קירור לכ.מסך כפול ליבה - יש כזה דבר? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור לכ.מסך כפול ליבה - יש כזה דבר?

DakloN

Recommended Posts

יש קירורים שאפשר להרכיב אותם רק מהצד האחורי?? (כמו קירורי מים למינהם אולי)....

כי מהצד השני איפה שהקירור הסטוק אין לי מקום בכלל לשים כלום...

ואני חייב לפרק את הקירור האורגינלי בשביל זה? או שאני יכול להשאיר אותו ופשוט להוסיף לו איזה נוסף...

כי הוא מזייף לפעמים..

יש איזה הצעה לקירור?... תראו בתמונה...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא חסר לך תקציב אז קנה מערכת קירור מי מים ותקנה 2 בלוקים לGPU ותתקין לכל משלה זה יוצא מאוד טוב וגם שקט :P

כמה עולה כזה דבר?.. אני לא רוצה להשתגע.. רק טוב שישמור לי על טמפרטורה טובה בזמן מאמץ..

כי הם מתחממיים דיי מהר הכפולי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה.. במאמץ רציני ממש.. כמו למשל שאני משחק FEAR הרבה זמן רצוף.. הוא מגיע ל75C... יש מצב גם ל80...

אין מצב לשים לכרטיס הזה איזה שישמור אותו בגבולות ה60C נגיד במאמץ.. מבלי להשתגע על מערכות מיים יקרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אכת לך לאיזה טמפרטורות הוא מגיע? עובד טוב? אין ארטפקטים וכו'...?

אם אתה לא מתכנן OC ולא מומלץ כי הכרטיס הזה לא טוב בכלל ב-OC אז...

בשביל מה להשקיע כסף סתם... אלא אם יש סיבה.

בנוסף גם לי היה דואל (6600GT DUAL) ועשיתי OC והפכתי את העולם לקרור לדואל ולא יעזור אין בארץ.. בחו"ל אין לי מושג.

עריכה: אין מקום ל-2 זלמנים על הכרטיסים האלה... הליבות קרובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי של הקירור המקורי שלך ללא הכיסוי .

הוא מורכב משני סינקים גדולים ומאוורר באמצע , תוריד את הכיסוי הזה ותקמבן שני מאווררי 80מ"מ אחד לכל סינק .

תיראה יש פה בפורום משהו עם BW והוא מקרר 7800GT באובר גדול ו DC ב 2700MHZ איתה.. אם ככה אני לא רואה סיבה שהיא לא תקרר שני ליבות של GT (בלי הבלוק למעבד ) זה יצא לך לא זול אבל סביר ..

כל בלוק 150 שקל והמערכת כ 550 . את הבלוק למעבד תוכל לימכור ב 150-200 שקל כניראה ...

אני מיתכוון לעבור לקירור מים בקרוב ואני מיתכוון לנסות ת BW .. אם היא תספק נשאיר אותה אם לא מוכרים..

הפסד של 400-500 שקל לא ממש מדאיג אותי כרגע :s07: אני אוהב תמראה והשקט שלה . :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה.. במאמץ רציני ממש.. כמו למשל שאני משחק FEAR הרבה זמן רצוף.. הוא מגיע ל75C... יש מצב גם ל80...

אין מצב לשים לכרטיס הזה איזה שישמור אותו בגבולות ה60C נגיד במאמץ.. מבלי להשתגע על מערכות מיים יקרות?

שמע, כעיקרון זה טמפרטורה נורמלית

ואם אני לא טועה הPCB שלו גדול מדפיק להחזיק 2 VF700 של זלמן שזה מצוין לכ.מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...