v-mode ל-6600gt של גיגה בייט(עידכון ע"מ 4:מוד עיפרון בוצע בהצלחה!) - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

v-mode ל-6600gt של גיגה בייט(עידכון ע"מ 4:מוד עיפרון בוצע בהצלחה!)

sagi_10

Recommended Posts

יפה1שאלה לי אליכם:אני בקירור סטוק(עוד לא הרכבתי את הזלמן שלי)עם ה6600GT/PCX של GB על 600/1112.

אם אני גם יעשה MOD כמו שתואר זה בדיוק אותו מיקום והסבר על ה-GB?והאם אני אקבל עוד ביצועים במשחקים כבדים.

לא אמרת(לפותח הת'רד) עם איזה אתה על הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל תזהר שלא תשרוף את הכרטיס שלך עם כל ההתלהבות...

שנית נראה לי קצת תמוהה שהמוד בוצע ע"י ציור קו בין שתי הנקודות ? לפי מה שאתה טוען הצלחת לכן אני לא מתווכח..... אבל...

לפי מאמרים שקראתי קצת על הנושא ושאלות ששאלתי אנשים שמתעסקים במקצוע v-mod מתבצע קודם כל רק עם עופרת B2 שכנראה שרק היא מצליחה להשפיע על הנגדים,ה מוד חייב להתבצע קודם כל עם פוטנציומטר צמוד כידי לא להרוס את הכרטיס הלא בביצוע מוד עיפרון אין לנו באמת שליטה על מה שעושים לכן יש למדוד את התנגדות הנגדים עם הפוטנציומטר לפני תחילת המוד.

עכשיו בעזרת העיפרון פשוט מקשקשים על הנגד ובעזרת פעולה זאת אנו למעשה מורידים את התנגדותו ולמעשה בכך מעלים את המתח לכן חובה לעבוד עם פוטנציומטר צמוד כידי לבדוק לאחר המוד את ההתנגדות שוב ...כידי שלא נגזים .

לאחר שראינו שהכל תקין וזהו הגענו למה שרצינו יש להדביק איזולירבנט על הנגד כידי לשמור על ערכו הלא לא חיברנו במקומו נגד עם התנגדות נמוכה יותר אלא קישקשנו עליו עם עיפרון וגם זה יכול להעלם עם הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג כמה וולט אני...?

ואני המשכתי את האובר והגעתי ל-632 לליבה (זה המקסימום...)וקיבלתי 4358 ב- 05!!!

אני ממש מרוצה מהתהליך!

נ.ב

כשאני עשיתי את המוד זה היה נראה כאילו העיפרון לא מצייר על הלוח של הכרטיס מסך....הייתי בטוח שזה לא יעבוד!!

ובסוף זה עבד!

איזה אושר!

לול בסוף תגיע ל6800GT בסטוק @_@

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנית נראה לי קצת תמוהה שהמוד בוצע ע"י ציור קו בין שתי הנקודות ? לפי מה שאתה טוען הצלחת לכן אני לא מתווכח..... אבל...

לפי מאמרים שקראתי קצת על הנושא ושאלות ששאלתי אנשים שמתעסקים במקצוע v-mod מתבצע קודם כל רק עם עופרת B2 שכנראה שרק היא מצליחה להשפיע על הנגדים,ה מוד חייב להתבצע קודם כל עם פוטנציומטר צמוד כידי לא להרוס את הכרטיס הלא בביצוע מוד עיפרון אין לנו באמת שליטה על מה שעושים לכן יש למדוד את התנגדות הנגדים עם הפוטנציומטר לפני תחילת המוד.

עכשיו בעזרת העיפרון פשוט מקשקשים על הנגד ובעזרת פעולה זאת אנו למעשה מורידים את התנגדותו ולמעשה בכך מעלים את המתח לכן חובה לעבוד עם פוטנציומטר צמוד כידי לבדוק לאחר המוד את ההתנגדות שוב ...כידי שלא נגזים .

לאחר שראינו שהכל תקין וזהו הגענו למה שרצינו יש להדביק איזולירבנט על הנגד כידי לשמור על ערכו הלא לא חיברנו במקומו נגד עם התנגדות נמוכה יותר אלא קישקשנו עליו עם עיפרון וגם זה יכול להעלם עם הזמן.

עם הייתה מסתכל על התמונה שהראתי היתה רואה שאני קניתי עיפרונות 2b!

נ.ב

אני באמת לא בדקתי התנגדיות ודברים כאלה כי לא ידעתי שצריך....(שאלתי אבל אף אחד לא אמר שצריך..)

אבל מה שחשוב זה שהמוד הלך טוב והכרטיס לא נשרף! :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לידע כללי, התנגדות בודקים עם רב מודד לא עם פוטנציומטר, איתו משנים התנגדות...

ופוטנציומטר הוא תחליף למוד העיפרון ובאפשרותו לשנות וולט לפי הרצוי ולא לפי מה שיוצא כמו במוד עיפרון !!

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...