צריך המלצה למאוורר 120mm שקט - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה למאוורר 120mm שקט

AppleJack

Recommended Posts

כל אחד זורק לי פה השערות אולי זה לינארי אולי a ואולי b ואני חושב אקספוננציאלי אז מה?

אם לא עושים מדידות אי אפשר לדעת מה ההתנהגות וזהו זה.

ל-TT מאווררים aידועים בחיים קצרים יותר יחסית ובBT זה באמת מקרה שונה כי זה Yate Loon

Ball bearing מאופיין ברעש שונה ופחות נעים וברוב המקרים מי מחפש שקט יעדיף Sleeve Brearing מה גם ש-ball נופלים מהר-נשחקים ומרעישים אחרי כמה זמן עד שאתה חייב להחליף אותם. sleeve נעימים יותר ויש להם זמן חיים ארוך יותר.

ממה שהספקתי לקרוא ב- SPCR בעיקר, glacialtech קצת יותר מורגשים מה- (שתמיד משווים אליו כי הוא הכי נעימים שקט ואפקטיבי) ובגלל ששם המחיר שלו הוא כשליש מזה של אז לא נורא אם צריך לקנות שוב מאוורר חדש...

וזה הדגם החדש שלהם שציינתי מקודם

http://www.glacialtech.com.tw/pdf/1225EBDL.pdf

מה שהבאת הוא כלום לעומת הsilverstone...

110 CFM ל40 db :o :o :o

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רן בוודאי שזה לא ליניארי

אבל ליניארי זה האידיאל

כלומר בפועל הוא יהיה פחות יעיל

אז הלכתי על האידיאל (שגם הרבה יותר קל לחישוב) ונתתי את זה כרף עליון

ולכן גם ציינתי "אפילו אם נלך לפי יחס ליניארי"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה RAZIELL :xyxthumbs:

אתר מצויין. משלוח 11$ אבל יש שם הכל...

נראה לי אני יזמין בסוף Scythe S-FLEX, ב-14$ . השאלה היא איזה כדאי ??

800rpm 8.7 dBA 33.5 CFM 0.10A

1,200rpm 20.1 dBA 49.0 CFM 0.15A

1,600rpm 28.0 dBA 63.7 CFM 0.20A

אם אני משנה מהירות סיבוב בעזרת המארז, ה-rpm המצויין פה יהיה המקסימאלי שאפשר ? אם כן, איך אדע מה המינימאלי ? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני משנה מהירות סיבוב בעזרת המארז, ה-rpm המצויין פה יהיה המקסימאלי שאפשר ? אם כן, איך אדע מה המינימאלי ? :kopfpatsch:

תקנה את זה עם המהירות של ה 1600 rpm ומקסימום תנמיך את הרעש של המאוורר על ידי מוד 7V

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אותו מאורר אחי, רק מראים לך את הפרטים עליו...

בכמה הוא המינימום ביהוהי ומקסימום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא נכון, זה אולי נראה הגיוני אבל אלו שלושה דגמים שונים!!!

היה פה איזה פרסום/סקירה קצרה עליהם הם עושים רושם של מאווררים טובים ושקטים אך לא ברור אם נתוני ה-db נכונים,

מדובר במאווררים חדשים לגמרי כך שקשה עדיין לדעת בדיוק איך הם, הם עושים שימוש ב FDB (אבל לא מלא) שזו הטכנולוגיה של סוני, ןהם אמורים להגיע לארץ כך שכדאי אולי לבדוק קודם עם cd-log. כשהם יגיעו, אם לא יהיו הפתעות, נראה שהם הקנייה הכי טובה בארץ למי שמחפש שקט.

כדאי לקרוא:

http://forums.silentpcreview.com/viewtopic.php?t=28396&postdays=0&postorder=asc&start=0

http://forums.silentpcreview.com/viewtopic.php?t=29022

נאו, אם אתה מחפש יותר CFM אולי תאהב את זה:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=55_140_1946&products_id=12200&PHPSESSID=8e44943e01818b9c5d395d3beb26d458

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה את זה עם המהירות של ה 1600 rpm ומקסימום תנמיך את הרעש של המאוורר על ידי מוד 7V

לא יודע מה זה וולט מוד ל-7V, אם אני מבין נכון מדובר במהירות קבועה נמוכה יותר (מתח קבוע נמוך) ?

שאלתי שאלה פשוטה. אני יסביר שוב:

במארז יש 2 בוררי מהירות סיבוב - אני יכול לקבוע את קצב המאווררים. אם אני מחבר את המאוורר למארז, האם המהירות המוצהרת שלו תהיה המקסימאלית ?

עריכה: האם בוררי המארז ישחקו על תווך המתחים המוצהר (ולא תמיד מוצהר) של המאוורר בלבד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה זה וולט מוד ל-7V, אם אני מבין נכון מדובר במהירות קבועה נמוכה יותר (מתח קבוע נמוך) ?

שאלתי שאלה פשוטה. אני יסביר שוב:

במארז יש 2 בוררי מהירות סיבוב - אני יכול לקבוע את קצב המאווררים. אם אני מחבר את המאוורר למארז, האם המהירות המוצהרת שלו תהיה המקסימאלית ?

עריכה: האם בוררי המארז ישחקו על תווך המתחים המוצהר (ולא תמיד מוצהר) של המאוורר בלבד ?

לא יודע איך ענו לך "כן".. אבל החיבור לבקרה של המארז הוא מיוחד , ככה שלא תוכל להשתמש בו לשליטה על מאוררים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטויות !! מזאת אומרת מיוחד ?!

כל דבר ניתן לפיצוח בין אם זה החלפת ראש לפוטנציומטר או למאורר עצמו..

נו זה ברור , ואם זאת צורת החשיבה אז הוא בכלל לא צריך לקנות מאורר חדש , אבל צר לי להודיע לך מיסטר - לא כולם עובדים ככה ולא כולם מעונינים לעבוד ככה , ביחוד מי ששואל שאלות מסוג זה ...

אני בטוח שאחרי שהוא ישרוף חצי מחשב בטעות (מודינג בחשמל) אף אחד לא יגיד "שטויות" על המחבט בייסבול שהוא יוריד לך על הראש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...