להפוך NEC 4550 ל 4551 (כלומר הוספת תמיכה ב LABEL FLASH) - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להפוך NEC 4550 ל 4551 (כלומר הוספת תמיכה ב LABEL FLASH)

Overclocker

Recommended Posts

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה רבה לפתוח התראד על הקישור!!! :yelclap:

אני מחפש את זה כבר הרבה זמן - דיי מרגיז שliggy לא רוצה לשחרר לציבור את הפאץ שלו, קצת טימטום לדעתי.

בכל אופן זה עובד מצויין וברגע זה "הדפסתי" Label על דיסק רגיל וזה הצליח!!!

יש לציין שיש לי צורב 3550 ועכשיו שאפשר להפוך אותו ל4551 לכל דבר הצורב הזה ממש שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים עוד לא צרבתי דיסק שיש בו גם נתונים וגם תמונה, אני מנסה להגיע למצב כזה שאוכל לצרוב נתונים על דיסק שכבר צרבתי תמונה על תחילתו, וזה בגלל ששורת טקסט בתחילת הדיסק תופסת הרבה פחות נפח משורת טקסט בסוף הדיסק.

כיודע הצורב מזהה את הדיסק ה"מודפס" בתור דיסק ריק לגמרי ואינו יודע שבעצם צרוב עליו תמונה.

---------------------------------------------------------------

יפה שאתה מופתע, אתה לא חשבת שזה אפשרי :silly:

אתם רואים למה אני לא אוהב להתווכח? כי פשוט אין טעם!

כששאלתי:

בכל אופן נראה לכם שזה אפשרי ש3550 יתמוך בLabelFlash עם קושכה פרוצה?

קיבלתי תשובה:

בשביל הLightScribe/LabelFlash צריך חומרה נוספת(בקר מסויים), לכן סביר להניח שלא יהיה ניתן ע"י עדכון קושחה.

וגם תגובה עניינית נוספת ;)

לא.

וזה למרות שהפניתי וציטטתי את מה שכתוב בקישור הזה והזה שבהם כתוב בפירוש של 3550/4550/3551/4551 יש בדיוק אותה חומרה

מסקנה:

פעם הבאה, פשוט תסכימו איתי :smile1::P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפעם המאה!!!

כל הקטע בטכנולוגיות האלו (Labelflash, Lightscribe) זה שהם משתמשים באותו עינית גם בשביל לצרוב נתונים וגם בשביל לצרוב תווית.

זאת אומרת שאין צורך בהשקעה כספית רבה, כי אם היה צורך בעינית נוספת זה היה מייקר את העסק מאוד וגם מגדיל סיכוי לתקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. אני אתן לכם תוצאה: הלך לי הצורב!!!! הוא מהבהב ללא הפסקה לא נפתח לאחר רסטרט הווינדוס לא עלה כי הוא ניסה לקרא את הכונן וללא הצלחה.. הייתי צריך לנתק אותו מהחשמל!

איזה פאק!!!! :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה שאתה מופתע, אתה לא חשבת שזה אפשרי :silly:

אתם רואים למה אני לא אוהב להתווכח? כי פשוט אין טעם!

שמע אני גם ראיתי לינקים כאלו, אבל לא שמעתי אף אחד שהצליח עד עכשיו... לומדים ;)

רגע, אז צורבים (או שלא)

ואז מכניסים הפוך, ואפשר לצרוב משהו גרפי על הלייבל?

אפשר על שני הצדדים (למרות שאני לא יודע למה צריך לצרוב LABLE על הצד שצורבים מידע.... אבל שיהיה).

כן. אני אתן לכם תוצאה: הלך לי הצורב!!!! הוא מהבהב ללא הפסקה לא נפתח לאחר רסטרט הווינדוס לא עלה כי הוא ניסה לקרא את הכונן וללא הצלחה.. הייתי צריך לנתק אותו מהחשמל!

קורה, תמיד צריך לקחת בחשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

עבדתי עליכם חחח זה בכלל לא עבד זה דפק לי תצורב גם.

סתאאאאם!!! - באמת חשבתם שאני כזה מניאק? זה באמת עובד, גם אצלי זה היבהב ככה.

הסיבה שזה מהבהב לך זה בגלל שזה לא מספיק רק להשתמש בפאץ' אלא אתה צריך אחרי זה להשתמש בתוכנה binflash ולצרוב לו קושכה של הכונן שאליו בחרת להמיר בפאץ'!!!!

פעם הבאה תקרא את הפאקינג הוראות!!! RTFM ופעם הבאה אל תעשה דברים כשאתה לא בטוח איך לעשותם - משמע קרא את ההוראות!

קורה, תמיד צריך לקחת בחשבון.

בואנה אתה אשכרה פסימי לגמרי לגבי העניין הזה!! זה בטח בגלל שאתה מתבעס שיש לך 3540 ואתה לא יכול לעשות את הcrossflashing הזה בכלל.

אני בטוח שאם היה לך 3550 היית שמח ועליז וקצת יותר אופטימי לגבי העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע... אז עוד יש לי אפשרות לסדר את זה?

...או שמאוחר מידי?

לפי ההוראות לאחר בחירה של הוכנן ולאיזה להפוך אותו אני צריך לעשות רסטרט...

הבעיה שכשאני עושה רסטרט הווינדוס לא עולה בגלל שהוא מנסה לזהות את הכונן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל צרוב ת"ציור" צריך דיסקים מיוחדים..

לחבר שלי יש צורב של עם הLF והוא קיבל איתו דיסק חום ו"צייר" עליו תגרפיקה..

צריבת LABLE כיום זה סתם חרטה, אבל בשביל הפואנטה זה נחמד לדעת שהדבר אפשרי על 3550...btw מה לגבי RAM? האם DVDINFO מגלה את הצורב שלך כתומך (קריאה וצריבה)?

בואנה אתה אשכרה פסימי לגמרי לגבי העניין הזה!! זה בטח בגלל שאתה מתבעס שיש לך 3540 ואתה לא יכול לעשות את הcrossflashing הזה בכלל.

אני בטוח שאם היה לך 3550 היית שמח ועליז וקצת יותר אופטימי לגבי העניין.

מה פסימי? שמעתי מספיק מקרים שלאנשים נדפקו הצורבים ע"י עדכון קושחה פשוט, הדבר קורה.... ולא, אני לא צריך LF ולא , אין לי מה לעשות עם השניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידיעתכם אני גם הצלחתי "להמיר" את הצורב שלי מ 4550 ל 4551.

עובד מעולה.

צרבתי LF על רגיל (בצד של הנתונים), יצא לא רע... רק שזה גוזל הרבה מקום מהדיסק, מן הסתם אי אפשר להשתמש בקטע שעליו צורבים את ה LF כדי לאחסן נתונים.

לבחור עם הצורב המהבהב... היית צריך לקרוא את ההוראות עד הסוף. השינוי של הדגם של הצורב בתוכנה הוא רק חלק אחד.

אתה צריך עכשיו לצרוב את הגרסא של ה 4551. (THE TOOL גם אמר לך את זה)

לא יודע למה הווינדוס שלך לא עולה.. לא צריכה להיות בעייה עם זה בכלל.

תעלה במצב בטוח ואז תצרוב את הגרסא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...