איזה מאוורר+היטסינק כדיי למעבד? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מאוורר+היטסינק כדיי למעבד?

Athlon-WINGS

Recommended Posts

שמעו, אין לי כח לעשות חיפוש, והבעייה שלי היא קצת שונה, למרות שאני יודע בטוח שהיו על זה נושאים רבים.

אז ככה, יש לי מעבד 1200MHz, מאוור+היטסינק פשוטים ביותר, רעשני מאוד (לפי השמיעה שלי, זה בערך 80-100db), והטמפרטורה בין 50-60 מעלות, ועוד תחשבו, זה 1200 מגה הרץ.! ואני יודע שזה נורמלי.

עכשיו, אני מעוניין במאוור+היטסינק אשר יישארו גם למעבד הבא שאני אקנה (AXP 2200+)...

וחשבתי לעצמי, האם Volcano 7 Plus יספיק ויקרר טוב יותר? האם יש יותר טובים ממנו?? על איזה אתם ממליצים?

ואני לא מעוניין בלעשות , ואני יודע שבין 50-60 מעלות למעבד, זה נורמלי, אבל בקרוב גם אני אקנה מעבד יותר חדש ואני אצטרך מאוורר חדש, אז אני מעוניין שהמאוור שאני אקנה, יישאר גם למעבד הבא...

אה, ועוד שאלה קטנה, עם מה מוציאים את התופסנים של המאוורר הקודם שמחובר למעבד? עם מברג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

/לא לענין אבל בכל זאת/

100 דציבל זה עוצמה של מטוס נוסעים סילוני קטן, 140 זה ג'מבו.

אם זה היה אפילו 60 היית מזמן משתגע.

דציבלים זה לא משהו שאפשר למדוד באוזן כי היא לא ממש רגישה לעוצמות כמו שאנו נוטים לחשוב, יש מעין פעולת Equalize אוטומטית במוח.

חוץ מזה רוב המאווררים הרועשים מגיעים ל 45 דציבל, 50 במקרה קיצוני.

ודציבל זה סולם לוגוריתמי פרופורציונלי ל 20log(x) So יוצא שכל דציבל הוא לא תוספת קבועה אלא של פי 1.12

כל 20 דציבל זה פי 10, אז 50 דציבל זה פי 10 מ 40 דציבל, 100 דציבל זה פי 100,000 מ 50 דציבל.

ותחשבו על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי, אני יודע איך נשמעת עוצמת הראש של 50db, והמאוור של המחשב הוא פשוט בין 80-100 בטוח!

זה רועש בלי סוף!! ואני מעוניין במאוורר פחות רועש, ויותר מקרר טוב, אז אני חושב שאני אקנה Volcano7+...

זה גם יישאר לי למעבדים הבאים שאקנה....

אבל שאלה אחרת: הריי יש לי את המעבד 1200MHz של , הטמפרוטרה של מעבד כזה נורמלית??? (60 מעלות)

של כללי אני יודע שזה נורמלי, אבל למעבד 1200MHz כזה מתחמם? אין לזה קלוק כזה גבוה! מעניין מה תהיה הטמפרטורה של 2200+ עם אותו מאוורר רעשני כזה....יגיע ל90

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי, אני יודע איך נשמעת עוצמת הראש של 50db, והמאוור של המחשב הוא פשוט בין 80-100 בטוח!

זה רועש בלי סוף!!

דלתא 80 מ"מ עושה 55 דציבל. זה המאוורר הקונבנציונלי הכי רועש בגודל הזה. אין סיכוי שמה שיש של על ה- Tbird רועש יותר ממנו. אולי יש לך שם איזה דרגון אורב 3, שגם הוא לא מרעיש כמו דלתא, למרות שסביר מאוד להניח שיש לך שם סתם ספייר (יכול להיות שהוא דפוק, ובגלל זה הוא מרעיש, אבל אין סיכוי שהוא יעבור את ה-60 דציבל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה טוענים אפילו שגמבו (בואינג 747) מפיק 100 דציבל אז אפילו ההערכות שלי היו לא נכונות.

(כמובן שזה פונקציה של מרחק, אבל מדובר במדידה מכמה מטרים)

כמות האנרגיה שנחוצה כדי להפיק 100DB אפילו בתוך חדר קטן היא לפחות כמה מאות וואטים.

המסמך נמצא באתר http://www.atlantic.drdc-rddc.gc.ca/ שהוא גוף רשמי ולא משהו שהם המציאו סתם.

אני מבטיח לך שהמאוורר שלך לא מתקרב ל 100DB וגם לא ל 80 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רועש בלי סוף!!

דלתא 80 מ"מ עושה 55 דציבל. זה המאוורר הקונבנציונלי הכי רועש בגודל הזה. אין סיכוי שמה שיש של על ה- Tbird רועש יותר ממנו. אולי יש לך שם איזה דרגון אורב 3, שגם הוא לא מרעיש כמו דלתא, למרות שסביר מאוד להניח שיש לך שם סתם ספייר (יכול להיות שהוא דפוק, ובגלל זה הוא מרעיש, אבל אין סיכוי שהוא יעבור את ה-60 דציבל).

אכן יש לי SPIRE כרגע....

המאוורר של הכרטיס מסך שלי מגיע ל 49db לפי האתר של TOM....ולפי איך שזה נשמע, זה באמת רועש, אבל המאוורר של המעבד הרבה יותר רועש ושומעים אותו יותר חזק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים אל זה אז רציתי לשאול אל אותו דבר רק ל P4 2.53 אני מוכן להשקיע בערך 300 שקל

אני די בטוח שאתם יודעים את זה

אז אולי לא שמתם לב ולא ממש רציתי לפתוח דיון חדש אז מישהו יכול להמליץ לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים אל זה אז רציתי לשאול אל אותו דבר רק ל P4 2.53 אני מוכן להשקיע בערך 300 שקל

אני די בטוח שאתם יודעים את זה

אז אולי לא שמתם לב ולא ממש רציתי לפתוח דיון חדש אז מישהו יכול להמליץ לי

למה לא לפתוח דיון חדש?

זה עולה כסף?

בקיצור נמרץ, אני לא רואה שום סיבה לדאגה לגבי חום מהמעבד הזה.

הוא מיוצר בליתוגרפיה של 130 ננומטר, וכתוצאה מכך אינו מפיק חום רב, על אף מהירות שעונו הגדולה יחסית;

כך שגם אם אתה משתמש ב stock cooling אין שום סיבה לדאגה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...