רוצה אוברקלוק ל9550 שלי - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה אוברקלוק ל9550 שלי

gmppaz

Recommended Posts

שלום, אני מעוניין לבצע אבל במידה שלא תהרוס לי את הכרטיס... או לפחות שלא תהרוס את הכרטיס באמצעי הקירור בסטוק שלו.

הכרטיס שלי הוא 9550 256MB ואני אשמח אם תיתנו לי הצעות איך לעשות כזה דבר...

שמעתי שיש תוכנה שנקראת ATI TOOLS אז תגידו לי אם היא טובה למה שאני מחפש ותביאו לי קישור להורדה... תודה :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

יש תוכנה מצוינת ל ATI שניקראת ATITOOL תוכל להוריד אותה ולבדוק לאילו ביצועים מקסימלים הכרטיס שלך יכול להגיע...

והכרטיס לא ישרף לי עם אמצעי הקירור בסטוק שלו?

אתה יכול להביא לי קישור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא... יש שם בדיקה שאתה מריץ לכמה שעות בכדי לדעת מה הוא המקס' שאתה יכול להוציא מהליבה או מהזכרונות של הכרטיס מסך שלך

וגם במידה ואתה מתחיל ליראות קצת ארטיפקטים אתה תמיד יכול להוריד קצת את הביצועים

חיפוש קצרצר בגוגל ימצא לך את התוכנה... נו מילא

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=725

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך מה להפסיד כי להרס הוא לא כל עוד לא מעלים מתחים !!

תנסה עם Riva Tuner אני אוהב אותה יותר..

אין לך חיישן נכון ?!

כל עוד אתה מעלה קלוקים תבדוק את הטמפ' ע"י נגיעה בסינקים !

ואם אתה רואה שאתה לא מצליח לעלות יותר מ100 לליבה תוריד את הOC כי הוא לא ישפר לך כלום...

בהצלחה

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם מדברים על דברים שאתם לא יודעים! ל9550 ישנו פוטנציאל עצום מכיוון שהוא מבוסס על הליבה של ה9600PRO ולכן יכול להגיע גם לביצועים קרובים או שווים אלו ואפילו יותר...

קיצור עזוב ATI TOOL... קודם תעלה את הליבה לאט לאט כל פעם ב10MHZ (אחרי העלאה תריץ כל פעם בדיקות 3dmark03\05 כדי לבדוק שאין הפרעות תצוגה וכ'ו...) עד שיבואו ההפרעות תצוגה האלו ואז תירד לאט לאט כל פעם ב2 עד שיעלמו ההפרעות האלו...

אחר כך לך לזיכרון ותעלה אותו כל פעם בעשר... הזיכרון שלך צריך להיעצר בסביבות ה250MHZ פחות או יותר... יכול להיות יותר יכול להיות פחות... הליבה צריכה להיעצר איפשהוא ב400MHZ(למשל אצלי היא עצרה ב380MHZ על סטוק אבל אצל אחרים מגיעים בכיף ל460 ואפילו ל500)

מהירויות של 9600PRO זה 400MHZ לליבה ו300MHZ לזיכרונות ככה ש380MHZ לליבה ו265לזיכרונות אצלי מביאים תוצאות מאוד דומות ל9600PRO. כאשר הכרטיס שלי עוד נחשב ל9550 לא משהו.. רובם מגיעים ואף עוברים את ה400MHZ לליבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם מדברים על דברים שאתם לא יודעים! ל9550 ישנו פוטנציאל עצום מכיוון שהוא מבוסס על הליבה של ה9600PRO ולכן יכול להגיע גם לביצועים קרובים או שווים אלו ואפילו יותר...

קיצור עזוב ATI TOOL... קודם תעלה את הליבה לאט לאט כל פעם ב10MHZ (אחרי העלאה תריץ כל פעם בדיקות 3dmark03\05 כדי לבדוק שאין הפרעות תצוגה וכ'ו...) עד שיבואו ההפרעות תצוגה האלו ואז תירד לאט לאט כל פעם ב2 עד שיעלמו ההפרעות האלו...

אחר כך לך לזיכרון ותעלה אותו כל פעם בעשר... הזיכרון שלך צריך להיעצר בסביבות ה250MHZ פחות או יותר... יכול להיות יותר יכול להיות פחות... הליבה צריכה להיעצר איפשהוא ב400MHZ(למשל אצלי היא עצרה ב380MHZ על סטוק אבל אצל אחרים מגיעים בכיף ל460 ואפילו ל500)

מהירויות של 9600PRO זה 400MHZ לליבה ו300MHZ לזיכרונות ככה ש380MHZ לליבה ו265לזיכרונות אצלי מביאים תוצאות מאוד דומות ל9600PRO. כאשר הכרטיס שלי עוד נחשב ל9550 לא משהו.. רובם מגיעים ואף עוברים את ה400MHZ לליבה...

וזה לא ישרוף את הכרטיס אפילו עם סטוק? כי אני לא רוצה סתם להשתגע!!!

לעשות את מה שאמרת ב ati tool?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...