מוזילה הופכת עברית תחת Tahoma לקוד של מטריקס? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוזילה הופכת עברית תחת Tahoma לקוד של מטריקס?

MishaK

Recommended Posts

הבכן, התקנת לינוקס רד האט 7.3 הצליחה ואני סוף סוף קצת מבין את הקטע פה.. אך ישנה עדיין בעיה מרגיזה שאני לא מצליח להסדר איתה והיא העברית במוזילה 1.1.

התקנתי את הדפדפן, התקנתי פונט מסוג Tahoma אשר נשלח אליי מוינדוס וכל פעם שאני מגדיר אותו בהגדרות הדפדפן הכתב פשוט משתגע וגודל למימדי ענק, לא מסתדר, ואם מתרחקים מהמסך מזכיר מאוד את הקוד של מטריקס... אני ממש לא מבין איך ולמה זה קורה, אולי מכיוון שהפונט הינו -tahoma ? או שאין קשר בכלל?

תודה לכל העוזרים... אני בנתיים משתגע עם ה-Konqueror הזה שגם לא מראה עברית משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה משתמש בKDE 3.0 שבא עם ההתקנה של הREDHAT ?!

למה היום התקנתי את הREDHAT 7.3 והKDE הזה זה ממשק גרפי הכי כבד שראיתי בחיים שלי

לפי דעתי הוא די הורס את מה שלינוקס אמורה לעשות יותר מהר מוינדוס וזה שימוש יותר טוב בחומרת המחשב והרצת תוכנות בצורה מהירה יותר

והKDE הזה פשוט אוכל את כל הזכרון!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, להרגע עם הסמני קריאה... דיי... והממשק לא כבד במיוחד, הוא בסדר גמור.

מה זה לא כבד ?!

זה כל כך כבד שאם נדבר במונחי משקל זה שוקל איזה 20 טון!

העפתי הרבה "דברים גרפים" שזה היה עושה אבל עדיין איטי !

לא יודע אולי זה בגלל שההארדיסק הוא 5400 RPM קיצר לא משהו כשאני לוחץ על HOME או TRASH לוקח לו זמן עד שהוא "מעלה" את זה

אבל אחרי שפעם הרצתי את זה הרי הוא צריך לטעון את זה מהזכרון וזה אמור להיות יותר מהיר אבל בכל זאת לא (עדיין איטי).

דרך אגב בדקתי כמה זכרון הוא "אוכל" אז נחשו כמה אחוז מהRAM שלי זה "טחן" נכון 88% !!!!!!!!!!!!!

ויש לי 380 כמובן שב400 MEGA של ה SWAP הוא לא נגע אבל בכל זאת!!

דרך אגב אין לעזעזל אני מחליף שפה בלינוקס? SHIFT+ALT לא עובד CTRL+SHIFT לא עובד

אז איך ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה היא הנסיון הכושל ל AA לפונט.. פשוט צריך לערוך בקובץ unix.js של המוזילה לבטל את זה.. זה קורה רק בחלק מהאתרים (למשל כאן) ואפילו בחלק קטן מאוד של האתרים באנגלית.

אני משתמש בטהומה היפיפה ובלי שום בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתה נכנס לאתר של מוזילה יש שם קטגוריה של תוספים לדפדפן ושם אפשר להוריד כל מיני דברים נוספים שלא באו עם ההתקנה שלו ואחד מהדברים שם זה HEBREW LANGUAGE PACK

שמסדר לבד את התמיכה בעברית בצורה חלקה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...