תסבירו לי בבקשה מה ההבדל בין עכבר ב 50 שקל לאחד ב 500 שקל - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תסבירו לי בבקשה מה ההבדל בין עכבר ב 50 שקל לאחד ב 500 שקל

VanHalen

Recommended Posts

אם למשל ניקח את העכבר שיש לי בבית, הדגם הכי פשוט של לוג'יטק אני חושב.

לעומתו עכבר שעולה 500 שקל ומעלה, מה ההבדל מבחינת ביצועים. (עזבו אל חוטי ושטויות כאלה, מעניין אותי רק ביצועים).

תודה לעונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה עכבר ב500 ש"ח בדרך כלל (אלא אם כן מישהו עבד עליך ומכר לך עכבר שעולה 50 ב500) יש לו מספר פונקציות וטכנולוגיות בפנים שאין לעכבר ב50 כגון יחס הסריקה שלו DPI נקודות על כל אינץ' שאם המספר גבוה אז העכבר יהיה יותר מדוייק ויפעל בצורה יותר מתואמת עם היד שלך עוד פונקציה היא ריבוי הלחצנים שאתה יכול לשים לשימוש על מנת להפוך את השימוש בעכבר ליעיל יותר עוד משו הוא העיצוב וטכנולוגיית הסריקה בלייזר במקום באינפרה רד ומשקל העכבר והנוחות מגע איתו (לפעמים נגד זיעה ושטויות)

עכשיו יש אנשים שכל הדברים האלו מאוד חשובים להם מקצועיים או מעצבי גרפיקה ממוחשבת שצריכים דיוק מירבי בעכבר אבל בנאדם רגיל אולי כמוך לא צריך עכבר כזה ויכול להסתפק בעכבר שיש לך כרגע (דרך אגב יש עוד סכומים בין 50 ל-500 וכך גם זז התפעול ומס' הפונקציות בעכבר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דבר אחד מקצת מרגיז אותי בעכבר שלי ומעניין אותי עם התופעה קיימת בעכברים יותר יקרים.

קורה לפעמים שאני מזיז את העכבר לרגע ואז עוזב אותו והוא ממשיך לזוז לאט לאט. (כלומר הוא שוכח לעצור)

זה קורה גם בדגמים יותר יקרים או שזאת תופעה רק של עכברים ב 50 שקל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דבר אחד מקצת מרגיז אותי בעכבר שלי ומעניין אותי עם התופעה קיימת בעכברים יותר יקרים.

קורה לפעמים שאני מזיז את העכבר לרגע ואז עוזב אותו והוא ממשיך לזוז לאט לאט. (כלומר הוא שוכח לעצור)

זה קורה גם בדגמים יותר יקרים או שזאת תופעה רק של עכברים ב 50 שקל?

אצלי זה לא קורה (לוג'יטק MX518)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שעשיתי אתמול נסיון קצר, שמתי את העכבר על משטח בד מעין לבד (כמו של שולחן סנוקר בערך רק קצת יותר גס)

עשיתי נסיון רק של דקה אבל היה נראה כאילו הבעיה נפתרה.....!!

שווה בדיקה נוספת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...