3 חודשים אחרי ההתנתקות - תמונת מצב - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

3 חודשים אחרי ההתנתקות - תמונת מצב

Milford Cubicle

Recommended Posts

לגבי עניין המשכנתא, אני לא בא לסתור את הכתוב בהודעת הפתיחה, אבל אין למקרים כאלה ביטוח שהיה אמור לכסות את המשכנתא הנותרת אם קרה משהו לנדל"ן, אולי אני לא מבין משהו.

הביטוח לא מכסה מקרים בהם הממשלה החליטה להרוס לך את הבית.

אנשים עדיין משלמים משכנתה על בתים ברצועת עזה? באמת? זה מטורף לחלוטין.

יותר נודע בשם "מפת הדרכים" :hat:

למעשה, האמריקאים התנגדו בהתחלה להתנתקות בגלל שלדעתם היא סתרה את מפת הדרכים. לקח לממשלה לא מעט זמן לשכנע אותם לתמוך במהלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 288
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ומה את/ה עושים בנידון ??

דופק את הראש בקיר. :s07:

יש לך הצעות? :-\

דרך אגב, כאשר אתה מרכז את כל המידע הזה בבת-אחת, זה פשוט מייאש, וממש מתסכל לדעת שיש בארץ אנשים אטומים אכולי שנאה לבני עמם שבכלל לא אכפת מזה, והם רוצים לפנות עוד 100,000 איש מבתיהם.

לפי מפת הדרכים, היתה אמורה לפנות ישובים, רק ואך ורק אחרי שהרשות הפלשתינית תילחם בארגוני הטרור, תפרק אותם מנשקם, ותשמיד את תשתיות הטרור. :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 חודשים זה מעט זמן.

מה? הפתרונות לתושבים היו אמורים להיות מוכנים לפני הפינוי. אם שלושה חודשים אחרי הם לא מוכנים, ועוד כשסיפרו לנו לפני הפינוי ש- "יש פתרון לכל משפחה", העסק מסריח בגדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מדובר פה על תמונת מצב בכל הנוגע לבעיות תנאי המחיה של התושבים המפונים- אכן כן.

אני התכוונתי לכך שמבחינה מדינית 3 חודשים זה זמן קצר מדי בשביל לצפות לתוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דופק את הראש בקיר. :s07:

שהרשות הפלשתינית תילחם בארגוני הטרור, תפרק אותם מנשקם, ותשמיד את תשתיות הטרור. :nono:

הרשות הפלסטינית היא גוף טירור אחד גדול שמרכז את כל הארגונים הקטנים בתוכו לכן יש להפטר ממנו.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התכוונתי לכך שמבחינה מדינית 3 חודשים זה זמן קצר מדי בשביל לצפות לתוצאות.

כבר יש יותר מדי תוצאות, רובן ככולן הרות אסון.

1.דחיפה רצינית לנצחון החמאס בבחירות

2.נסיגה מציר פילדלפי שהביאה למעבר של מאות אנשי טרור מחיזבאללה ואל-קעידה + אלפי רובים ומאות טונות של חומרי נפץ

3.בזבוז של מליארדי דולרים ע"י ארצות הברית אירופה וישראל על אימון ובניית כוחות הבטחון הפלסטינים, שכבר אינם רלוונטים לאחר נצחון החמאס.

4.קרע גדול בעם, וכשלון בכל הנוגע לטיפול במפונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כבר טחנו לנו תמוח שהצעד הראשון במפת הדרכים זה פירוק הטרור בראשות ורק אחר כך נתינת שטחים בהסכם

כך שאני רואה במשפט הנ"ל 2 בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעצת ישע כבר לא עוזרת להם

ולמה כי רובם כבר לא שיכים ל ישע

ושלא נחשוב שדאגו להם קודם

וכל אלו שציפו שמהשהו יקרה בתוך 3 חודשים

אולי נפל מאיזה כוכב

תתעוררו זו קחו בחשבון שזה לא

יפתר במשך שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן לתושבים היהודים שגורשו מרצועת עזה וצפון השומרון נעשה עוול נורא.כל הדברים שמהם חששנו מפניהם לפני הגירוש אכן לצערינו יוצאים לפועל. אין דאגה אמיתית של הממשלה למגורשים לבית נאות,לעבודה מתאימה,לחינוך נאות לילדים וכ"ו. מבחינה בטחונית מצבינו הורע קשות מפני שבמו ידינו צמצמנו את טווח הקסמים לתוך ישובינו והפכנו את תושביהם לבני ערובה של המחבלים.לכן כל הבטחות הממשלה לפני הגירוש היה רק זריקת חול בעיני העם על תועלת כיביכול בתוכנית הגירוש.לכן אסור לתת לאלה שתמכו בתוכנית גרועה ומסוכנת זו להבחר שנית לכנסת ולממשלה.מפני שהמחבלים רק ניהיו יותר בעלי מוטיבציה לרצוח בנו בעקבות תוכנית זו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באותו הקשר - סתם שאלה...

"משכנתא" - זה לא מהמילה "למשכן"? כלומר, אם אתה לא עומד בתשלומים, הנכס (הבית) עובר לבעלות הבנק... נכון?

אז זאת לא בעיה של הבנק שהבית נהרס? אני לא מבין את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משכנתא זאת בסך הכל הלוואה.

קיבלת כסף, קנית דירה במזומן, ועכשיו אתה מחזיר את ההלוואה בתשלומים.

מה קורה עם הדירה עד שאתה מסיים להחזיר את ההלוואה - זה לא מעניין אף אחד..

כמו שתקנה מחשב ב-12 תשלומים ואחרי חודשיים יגנבו לך אותו.. אתה חושב שזה יעניין את החנות? אתה תמשיך לשלם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...