הוספת זיכרון - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוספת זיכרון

tomer87

Recommended Posts

כמו שאמרתי

אם תוסיף יכול להיות אחד משני המקרים הבאים:

1. הסטיקים טובים יותר מהנוכחיים / ממה שהמעבד מסוגל ולכן הנוכחיים /מעבד עדיין מגבילים אותך

2. הסטיקים פחות טובים מהנוכחיים ומה שהמעבד שלך מסוגל ולכן החדשים יגבילו אותך עוד יותר ויפגמו ביציבות של המחשב שלך במהירות הנוכחית ויגרמו לך לרדת למהירות יותר נמוכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איזה מהאפשרויות עדיפה יותר במקרה שלי?....אני רק רוצה לשדרג את הזיכרון השאלה היא האם להחליף את הזכרון בחדש או להוסיף?....אני לא מעונין לשדרג את המעבד או את לוח האם או כל דבר אחר...אני בסף הכל מעונין שהמחשב שלי יעמוד עוד שנה במשחקים החדשים (אני המליא מתגייס עוד מעט)...

ואם אני מחליף לגמרי את הזכרון אז דיי ברור לי שאני מחליף לדיול של גיגה (512*2)....אז אם כבר איזה חברה עדיפה ומה יותר עדיץ תזמונים או מהירות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך זמן , אז התקציב שלי הוא לא משהו מטורף עד 1000 ש"ח מקסימום...לזכרון דיול 512*2

לגבי צריכ הOC שלי הם לא מטורפים, אני מעוניין להגיע עם המעבד שלי עד כמה שאפשר 3.3-3.4 (אם אפשר יותר אז יותר טוב)

לגבי התדר אני לא ממש בטוח אז אם תוכל להסביר לי מה הכוונה לשמור על תדר מסוים או לרדת אני אודה לך מאוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמירה על התדר הכוונה היא לבאס 240, מהירות מעבד 3120

בשביל להגיע ל 3380 למשל תצטרך להגיע לבאס 260, את זה לא תוכל לעשות במתכונת הנוכחית שלך

הדבר הראשון שתצטרך לעשות הוא לבדוק האם הזכרונות מגבילים אותך או המעבד, איך עושים את זה? יש לך מחלקים

תקבע מחלק גבוה יותר לזכרון ותנסה להריץ אותו למהירות מקסימלית ואת המעבד למהירות נמוכה

תראה איפה הזכרון תוקע אותך

אחרי זה הפוך, מחלק גבוה יותר למעבד ותראה עד לאן אתה מגיע איתו ואיפה המעבד תוקע אותך

ככה נוכל לעזור יותר

אם הבעיה היא בכלל שהמעבד לא סוחב מהירויות כאלה אז אין טעם לזכרונות יקרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...