גועל נפש בהכשר הרבנות - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גועל נפש בהכשר הרבנות

Merrymoon

Recommended Posts

להכנס בהם, להחזיר להם על מה שהם עשו לחברה ולא להתייחס אליהם בכפפות של משי וסדינים מפלנל.

ובלי לסדר להם זיונים, מקלטי רדיו, טלויזיות, ופלייסטיישן :bash:

שו?

אם אתה לא בטוח, אל תנחש, בניגוד לכל שאר המבחנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תקבל 50 נניח.

זה גם יכול כמובן להתחיל מ-0 ועל כל תשובה נכונה לקבל נקודה, ועל תשובה שגוייה תרד לך נקודה ככה שאתה יכול להגיע למינוס 100 אם אתה בכוונה הולך וטועה בהכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עומרי לא

ענית על תשובה נכונה אתה מקבל ניקוד מסוים (אתה מתחיל מ-0 ועולה עם כל תשובה נכונה)

על כל תשובה לא נכונה אתה מאבד חלק מהניקוד הזה

ד"א לא תמיד הניקוד השלילי על תשובה לא נכונה זהה לניקוד על תשובה נכונה (כלומר זה לא נכון להגיד שאם תגיש הכל טעויות אז תקבל תמיד 100-, זה תלוי בניקוד השלילי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא :smile1:

אני כבר לומד יותר משבוע, ביום שלישי היה לי מבחן בDSP וביום ראשון באותות אקראיים ורעש.

להכנס בהם, להחזיר להם על מה שהם עשו לחברה ולא להתייחס אליהם בכפפות של משי וסדינים מפלנל.

שוב, איך בדיוק אתה רוצה להחזיר להם? לאנוס להם את הנחיריים? לתלות אותם הפוכים באיזה צינוק טחוב? חוץ מעבודות כפייה או הוצאה להורג אני לא רואה איך אפשר להעניש אותם יותר... כמובן שתחילה צריך לקחת להם את הרדיו\ TV ושאר ההטבות...

(שבוע? LOL... רישמית, שבועיים בתקופת מבחנים (כבר עשיתי 4 מתוך 7, בלי להחשיב מועדי ב')... כמה פעמים יצא לך למצוא את עצמך מגחך באופן פסיכותי ובלתי נשלט בלי סיבה מובנת ב3 לפנות בוקר? וזה רק תקופת מבחנים #5... עוד נשאר 3... אין לי מושג מה יהייה שנה הבאה :s07:)

אני עדיין לא מבין.. אתה כביכול מתחיל עם ציון 100, ויורדות נקודות על כל טעות.. אוקיי.. אבל אם תגיש מבחן ריק ?

המרצה (שכנראה מעשן איזה צינגלך לפני שהוא יוצא מהבית) בנה את המבחן ככה שכל שאלה שהתשובה היא "נכון" צריך להקיף את המספר שלה בדף התשובות, ויש יותר "לא נכון" מ-"נכון" ככה שאם לא מסמנים שום דבר (יענו, התשובה להכול "לא נכון"), יוצא 55 (לא מספיק כדי לעבור...). כל תשובה נכונה נותנת 3 נק', תשובה לא נכונה, מורידה נק' 1, או 4 מ-100, ז"א אפשר לקבל 33-, אבל הוא התחשב בנו ואמר שמי שיקבל מתחת לאפס הוא יוסיף לו כמה נק' כדי שיהייה לו 0 עגול... עכשו, תשאל אותי מה זה "התנהגות סביבתית של חומרים"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראו אני חושב שלא לאפשר ליגאל אמיר ליתחתן שיש חוק שמאפשר לו זה מטומטם

אבל אני חושב שצריך להפסיק לתת לעברינים של פשעים חמורים-

1-חופשות

2-ליתחתן

3-הרבה הטבות שהמדינה נותנת להם ולמישפחות שלהם

זה שנותנים להרבה רוצחים וחולי מין חופשות ניראה לי הרבה יותר חמור מהחתונה של יגעל והכונפה

בנוגע לשיקום זה דווקה דבר שצריך ולצערי לא עושים אותו טוב אז הרבה עברינים חוזרים לפשע מהר מאוד

לפי דעתי לא צריך לשחרר -רוצח\עברין מין\סוחר סמים\או מחבל בלי ועדה מיוחדת שתיכלול פסיכולוג שתיבדוק מה הסיכוים שהעברין יחזור לפשע

ובמיקרה שמאוד סביר שעברין כבד יחזור לפשע מיצידי שישב כל החיים

בנוגע לרבנות

אני מסכים שצריך לאפשר נישואים אזרחים בארץ

וביגלל שאנחנו מדברים על זה לפי דעתי צריך להפסיק הטבות שיש לזוגות נשואים כי זה יוצר אפליה

ודבר אחרון שאלו אז-גן העצמאות זה המקום שאני אולך כדי ליפגוש את אבא של דריה

הוא חרמן לא קטן :-*

סתם בצחוק -דריה לקחה מישפט שאמור היה להצחיק שכתבתי ושמה את זה בחתימה שלה

ודריה בוווררררןןןן מצוין עשית כל הכבוד ואני ינסה להחזיר לך בקרוב רק ביגלל הספורט :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק מההטבות נחוצות (אני עכשו לא שפוי מספיק כדי לחשוב על משהו ספציפי, אבל במעורפל זכורה לי איזה כתבה על כל מיני זכויות שיש לזוגות נשואים כגון ירושה...) וזה יהייה לא חכם לבטל אותן, ובגלל זה צריך לאפשר לכול מי שרוצה להתחתן, לעשות את זה בלי הגבלות. הבעייה שבארץ רק הרבנות קובעת מי יכול להתחתן ומי לא (אלא אם מדובר בערבים או נוצרים שפונים אל הסמכות הדתית שלהם...), וזה מה שיוצר את הבעייה: חתונה זה לא רק הצהרת אהבה וכל השטויות האלה, מבחינת החוק זה הסכם משפטי שיש לו השלכות משפטיות (שוב, האישה מקבלת את הרכוש אם הבעל נפטר במקום שהוא ילך לאן שלא הולך רכוש של מישהו שאין לו יורשים וכו), ועל העניין המשפטי הזה מופקד גוף דתי. זה מטומטם :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק מההטבות נחוצות (אני עכשו לא שפוי מספיק כדי לחשוב על משהו ספציפי, אבל במעורפל זכורה לי איזה כתבה על כל מיני זכויות שיש לזוגות נשואים כגון ירושה...) וזה יהייה לא חכם לבטל אותן, ובגלל זה צריך לאפשר לכול מי שרוצה להתחתן, לעשות את זה בלי הגבלות. הבעייה שבארץ רק הרבנות קובעת מי יכול להתחתן ומי לא (אלא אם מדובר בערבים או נוצרים שפונים אל הסמכות הדתית שלהם...), וזה מה שיוצר את הבעייה: חתונה זה לא רק הצהרת אהבה וכל השטויות האלה, מבחינת החוק זה הסכם משפטי שיש לו השלכות משפטיות (שוב, האישה מקבלת את הרכוש אם הבעל נפטר במקום שהוא ילך לאן שלא הולך רכוש של מישהו שאין לו יורשים וכו), ועל העניין המשפטי הזה מופקד גוף דתי. זה מטומטם :nixweiss:

אני לא מדבר על זה-

אני מדבר על הקלות במיסים לדוגמה ועל יותר נקודות שמנסים ליקנות דירה לזוגות צעירים

ודברים דומים בקיצור רווק צעיר נידפק מכל הכיוונים כי אין לא אף זכויות למרות שלהרבה מאוד זוגות נשואים יש 2 משכורות

לפי דעתי לא צריך להיות אבדלים בין זוגות נשואים לרווקים וזה כולל נשואים+

אבל המדינה לא חושבת ככה וביגלל זה אנחנו משלמים למשריצי ילדים שרובם הם חרדים וערבים

קיצבת ילדים זה הדבר הדפוק ביותר שקים מיצידי שמישפחה שלא יכולה לממן תילדים שלה שיקחו תילדים למוסד

כמה שזה כואב וזהו צריך להפסיק לממן השרצת ילדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

STONE, עזוב את משריצי הילדים, קח מקרה של זוג נשוי. יש כל מיני עניינים משפטיים שתקפים לגבי זוגות נשואים (בארה"ב לדוגמא אישה לא יכולה להיות מאולצת להעיד בבית משפט נגד בעלה...) ולא תקפים לגבי חברים...

וגם לגבי ילדים, אומנם הקיצבה אכן מפלה בין אנשים שיש להם דברים אחרים לעשות חוץ מלהשריץ ילדים וכמה שיותר, נגיד קריירה, או סתם רצון לעבוד, אבל הטבות מס זה כבר משהו אחר. לדוגמא הטבה במס הכנסה לאימא שעובדת זה דבר חיובי ביותר לפי דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

STONE, עזוב את משריצי הילדים, קח מקרה של זוג נשוי. יש כל מיני עניינים משפטיים שתקפים לגבי זוגות נשואים (בארה"ב לדוגמא אישה לא יכולה להיות מאולצת להעיד בבית משפט נגד בעלה...) ולא תקפים לגבי חברים...

וגם לגבי ילדים, אומנם הקיצבה אכן מפלה בין אנשים שיש להם דברים אחרים לעשות חוץ מלהשריץ ילדים וכמה שיותר, נגיד קריירה, או סתם רצון לעבוד, אבל הטבות מס זה כבר משהו אחר. לדוגמא הטבה במס הכנסה לאימא שעובדת זה דבר חיובי ביותר לפי דעתי.

אמא עובדת יכולה להיות גם פנינה רוזנבלום לדוגמה שמרויחה המון ובטח יש לה מטפלת-וזה רק דוגמה אחת

וכמו שאמרתי מישפחה שלא יכולה לטפל בילדים שיקחו אותם למוסד כמה שזה כואב בימקום לממן מיפעלים להשרצת ילדים שכמובן שיגדלו

וישריצו עוד ילדים ענים

ואני בא ממישפחה מרובת ילדים ולמרות זות אני אומר את זה כי זה פשוט מטומטם לפי דעתי

המדינה צריכה לידאוג לחינוך טוב בחינם ולשרותי טובים בחינם לפי דעתי אבל המדינה לא צריכה לידאוג לבטלנים שמשריצים ילדים

שבמדינה אחרת שלא נותנת קיצבאת ילדים הם לא יכלו לממן אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...