הזמנתי עכשיו את האוזניות MX500... אתם חושבים שעשיתי בחירה טובה? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנתי עכשיו את האוזניות MX500... אתם חושבים שעשיתי בחירה טובה?

DOR_2911

Recommended Posts

שים לב- כפתור מסוכנות לשמיעה

כדי לא לפגוע בשמיעה מומלץ להקשיב לאוזניות כאלה במשך חצי שעה ביום לכל היותר (במידה ואתה שומע על ווליום גבוה)

או להקשיב להם במשך שעה ( במידה ואתה שמוע על ווליום נמוך/ סביר).

יותר מהזמן הזה יגרום לפגיעה בשמיעה.

אם אתה רוצה להקשיב למוזיקה דרך האוזניות לזמן רב יותר קנה חיצוניות ואז תוכל להקשיב להן במשך שעות כל יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לא לפגוע בשמיעה מומלץ להקשיב לאוזניות כאלה במשך חצי שעה ביום לכל היותר (במידה ואתה שומע על ווליום גבוה)

או להקשיב להם במשך שעה ( במידה ואתה שמוע על ווליום נמוך/ סביר).

יותר מהזמן הזה יגרום לפגיעה בשמיעה.

אם אתה רוצה להקשיב למוזיקה דרך האוזניות לזמן רב יותר קנה חיצוניות ואז תוכל להקשיב להן במשך שעות כל יום.

שמע אני הקשבתי לאוזניות כפתור וגם INEAR במשך שעות על ווליום סביר+ ואין לי שום בעיות שמיעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני הקשבתי לאוזניות כפתור וגם INEAR במשך שעות על ווליום סביר+ ואין לי שום בעיות שמיעה

בעיות שמיעה הן לא משהו שאתה יכול לזהות תוך שנה או אפילו תוך 5 שנים.

תנשיך ככה כמה שנים ותגיע לגיל 40 עם בעיות שמיעה. בעיות שמיעה מתפתחות עם הזמן ולא נוחתות עליך ב"בום".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחות טובות אבל זה לא הבדל שאתה תבחין בו אם לא תתאמץ

זה לא מדוייק

חלק אומרים שה 550 יותר טובים

וחלק אומרים שה 500 נותן באס יותר טוב,

עקרונית האוזניות דיי מתחרות בינם לבין עצמם, אין הבדל רציני, ולכל אחד דגם שונה נשמע יותר טוב.

בקשר להודעה של divinity, אני מאוד מקווה שה 500\550 יותר טובות מה400 בצורה ניכרת, כי ה 400 לא נשמעות לי מדהים (הם סבירות, והרבה יותר טובות מהשיט שהיה לי לפני זה, אבל עדיין הצליל שלהם לא מספק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיות שמיעה הן לא משהו שאתה יכול לזהות תוך שנה או אפילו תוך 5 שנים.

תנשיך ככה כמה שנים ותגיע לגיל 40 עם בעיות שמיעה. בעיות שמיעה מתפתחות עם הזמן ולא נוחתות עליך ב"בום".

לפני שבועיים הייתה לי בדיקת שמיעה ולמותר לציין שעברתי בהצטיינות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר באתר הזה ה550 יותר זול מה 500

פותח התארד כמה עלו לך האוזניות?איפה קנית?

קניתי מ MUSIC10 ב157 שקל, המוכרת אמרה לי שה500 לפי דעתה יותר טובות מה550

ד.א , אם אני שומע על ווליום חלש (כאילו שאני עדיין שומע טוב את מה שקורה מסביבי) זה מזיק?

יש לך אולי לינק למקור אמין שכתוב בו את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שהאזניה מרעידה את עור התוף ממקום קרוב כ"כ אין לגלי הקול מרחב להתפשט ולכן הלחץ שהם מפעילים על עור התוף גדול פי כמה מאשר אזניות סגורות על ווליום סביר כשגלי הקול מתפזרים ומגיעים לעור התוף בלחץ נמוך יותר.

זה common sense, לא צריך מאמר על זה, זו פיזיקה ואנטומיה פשוטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...