6800GS באחוזים מה ההבדל AGP VS PCI-E ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

6800GS באחוזים מה ההבדל AGP VS PCI-E ?

RobiNooB

Recommended Posts

תראה.. בסטוק.. הpcie חזק באיזה 15 אחוז, וגם ביכולות האוברקלוק הוא לא פראייר.

אבל ישנה בעיה אחת.

ה6800GS ל AGP נפתח ל16 צינורות עיבוד, ועוד יחידת ורטקס אחת... משמע 6 ורטקס ו16 צינורות עיבוד, כמו לאולטרא...

אני חושב שאחרי פתיחת צינורות גירסת הAGP טובה יותר ב15 אחוז.... בסופו של דבר.

(בערך 15 אחוז)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6800GS aGP נפתח ל 16 צינורות ??? כמו ה GTO2 שלי אתה מתכוון ??.....

איך אבל ?? זה גם כל הדגמים של כל החברות או רק דגם מחברה ספציפית ? ומי מבטיח שהמוד פתיחה הזה יפעל 100 אחוז ?

כי לדוגמא ב GTO2 באמת יש 100 אחוז הצלחות

תפרט .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי פתיחת הצינורות.. מצליחחים ואחוזים גבוהים, מי אמר לך שלא?!!? זה נפתח כמעט בטוח. זה בדיוק כמו המקרה של הGTO2 רק שזה קצת חדש, אז פחות מודעים לעניין, בבקשה קח לינק מאתר בחו"ל... תראה כמה הצליחו.. ותראה ותמשיך לדפדף קדימה בעמודים, תראה דוגמאות אוברקלוק ופתיחות צינורות וגם תצינור הורטקס שנפתח עוד...

http://forums.anandtech.com/messageview.aspx?catid=31&threadid=1771187&frmKeyword=&STARTPAGE=2&FTVAR_FORUMVIEWTMP=Linear

אני אישית הזמנתי את ה XFX 6800GS AGP .

מגיע אליי עוד שבועיים, קצת פחות.

פשוט כרטיס מלך!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא כמו GTO2

GTO2 אמור להיפתח, ונוצר במיוחד למטרה זו. אחוז ההצלחה כרגע הוא 100, וזה לא משחק של מזל

XFX6800GS נפתח וידוע שהאחוזים גבוהים. אבל לגבי האחרים, כבר היו שניסו ולא הצליחו (שלא כמו עם GTO2)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה היו שניסו? אני לא מצאתי... תראה לי לינק של בנאדם שניסה ולא הצליח... אז אני אומר לך, כמו של6200 שלי היו חברות מסויימות שהכרטיס נפתח ל8 אז גם פה יש.

ואלה שאני הכי הרבה מצאתי ברשת לגבי ה6800GS אלו ו eVGA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בל ב GTO2 זה היה נורא פשוט לחזור אחורה ! פשוט לוחצים על אפשרות בדיסק המרה של "לחזור אחורה" ושמים כרטיס גרפי ישן של PCI בסלוט וגמרנו

מה קורה פה עם ה 6800GS אפשר לחזור אחורה ?

כי אין עוד סלוט של AGP לדוגמא ....אז מה עושים אם לא מצליח ? הלכו 200 דולר ? (אני מביא אותו מחו"ל כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש ממש לא... פה זה אפילו יותר פשוט... חח

לAGP כמובן, אל תשכח.

בRivaTuner שזאת תוכנה במיוחד אפשר להגיד למטרה זו, פשוט מסמנים V על משהו מסויים, שזה כביכול ה"עוד" 4 צינורות, ובשביל לבטל, מורידים את סימון הV...פשוט מאוד ופשוט ביותר.

לא נפגע לך שום דבר בכרטיס והוא חוזר לקדמותו, כי תבין, אתה לא צורב שום ביוס, לא נוגע בשום דבר, רק תוכנתית, אתה אומר בעצם למחשב שלך שבחישובים הגרפים שלו יכלול גם את 4 הצינורות הכבויים.... עכשיו להיפתח, אני בטוח שזה נפתח, אם זה תקין זה כבר משהו אחר. בינתיים לא נתקלתי במישהו שלא הצליח לפתוח ונתקל בצינורות פגומים, ככה שהמשהו אחר, לא קיים בינתיים מבחינתנו. בלי קשר, זה הכרטיס הכי משתלם שיש בשוק כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה.. בסטוק.. הpcie חזק באיזה 15 אחוז, וגם ביכולות האוברקלוק הוא לא פראייר.

אבל ישנה בעיה אחת.

ה6800GS ל AGP נפתח ל16 צינורות עיבוד, ועוד יחידת ורטקס אחת... משמע 6 ורטקס ו16 צינורות עיבוד, כמו לאולטרא...

אני חושב שאחרי פתיחת צינורות גירסת הAGP טובה יותר ב15 אחוז.... בסופו של דבר.

(בערך 15 אחוז)

לא ממש ממש נכון... יש לי 6800GS PCI-E ויש לי 6800GT שמגיע ל 460/1300 !! ובקלוקים האלו הוא פחות טוב מ 6800GS ב 550/1300, ובינינו כמה 6800GT אתה מכיר שמגיעים לקלוקים כאלו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש ממש נכון... יש לי 6800GS PCI-E ויש לי 6800GT שמגיע ל 460/1300 !! ובקלוקים האלו הוא פחות טוב מ 6800GS ב 550/1300, ובינינו כמה 6800GT אתה מכיר שמגיעים לקלוקים כאלו ?

אחי, קודם כל כל הכבוד.

דבר שני, תשים לב מה היה העקרון הבסיסי במה שאני אומר. שאני כן יכול לפתוח לו צינורות, ואז הוא GT, אל תשכח שלך עם קלוקים גבוהים יותר אבל 4 צינורות פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...