מחפש אוזניות לאיפוד G5: תקציב: 30 עד 40 אירו (משהו כמו 170 עד 225 ש"ח) - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש אוזניות לאיפוד G5: תקציב: 30 עד 40 אירו (משהו כמו 170 עד 225 ש"ח)

tnt studios

Recommended Posts

אה, הנה עזרה כמו שצריך...

טוב, אני יעבור לאוזניות מחוץ לאוזן (משהו כמו של די-ג'י נכון? רק יותר דק בתקציב הזה ופחות איכות) אבל העניין הוא שאוזניות כאלה לא נכנסות לכיס, נכון? זה בגלל הקשת שיש להן....

תודה על העזרה, עברנו מIN-EAR לOUT-EAR...

נ.ב: אני לא מרגיש שום הבדל בוליום בין האוזניה השמאלית לימנית, יש סיכוי שעברתי את זה? יש סיכוי שיש לי איפוד מיוחד? הוא נקנה ומשומש כבר בערך חודש וחצי... מתי מרגישים את הירידה בויליום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה משהו שימנע ממך להחליף - יש דיווחים מכל ארצות הברית על אייפודים שהורסים אוזניות.

ישנן אלפי עדויות של של אייפוד שהאוזנייה השמאלית שלהם נחלשת וכעבור כמה זמן מפסיקה לעבוד.

ככל הנראה הבעיה נגרמת גם באוזניות שלא שייכות לאפל.

אם תלך לאפל ותגיד להם שנהרסו לך האוזניות הן יחליפו לך אותן בלי שאלות, אבל אם תלך לחברה שמייצרת ותגיד להם שהן התקלקלו לא בטוח שהם יעזרו לך.

נ.ב.

אם אתה משתמש באוזניות שנמצאות בתוך האוזן תהיה מודע שהן פוגעות בשמיעה. אם אתה שומע בווליום גבוה אתה יכול להשתמש באוזניות כאלה במשך חצי שעה ביום מקסימום, אם אתה שומע בווליום נמוך אתה יכול להשתמש בהן עד שעה. אבל אם תעבור לאוזניות שנמצאות מחוץ לאוזן תוכל להתשתמש בהן שעות רבות כל יום מבלי לפגוע בשמיעה.

לא מכיר את העדויות על האיפוד, אבל איכשהוא אני לא מתפלא.

דבר שני האוזניות שלהן נהרסות בלי שום קשר כי הן זבל.

דבר שלישי מה שאמרת על האוזניות IN-EAR זה שטות מוחלטת חסרת כל בסיס וכל הוכחה ! וזה לא רציני לזרוק פרטים כאלה באוויר בלי שום גיבוי !!! :bash:

taotao161-

א. זה זבל להמונים, כי הוא המוני !

ב. הוא זבל, מהסיבה שאתה קונה נגן עם פיצ'רים נחוטים, זמן בטריה נמוך, איכות שמע בינונית, שחיטה במחירי אביזרים, ומחוייבות להעביר שירים דרך התוכנה של , ה iTunes וכל זה במחיר מופקע. !! אם זה לא זבל אז מה כן ?!?! אז הוא נראה טוב והוא מ-ג-נ-יב ! אז ?

דבר ראשון לדעתי יש נגנים שנראים יותר טוב ואישית אני לא מוצא את המראה של האיפוד מרהיב כל כך.

חוץ מזה אם כבר אתה מוצא אותו כיפה ומגניב אז זה כמו לקחת מרצדס ולשים לה מנוע של סובארו פשע עם גיר של פיאט אונו וכו וכו ולמכור אותה במחיר מופקע ! זה פשוט מגוחך !! ואם תרצה להוסיף משהו לרכב זה יעלה לך הרבה אבל לא תהיה לך ברירה ! מקווה שהסברתי את עצמי בקטע הזה.

דבר שני כל עוד לא שמעת משהו אחר חוץ מהואזניות העלובות של האייפוד אתה לא תבין כמה הן באמת עלובות ! אין לי דרך אחרת להסביר לך את זה.

וחוץ מזה שמבחינת אמינות זה פשוט בדיחה, כל כך הרבה שלהם נהרסות שזה לא נורמאלי. זה פשוט לצחוק ללקוחות בפנים ! תסלחו לי.

אקואריוס, אין עם הנגן בעיות, כמו שאין בעיות עם נגן שעולה 200 ש"ח בוואלה שופס.. הוא מנגן, מתחבר למחשב וכל מה שצריך.

כנ"ל גם ה-איפוד רק שהוא נמכר במחיר שערורייתי. ממליץ לבדוק מה ההצע בשוק לפני שאתה ישר קופצים על האייפוד.

חוץ מזה למה לחברה גדולה כמו לוקח 5 דורות להוציא נגן סביר, בעוד שחברה כמו Cowon עשו את זה בצורה הרבה הרבה יותר טובה ממנה כבר בדור השני !!!

חחעע, תסלחו לי אבל אני בז לאפל, שוב, עלובים.

לצערי הרב באופן מסויים אני לא מאשים אותם, כי כל עוד יש פריארים שקונים את זה ומתלהבים מזה אז למה להם לנהוג אחרת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שהסברתי..

בתקציב שלו הוא לא יוכל להשיג יותר איכותיות משל האיפוד..

אם הוא רוצה משהו יותר איכותי הוא צריך כסף...(400+ שקל)..

האוזניות של האיפוד איכותיות?!

תגיד לי איך אתה מחשיב את עצמך לאחד שמבין בנגנים עם כל הכבוד!?

לאיפוד יש את האוזניות הכי גרועות שאפשר לקבל בנגן עם מחיר כזה! האוזניות ממש ממש גרועות, הוא צורבות באוזניים, ואחרי כמה זמן הם מתקלקלות!

קיבלתי אתמול את האיפוד שלי והאוזניות ממש ממש זוועתיות, ישר החלפתי אותם לסוני MDR-J10 שהם עוד איך שהוא נורמליות.

אתה אומר שהוא לא יכול למצוא שהם יותר טובות מהאיפוד ב250 שקל?! האוזניות של האיפוד אולי שוות 40-50 ש"ח, לא יותר, האיכות מגיעלה.

גם ב80 שקל הוא יכול למצוא סבירות שיתנו איכות יותר טובה בהרבה משל האוזניות של האיפוד.

אז ב250 שקל הוא לא ימצא?!

בוא אני יתן לך לינק לאוזניות מעולות ששוות כל שקל ואחר כך תבוא ותגיד לי תודה:

http://www.tuki.co.il/Product.asp?Pid=106136&Cat2Cat1ID=11&Cat2ID=144

האוזניות של האיפוד מתקלקלות כעבור כמה זמן, יש בעיה עם האוזניה השמאלית שמתקלקלת....

ואני לא בא לכעוס עליך או משהו, רק אתה פשוט צריך ללמוד טיפה ולא להטעות את הבן אדם.

מקווה שעזרתי

ניב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב. הוא זבל, מהסיבה שאתה קונה נגן עם פיצ'רים נחוטים, זמן בטריה נמוך, איכות שמע בינונית, שחיטה במחירי אביזרים, ומחוייבות להעביר שירים דרך התוכנה של , ה iTunes וכל זה במחיר מופקע. !! אם זה לא זבל אז מה כן ?!?! אז הוא נראה טוב והוא מ-ג-נ-יב ! אז ?

דבר ראשון לדעתי יש נגנים שנראים יותר טוב ואישית אני לא מוצא את המראה של האיפוד מרהיב כל כך.

חוץ מזה אם כבר אתה מוצא אותו כיפה ומגניב אז זה כמו לקחת מרצדס ולשים לה מנוע של סובארו פשע עם גיר של פיאט אונו וכו וכו ולמכור אותה במחיר מופקע ! זה פשוט מגוחך !! ואם תרצה להוסיף משהו לרכב זה יעלה לך הרבה אבל לא תהיה לך ברירה ! מקווה שהסברתי את עצמי בקטע הזה.

וזה עוד מבלי להתייחס לאוזניות שמיילא גרועות, אבל גם נהרסות.

זה בשביל להיות ספציפים... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא "מבין" או "חובב" מושבע של מוסיקה/נגנים..

אבל לדעתי השמיעה באייפוד היא מספיקה בהחלט..(אלה אם אתה איזה מטורף/קיצוני על שימעת מוסיקה..זה משהו אחר.)..

וקניתי אותו ב180$ ככה שהוא יוצא משתלם יותר מנגנים אחרים...(30G)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, אתה מבסס את הקביעות (יותר נכון הטעיות) שלך על התנסות עם נגן אחד, האייפוד שלך. אתה לא יודע מה שאר המוצרים נותנים, כי לא ניסית אותם.

חוץ מזה לא צריך להיות מטורף בשביל להבין שהאוזניות של האייפוד גרועות מאוד.

ושוב, ה "מספיק" שלך או דבר אישי ואינדיבידואלי, יש אנשים אחרים שזה לא מספיק להם ורוצים משהו יותר טוב, מה לעשות. וזה לא מעט כשמדובר באוזניות גרועות כמו של האייפוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, אתה מבסס את הקביעות (יותר נכון הטעיות) שלך על התנסות עם נגן אחד, האייפוד שלך. אתה לא יודע מה שאר המוצרים נותנים, כי לא ניסית אותם.

חוץ מזה לא צריך להיות מטורף בשביל להבין שהאוזניות של האייפוד גרועות מאוד.

ושוב, ה "מספיק" שלך או דבר אישי ואינדיבידואלי, יש אנשים אחרים שזה לא מספיק להם ורוצים משהו יותר טוב, מה לעשות. וזה לא מעט כשמדובר באוזניות גרועות כמו של האייפוד.

מין הסתם שיש אנשים שזה לא מספיק להם..(כמו בהרבה תחומים בחיים)..

אבל לדעתי האוזניות מספיקות לשימוש נורמלי/ממוצע..

ושמעתי באוזניות איכותיות..(של חבר משהו של סוני בסביבות ה1000 שקל..אוזניות חיצוניות..OUT-EAR..)..

ובאמת אחלה איכות משהו לפנים..אבל יש הרבה אנשים שלא ממש צריכים את כול זה....

ולדעתי יש הרבה אנשים שיסתפקו באוזניות שמגיעות עם המוצר..(במקרה שלי איפוד)..

ולא ילכו ויקנו ב300+ שקל..

ושוב אין מה להתווכח כול אחד ומה שהוא אוהב...(ישמח לשמוע איך שומעים באוזניות שלך..)..

וסתם שאלה איזה נגן יכולתי לקנות ב180$..(בסביבות ה900 שקל+-)..שיהיה מקביל לאייפוד..(אם יש אחד כזה)...???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וסתם שאלה איזה נגן יכולתי לקנות ב180$..(בסביבות ה900 שקל+-)..שיהיה מקביל לאייפוד..(אם יש אחד כזה)...???

חבל על הזמן, יש כבר מאה דיונים כאלה, ובלי להעליב The-Fox, לאור צורת ההתנסחות שלך קשה לי הלאמין שאתה האדם האבייקטיבי לענות לשאלה הזו (יש מצב שתדבר על אפל בלי להכניס את המילה גרוע/מסריח/עלוב למשפט?)

חוצמזה קנית כבר נגן, אתה בעצמך טוען שהאוזניות מספקות אותך, אז מה רע? תהנה ממנו.. אייפוד הוא אחלה נגן, זה שאתה (ועוד הרבה אנשים) לא צריך פיצ'רים מיותרים לא אומר שהנגן גרוע, והטענה שהוא המוני זה הדבר הכי מצחיק ששמעתי.. אוטובוס הוא המוני.. ואני אישית מחבב אוטובוסים.. עוזרים לי להגיע לבצפר בזמן.. איך בדיוק ההגדרה של דבר המוני גורמת לו להיות רע? ואני מבין שזה כנראה באופנה לשנוא אייפודים כמו שזה באופנה לשנוא את מיקרוסופט או מתנחלים, אבל תרצה או לא, שלושתם עשו כמה דברים נפלאים (ונשמע קצת פואטי, אבל שלושתם גם השפיעו/שינו רבות את דרך החיים שלך.. כן, גם המתנחלים..)

ורק לפרוקוטל, תגובה על ההערות שלך: אני ממש לא מסכים ש-20 שעות למוסיקה זה קצת, יש עוד הרבה תוכנות חוץ מהאייטונס כדי להשתמש בנגן (כולל תוכנות drag&drop), גם איכות השמע של הנגן סבבה לחלוטין אם אתה לא (מתיימר להיות) אדיופיל מקצועי, ויסכימו איתי הרבה אתרי אודיו מקצועיים בארץ ובחו"ל (עזוב את האוזניות בצד, אלה באמת של 20$), הוא יותר זול מהזן החדש עם הווידאו ככה שקשה לקרוא לזה מחיר מופקע.. (הבדל של 40-50 דולר, ו40 דולר+ זה הרבה כסף). ואולי תוספים עולים הרבה (מה שנכון חלקית, רוב התוספים של באמת מאוד יקרים, אבל המון חברות צד שלישי מייצרות אחלה מוצרים במחירים נמוכים לאייפוד.. ), אבל לפחות יש לך המון-המון תוספים.. לכל דבר שתרצה.. מה שלא קיים בשום נגר אחר (לא קריאטיב, לא אייריבר, לא איי אודיו ולא שומדבר).

The-Fox, אני לא מזלזל בך או משהו כזה.. פשוט מעצבן אותי שכמו שיש המוני פאנבויס, יש גם להפך המון אנשים שסתם מכפישים מוצרים/חברות על ימין ועל שמאל.. ואולי האייפוד לא מושלם, ואולי לאייריבר יש רדיו והקלטה, אבל הכל תלוי בצרכים של האדם. תהרוג אותי, אבל מעולם לא הלכתי ברחוב ואמרתי לעצמי: "אח, אם היה עליי רשמקול בשביל להקליט את הגיגי ליבי!", כנ"ל כלפי רדיו.. לא יודע מה איתך, אבל שיש לי 30 ג'יגה של מוסיקה שאני אוהב, למה אני צריך לפתוח רדיו ולקבל כמות של זבל תעשייתי וממסוחר ישר לאוזן? אבל שוב, זה אני, ויש אנשים שאוהבים רדיו, ויש אנשים שמקליטים את עצמם.. לי אישית האייפוד מתאים בול. תקרא לי פאן בוי, תקרא לי נאצי של רדיו, אני אוהב את האייפוד שלי. (*אנשים קמים ולרקע גרירת הכיסאות שומעים: אוהבים אותך, אוהבים.* מתוך פאנבויס של אפל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

את כל התגובה הזאת אני מציע לך להעתיק ולשלוח לו בפרטי, כי היא לא ממש קשורה לנושא (למרות שאני מסכים איתך בהחלט, כל מילה, אבל אני עדיין מרוצה מהאיפוד. בנגן הבא אני ישקיע יותר חשיבה וביקורות מאשר רק היופי ומסך "גדול"!)

תודה רבה, ובבקשה תחזרו לנושא (אני לא צריך לאמר עוד פעם מהו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...