה,המטענים של חברת DURACELL. כרגיל, שאנחנו נהיה בחזית הטכנולוגיה ונקבל באופן רחב את המוצרים הכי מהירים? לא. רק באינטרנט:

קבלו 2500 ומטען של 15 דקות (!) {בארץ יש רק של שעה):

rechargeable.jpg

וכמובן שאת המטענים המתחרים של ENERGIZER גם כן לא נראה בארץ . . .http://energizer.com/products/rechargeables/default.aspx

אני ממש רוצה לדעת מדוע היבואן של GP שהציף את הארץ בסוללות ובמטענים שלהם, לא מייבא לכאן את המטען הכי מהיר שלהם?!

ובכלל, מה זאת המגמה השלילית הזאת להשאיר את היהודים חסרי חופש בחירה ומתחרים ראויים בנוגע לחידושים בתחום הסוללות החזקות לשוק המקצועי שדורש את הטוב והמהיר ביותר?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לי יש מטען של אנרגייזר עם 2500 שלהם , המטען והסוללות מעולים - לדעתי יותר טובים מגיפי.

אם מחפשים .. מוצאים; ראיתי גם מטענים של דורסל בכמה חנויות..

מטען של שעה של אנרג'ייזר לא שווה כלום - יש מיליון כמותו. אני מדבר על ה HI END.

אני אשמח אם תגיד לי היכן בדיוק מצאת את המטען החצי שעה של אנרג'ייזר . . .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח אני לא מבין מאיפה הגעת שזה מטען של חצי שעה..

המטען שלי כזה והוא של 7 שעות - אתה יכו לראות בלינק המטען הכי קטן שם כזה יש לי..

זה רק מוכיח שאין להשיג את הדברים הטובים באמת.

מטען של 7 שעות זה דבר מסכן.בלי לזלזל, זה פשוט לא קביל בדרישות של צלמים מתקדמים.

יש ל GP גם ערכה להתנעת המכונית בשנייה, כאשר נגמר החשמל ברכב, עקב השארת אורות דלוקים. גם הוא,הפלא ופלא אינו מיובא לארץ.

ss103s-iso.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח מה?!

מה קשור צלמים מתקדמים ? צלמים מתקדמים משתמשים בכ"כ הרבה שכבר לא צריך מטענים - ולצלמים מתקדמים יש dslr FF עם ליתיום עם מטענים שונים לגמרי - ואף פעם זה לא הפריע לי ה7 שעות טעינה האלו , כי יש לי 2 סטים של ושאחד נגמר אני מטעין תשני פשוט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי היא יותר בריאה אבל היא לא פרקטית לפעמים...

אני צריך לדבר עם כמה שכנים שלי שטסים לחו"ל, נעשה הזמנת מוצרים דרכם :P

המטען רבע שעה הזה נראה טוב, עם שני סטים של 2700 אני מסודר, עכשיו אני רק צריך למצוא כמה הדברים האלה עולים שם בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעינה של כמה שעות הרבה יותר בריאה לסוללות.

לכן אפשר פשוט לקנות שני סטים של (או אם המצלמה שלך משתמשת בשתי סוללות) ואז אין בעיה עם הטענה ארוכה.

אגב, יש לי מטען בבית שלוקח לו 25 שעות להטעין רביעיית AAA ואבא שלי מסתדר איתו מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הרגע חזרתי מהצבא, אז סליחה על ה,כביכול, "הקפצה".

כמה תגובות:

ראשית: אני תמיד מופתע לקרוא בפוסטים תגובות של אנשים שלא קשורות לחיים,בנוסח: "לאבא יש מטען של 25 שעות והוא ממש מת עליו" . :xyxthumbs:

שנית: בהקשר של בריאות הסוללות בהטענה ארוכה משולה להמהרת המעבד. ההבד הוא שמעבד (מהחדשים, לא ענתיקות שרשמו שיאים) גם אם אני עושה לו לא מציאותי של 100% וקיצרתי לו את האם אמא של החיים ל "רק" 3 שנים,שגם זה לא מציאותי, אז זאת בעייה. למה?מעבד רציני עולה בסביבות ה1000+ שקל. וזה רק אחד. גם אם קיצרתי את חיי הסוללה ב"המהרה" מטורפת (ולא מציאותית) של טעינה ב5 דקות, אחת ברמת ה2600 עולה כ25 ש"ח. 4 (!) עולות כ-100 ש"ח. יחי ההבדל הקטן . . . :yelclap:

שלישית: פעם אחת ולתמיד: משתמש מתקדם = מי שקונה NIKON D200 ו CANON D30 (החדשה) . משתמש מקצועי - מי שקונה NIKON D2X וCANON EOS 5

אני דיברתי על המשתמשים המתקדמים. לא קונה בכלל ליטיום יקר בעל הטענה איטית, אלא BATERY GRIP PACK עם 6 AA, לידיעתך. למה? כי . . . כשעובדים מהר, הן יכולות להיטען, תוך . . .חצי שעה! ולא בוכים על "שהחיים שלהן התקצרו" ושאר הבבל"ת הזה.

אני מכיר אנשים מקצוענים כאלה. מספיק שתלך לכמה חנויות באלנבי בת"א ותדבר עם המוכרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...