-= Palit 6800GS+7800GT Blitz =- עוקף את GTX 7800 !!! עדכון בעמוד 4+6 ... - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

-= Palit 6800GS+7800GT Blitz =- עוקף את GTX 7800 !!! עדכון בעמוד 4+6 ...

assafiles

Recommended Posts

חחח אל תגזים חבר

קודם כל המחירים שלהם סבירים (לפחות בקניה של כסף מזומן) וטכנאי או חנות שקונה מהם מרוויח יותר על העבודה והאמינות ...

דבר שני הם נותנים אחריות כמו שצריך

לא היה לי איתם שום בעיות בנושא

הלך ...קיבלתי חדש באריזה !

אפילו מאוורר של כרטיס מסך היה מרעיש מעט בתזוזה קטנה של מחשב (כנראה היה עקום חחח)

והחליפו לי

אז הם סבבה בקשר לאחריות מבחינתי :xyxthumbs:

בתור אחד שיש לו את המחירון דילרים שלהם,אני אומר לך שההפרש קטן,ואחרי שאת מוסיף את העמלה של החנות זה יוצא הרבה יותר יקר מפנדה,לגבי המזומן הם נותנים הנחה של 2.5 אחוז למזומן-ממש בזיון :-\

לגבי האחריות,את יודע שיש להם חלון של החזרות והוא פתוח רק שעה ביום,אז שלא יעבדו עליכם :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בתור אחד שיש לו את המחירון דילרים שלהם,אני אומר לך שההפרש קטן,ואחרי שאת מוסיף את העמלה של החנות זה יוצא הרבה יותר יקר מפנדה,לגבי המזומן הם נותנים הנחה של 2.5 אחוז למזומן-ממש בזיון :-\

לגבי האחריות,את יודע שיש להם חלון של החזרות והוא פתוח רק שעה ביום,אז שלא יעבדו עליכם :kopfpatsch:

חבר אתה טועה חבל לדבר סתם ...

תסמוך עלי שאני יודע מה אומר !

מחירים זה מחירים חנויות קונים סטוק מרוויחים מעט ...

כסף מזומן הנחה 3% מקבלים !!!

והחלון החלפות שלהם פתוח עד שעה 3 בצהריים וזה מספיק מאוד ;)

ואם הם מוכרים יקר יותר מפנדה אז הם כבר מפסידים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברת הייתה ותישאר חברה ברמה נמוכה עם מחירים זולים.

האיכות של הכרטיסים פשוט נוראה,כרטיס שלה לא יחזיק שנה בלי החלפת .

אל תגזים בן-אדם...

יש להם כרטיסים שעובדים שנים טובות ואין בעיות איתם (כמובן שזה נס ;) )

כל כרטיס זה עולם לחוד...בגלל חוסר האיכות שלהם !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תגזים בן-אדם...

יש להם כרטיסים שעובדים שנים טובות ואין בעיות איתם (כמובן שזה נס ;) )

כל כרטיס זה עולם לחוד...בגלל חוסר האיכות שלהם !!!

הם עובדים בסטנדרט מאוד נמוך בגלל זה ככה.

והיה לי 6800Ultra שלהם (כן כן היו ימים טובים...) ובלי OC בלי כלום יום אחד הליבה שלו החליטה שבא לה להשרף.

ועד היום אני משלם על זה שהוצאתי עליו כל כך הרבה כסף שהיום יש לי 6600.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם עובדים בסטנדרט מאוד נמוך בגלל זה ככה.

והיה לי 6800Ultra שלהם (כן כן היו ימים טובים...) ובלי OC בלי כלום יום אחד הליבה שלו החליטה שבא לה להשרף.

ועד היום אני משלם על זה שהוצאתי עליו כל כך הרבה כסף שהיום יש לי 6600.

נכון ככה זה איתם פתאום ככה ביום סגריר הליבה משתגעת או שמפסיקה לעבוד או שעושה ריצודים או מה שלא יהיה ...

אבל בסקירה הזאת מאוד העריכו את הכרטיס שלהם מכל ההבטים ...

תראו בעמוד האחרון שלה מסקנות על הכרטיס ...

http://www.hardwarezone.com/articles/view.php?id=1817&cid=3&pg=12

ואפילו פרס קיבל הכרטיס, שזכה לציונים כמו אלה ...

award_2d_MVFMstar.gif

award_2d_4.5star.gif

שימו לב 4 וחצי כוכבים קיבל מה שאומר בטבלה שזה = Excellent !!! יעני כרטיס מצויין ;)

זו ממש הפתעה :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון ככה זה איתם פתאום ככה ביום סגריר הליבה משתגעת או שמפסיקה לעבוד או שעושה ריצודים או מה שלא יהיה ...

אבל בסקירה הזאת מאוד העריכו את הכרטיס שלהם מכל ההבטים ...

תראו בעמוד האחרון שלה מסקנות על הכרטיס ...

http://www.hardwarezone.com/articles/view.php?id=1817&cid=3&pg=12

ואפילו פרס קיבל הכרטיס, שזכה לציונים כמו אלה ...

award_2d_MVFMstar.gif

award_2d_4.5star.gif

שימו לב 4 וחצי כוכבים קיבל מה שאומר בטבלה שזה = Excellent !!! יעני כרטיס מצויין ;)

זו ממש הפתעה :o

אני מתערב לך שPalit שילמה להם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתערב לך שPalit שילמה להם...

:lol:

שילמה להםםם חחח

אולי יכול להיות ...

את זה נדע שהכרטיס יצא לשוק ויצאו עליו עוד סקירות ...

נשמח לראות את האתר הזה או אחר... לוקח את הכרטיס לבדיקה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The layout and circuitries have been reworked extensively and Palit has chosen to use capacitors from Rubycon, one of the more reputed Japanese brands instead of a cheaper Taiwanese make

To achieve this rather spectacular amount of overclock, Palit has chosen to use more expensive 1.4ns DDR3 memory chips instead of the default 2.0ns rated ones

http://www.hardwarezone.com/articles/view.php?id=1817&cid=3&pg=2

נשמע דווקא כרטיס מבטיח מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AssaFiles,אחי נראה יל שאת עובד אצל מור לוי (וכנראה גם אצל ;)),יש לי 10 חשבוניות ששם רשום 2.5 אחוז הנחה על מזומן,שנית חלון ההחלפות פתוח רק שעה אז נכון הוא פתוח מ 2 עד 3,חחחחחחחחחחחח

והם זה יותר יקר מפנדה ב50 ש"ח- לזיכרון שעולה 350 ש"ח,אז כן אני קונה מפנדה,או מנועה,העיקר המקום הזול יותר :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AssaFiles,אחי נראה יל שאת עובד אצל מור לוי (וכנראה גם אצל ;)),יש לי 10 חשבוניות ששם רשום 2.5 אחוז הנחה על מזומן,שנית חלון ההחלפות פתוח רק שעה אז נכון הוא פתוח מ 2 עד 3,חחחחחחחחחחחח

והם זה יותר יקר מפנדה ב50 ש"ח- לזיכרון שעולה 350 ש"ח,אז כן אני קונה מפנדה,או מנועה,העיקר המקום הזול יותר :silly:

תפסיק לבלבל את המוח טוב ?

אני עובד איתם ונוסע לשם מידי פעם להחליף סחורה

אז מי אתה שתגיד את כל השטויות האלה פה ? מאיפה אתם ממציאים דברים זה משגע אותייי :kopfpatsch:

ואל תשווה סחורה שהיא לא משווקת כיבואן !!! לסחורה שהיא משווקת כיבואן במחירים שלה ...

כמו המוצרים של PALIT ו ומוצרי NU וכו ...

ורק שתראה כמה שאתה קופץ בראש אז אני מעתיק מהמחירון שלהם העדכני האחרון את העיניין

תנאים כלליים

המחירים ב $ US העברות גבוה ואינם כוללים מע"מ

המחירים לאשראי (לפי אישור החברה), הנחת מזומן 3 אחוז

שעות פעילות ימים א-ה 9-17

מינימום הזמנה 500 $ - או דמי טיפול\משלוח 6 $

הרכבת מערכת 15 $

החזרת ציוד - תוך שבוע ימים מיום החשבונית ובאריזה מקורית

מחלקת שרות פועלת מדי יום בשעות 11-15 בלבד !

וכמו שאתה רואה זה 3% הנחה לכסף מזומן !!! מידי קום נותנים 4% הנחה CD-LOG נותנים מחירים מיוחדים למזומן בלי קשר לאחוזים ...

אז חלסססס כבר !!!

שהכרטיס יגיע אני אדווח לכם מחירים מיד !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק לבלבל את המוח טוב ?

אני עובד איתם ונוסע לשם מידי פעם להחליף סחורה

אז מי אתה שתגיד את כל השטויות האלה פה ? מאיפה אתם ממציאים דברים זה משגע אותייי :kopfpatsch:

ואל תשווה סחורה שהיא לא משווקת כיבואן !!! לסחורה שהיא משווקת כיבואן במחירים שלה ...

כמו המוצרים של PALIT ו ומוצרי NU וכו ...

ורק שתראה כמה שאתה קופץ בראש אז אני מעתיק מהמחירון שלהם העדכני האחרון את העיניין

תנאים כלליים

המחירים ב $ US העברות גבוה ואינם כוללים מע"מ

המחירים לאשראי (לפי אישור החברה), הנחת מזומן 3 אחוז

שעות פעילות ימים א-ה 9-17

מינימום הזמנה 500 $ - או דמי טיפול\משלוח 6 $

הרכבת מערכת 15 $

החזרת ציוד - תוך שבוע ימים מיום החשבונית ובאריזה מקורית

מחלקת שרות פועלת מדי יום בשעות 11-15 בלבד !

וכמו שאתה רואה זה 3% הנחה לכסף מזומן !!! מידי קום נותנים 4% הנחה CD-LOG נותנים מחירים מיוחדים למזומן בלי קשר לאחוזים ...

אז חלסססס כבר !!!

שהכרטיס יגיע אני אדווח לכם מחירים מיד !

רשום 3 אבל בתחלס זה פחות,אבל אנחנו כמו שני ילדים קטנים שמתווכחים על 0.5 אחוז,זה לא הנקודה.......(ודרך אגב בפנדה מקבלים 10 אחוז ובעוד כמה חנוית ששם המחיר זהה כמעט למור לוי),דבר שני בפועל החלון פתוח שעה ביום אולי בימים של עומס זה פתוח יותר זה כבר לא דבר שאני עוקב אחריו :) וזה מנסיון,

אני עובד עם 3 חניות מחשבים,ותאמין לי האחריות במור לוי לא הכי גרוע בעולם אבל בהחלט לא עושה חיים קלים,וצריך להרים את הכול לפעמים בשביל לקבל את השירות :hat:

שלך הדוד בוגי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשום 3 אבל בתחלס זה פחות,אבל אנחנו כמו שני ילדים קטנים שמתווכחים על 0.5 אחוז,זה לא הנקודה.......(ודרך אגב בפנדה מקבלים 10 אחוז ובעוד כמה חנוית ששם המחיר זהה כמעט למור לוי),דבר שני בפועל החלון פתוח שעה ביום אולי בימים של עומס זה פתוח יותר זה כבר לא דבר שאני עוקב אחריו :) וזה מנסיון,

אני עובד עם 3 חניות מחשבים,ותאמין לי האחריות במור לוי לא הכי גרוע בעולם אבל בהחלט לא עושה חיים קלים,וצריך להרים את הכול לפעמים בשביל לקבל את השירות :hat:

שלך הדוד בוגי

עזוב אתה מדבר שטויות במיץ לא מתייחס אליך מכאן ואילך :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...