גועל נפש בהכשר הרבנות - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גועל נפש בהכשר הרבנות

Merrymoon

Recommended Posts

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/044/919.html

לריסה ויגאל - למה לכל הרוחות נותנים להם במה? ועוד נותנים להם להתחתן ולהתייחד?! :kopfpatsch:

גועל נפש בשיא התגשמותו! אישה סהרורית וחולת רוח ורוצח. העיקר אבל שלהם נותנים להתחתן ואנשים שומרי חוק לא - כי אמא שלהם לא יהודייה. איכס.

אם יש משהו יותר מגעיל, זה התגובות לכתבה: איחולי מזל טוב, שבחים, גינויים ו"תודות" על שרצח את רבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מדינה מפגרת , לעאזאזל איך היא נותנת לרוצח להתחתן איך , לא מאמין , בארצות אחרות היו מוציאים אותו בכלל להורג על כיסא חשמלי.

מי אמר לך שהמדינה נתנה להם להתחתן? לפי המדינה שניהם רווקים... זה שהם עשו טקס יפה להם... אבל הם לא מחותנים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראי גם ליהודים אסור להתחתן עם אחוז גדול מהמדינה... ואם אתה יהודי ולצערך הרב השם משפחה שלך הוא אחת מהווריאציות הרבות של כהן... הלך עליך...

יאללה חתונה אזרחית! :yelclap:

ולא השטויות האלה על ברית הזוגיות זה ממש ממש לא נחשב...

למזלנו קפריסין זה לא רחוק כל כך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועדיין, אתה באמת היית רוצה לעשות חתונה מעפנה שתעלה לך כמה מאות דולרים באיזה משרד בקפריסין במקום כמו בנאדם בחיק חבריך ומשפחתך?

את תמיד יכולה לשלם לרב 5000$ ולהתגייר :)

(למרות שאני לא יודע אם את יהודיה כהלכה או לא...לפחות אני אישית לא יהודי כשר, אמא נוצרייה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועדיין, אתה באמת היית רוצה לעשות חתונה מעפנה שתעלה לך כמה מאות דולרים באיזה משרד בקפריסין במקום כמו בנאדם בחיק חבריך ומשפחתך?

כמו שאמרתי...

יאללה חתונה אזרחית!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוך הבא למועדון. :hi:

אהה...אני הייתי כזה לפנייך :P (בן 21).

גם אני סובל מזה

אבא יהודי אבל האמא "נוצרייה" (בכלל אתאיסטית אבל מה זה משנה)

מדינה מטומטמת ללא ספק

במקרה שלי, הנוצריה זה תכלס נוצרייה(צלב וכיו"ב).

אבל היא נוצרייה לא קתולית, לפחות הזרם נורמאלי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...