כמה שאלות שיש לי במספר נושאים (אינדקס) - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות שיש לי במספר נושאים (אינדקס)

fuck off

Recommended Posts

למשל האות "L" יש בה זווית ישרה, לעמותה בסוגר הזה "(" אין. אז אני רוצה לעקם אותו כמו הסוגר.

אותו תהליך, רק שהכיפוף צריך להיות בקצוות בלי התקדמות לכיוון המרכז\ המקום שבו אתה רוצה את הזווית (כשמכופפים לL מתחילים מהפינות, ומתקדמים לכיוון הזווית של ה90 מעלות, עד שמקבלים את הצורה הסופית....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, כדי לכופף ל ")" צריך לחמם את כל הפלטה ל90 מעלות, לתפוס את הפלטה בצדדים ולכופף עם קצת כוח. יקח כמה דקות של כיפוף להגיע לצורה הסופית, ואז לקרר את הפרספקס, אבל לא במים.

בכול מקרה, אתה לא תצליח לחמם את הפרספקס ל90 מעלות באמצעים ביתיים... אלא אם יש לך תנור גדול שאתה יכול לשלוט בדיוק על הטמפ' (ואתה לא...) ואתה יכול להכניס אליו את הידיים ולעבוד בחום (ואתה לא...) :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, כדי לכופף ל ")" צריך לחמם את כל הפלטה ל90 מעלות, לתפוס את הפלטה בצדדים ולכופף עם קצת כוח. יקח כמה דקות של כיפוף להגיע לצורה הסופית, ואז לקרר את הפרספקס, אבל לא במים.

בכול מקרה, אתה לא תצליח לחמם את הפרספקס ל90 מעלות באמצעים ביתיים... אלא אם יש לך תנור גדול שאתה יכול לשלוט בדיוק על הטמפ' (ואתה לא...) ואתה יכול להכניס אליו את הידיים ולעבוד בחום (ואתה לא...) :nixweiss:

אולי אני יכול לחמם את זה בתנור ל100 מעלות ואז להוצאי ולקופף ישר? אז שהפרספקס יהרס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יעזור. דבר ראשון, אתה לא יכול לשלוט בדיוק על הטמפ' של התנור, תמיד יש סטייה של איזה 10 מעלות... תחמם את זה ליותר מ110 מעלות והוא יתחיל להלבין (לא יהייה שקוף...)

דבר שני, צריך לשמור על החום של הפרספקס כל זמן הכיפוף, וכמו שכתבתי, אי אפשר לכופף אותו מהר, וזה לוקח כמה דקות. לא תצליח לשמור על הטמפ' ליותר מדקה, גם אם תכסה את הפקספקס במגבת (או משהו מבודד אחר...).

אני זוכר שמישהו תיכנן פעם לעשות איזה כיפוף כזה, והוא כתב שהוא מכיר מקום שעושה עבודות כאלה. תריץ חיפוש ואולי תמצא משהו. אני גם ממליץ לך לפנות לפרו מודר (אחד המשתתפים בפורום...), הוא בד"כ מכיר כל מיני מקומות כאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...