בעעע מתי יפריטו את חברת החשמל? העלו להם את ה&# - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעעע מתי יפריטו את חברת החשמל? העלו להם את ה&#

Shadowman

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חח להגיד לכם את האמת אבא שלי דיי גבוה שם אני ממש לא רוצה לעבוד שם אבל היא אכן מושחטת..

קיבלנו מהעבודה רכב מאזדה 6 אנחנו לא משלמים על דלק אבא שלי קבל פלאפון עם שיחות אפילו לחול בלי כסף.. לא משלמים חשמל

""במסגרת התפקיד"" קיבלנו מצלמה דיגיטלית + ג'יגה ולא סתם SP1 של CANON תוסיפו לזה את המתנות כל חג.. ואת הבתי מלון וחופשות

וכל הדברים המוזלים אכן העבודה המושלמת.. קשה להאמין שמיהו יצליח להפריט את חברת חשמל יש יותר מדי חברי כנסת שיושיבים אי שם למעלה ומקושרים בדרך כזאת או אחרת לבחירים בחח"י ולא יצביעו בעד הפרטה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד פה חושב שהוא פרופסור לכלכלה מינימום מילטון פרידמן וזורק סיסמאות באוויר מבלי דעת על מה הוא מדבר

כן זה מאוד טרנדי וסקסי להגיד שצריך להפריט את חברת החשמל

וכולם אוהבים לשנוא את עובדי חברת החשמל כי הם מצליחים לשמור על רמת שכר שלהם ביחס למדד וכי אצלם המתנות לחג הכי יקרות וכי הם מקבלים חשמל חינם

באירלנד בוצע מהלך של הפרטת חשמל ומיותר לציין שהתושבים שם משלמים הרבה יותר על החשמל מאשר כשהחברה היתה ממשלתית

ישראל נמצאת במקום טוב באמצע בעלות החשמל ביחס למדינות מערביות אחרות

רוצים להפריט פה הכל : את שרותי בתי הסוהר, החינוך, הבריאות, כבישים , תשתיות לאומיות , עכשיו ערים כמו ראשל"צ החליטו שהן מקימות גם משטרה פרטית של העיריה בגלל אזלת ידה של המשטרה, כמובן שהתושבים משלמים מיסים נוספים "מס ביטחון" קוראים לזה.

בקרוב גם הצבא יופרט מה שאומר שתושבי קרית שמונה בעלי תל"ג נמוך יחסית, לא יקבלו הגנה שווה לאלו של תושבי כפר שמריהו.

אני רואה איך המדינה נגמרת לנו מבין האצבעות הדמוקרטיה נקנית בכסף וחיינו נשלטים בידי קומץ של דנקנרים, אריסון - ים, סמי עופר-ים ועוד איזה כמה אוליגרכים.

זה אסון למדינה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד פה חושב שהוא פרופסור לכלכלה מינימום מילטון פרידמן וזורק סיסמאות באוויר מבלי דעת על מה הוא מדבר

וכולם אוהבים לשנוא את עובדי חברת החשמל כי הם מצליחים לשמור על רמת שכר שלהם ביחס למדד וכי אצלם המתנות לחג הכי יקרות וכי הם מקבלים חשמל חינם

באירלנד בוצע מהלך של הפרטת חשמל ומיותר לציין שהתושבים שם משלמים הרבה יותר על החשמל מאשר כשהחברה היתה ממשלתית

רוצים להפריט פה הכל : את שרותי בתי הסוהר, החינוך, הבריאות, כבישים , תשתיות לאומיות , עכשיו ערים כמו ראשל"צ החליטו שהן מקימות גם משטרה פרטית של העיריה בגלל אזלת ידה של המשטרה, כמובן שהתושבים משלמים מיסים נוספים "מס ביטחון" קוראים לזה.

בקרוב גם הצבא יופרט מה שאומר שתושבי קרית שמונה בעלי תל"ג נמוך יחסית, לא יקבלו הגנה שווה לאלו של תושבי כפר שמריהו.

אני רואה איך המדינה נגמרת לנו מבין האצבעות הדמוקרטיה נקנית בכסף וחיינו נשלטים בידי קומץ של דנקנרים, אריסון - ים, סמי עופר-ים ועוד איזה כמה אוליגרכים.

זה אסון למדינה .

כל מילה שלך נכונה.. ועוד בסוף תראו שהממשל יפול לידים הלא נכונות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אסון למדינה .

אני אישית לא כ"כ להוט על הפרטה אלא יותר להוט על...

לא לשלם לאנשי חברת החשמל את המשכורת

בעוד שהם נהנים מחשמל חינם על חשבון משלמי המיסים(ביניהם אני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה השנאה הכל כך תהומית הזאת לעובדי חברת החשמל , אני לא מבין

אולי התקשורת תורמת את תרומתה לאווירת הלינץ'

אולי מפני שזו חברה ממשלתית ולכן הם מחוייבים לפרסם את השכר שלהם

אתה אומר שאתה להוט לא לממן את המשכורות של עובדי חברת החשמל

אבל זה לא שונה כל כך משירותים אחרים שאתה צורך בהבדל שהספקים שלהם הן חברות פרטיות ושם אתה לא יודע כמה העובדים שלהם משתכרים

אתה צורך שירותים סלולריים ? כמה בחודש אתה משלם על סלולר ?

כשאתה קונה בסופר ולא משנה מאיזו רשת את משלשל לקופה של נוחי דנקנר

אתה צורך רב ערוצית כבלים\לווין

אתה או מי מהקרובים שלך צורכים תרופות לא עלינו , רוב הסיכויים שאתה מממן את משכורתם של מקוב ואלי הורביץ מטבע החולשת כמעט על 60% משוק התרופות הגנריות בעולם

אני אישית לא עובד בחברת החשמל , אין לי קרובים שם, אני גם חושב שהצ'ופר של חשמל חינם הוא בעייתי וצריך שיהיה מנוהל בצורה של מכסות כלומר חינם עד רף מסויים

אבל אני לא חושב שהפרטה של החברה בהכרח תטיב עם אזרחי מדינת ישראל

תקרא קצת על תכנית מהל"ב (תכנית ויסקונסין) הפרטת שירותי התעסוקה הממשלתיים ותבין לאיזה קיצוניות של הצד השני הצד הקפיטליסטי המדינה צועדת אליה

אנשים בגיל קרוב לגיל הפנסיה וללא הכשרה מקצועית נאלצים לעבוד עבודות פיסיות קשות רק כדי לקבל קצבה עלובה של 1500 ש"ח

זו עבודה שבמקור היתה יכול להיות מאויישת ע"י צעירים בשכר גובה מעט משכר מינימום 3500 ש"ח

אבל התכנית הזו היא תכנית להוזלת העבודה שבלאו הכי כבר זולה מאוד לעוד יותר זולה, זו ממש עבדות!!

מדינה ללא איגודים מקצועיים , מדינה בה שביתות הן עבירה על החוק, עובדים בשכר מינימום , עובדים ללא זכויות , עובדים ללא פנסיה.

מדינה שבה המעמד הבינוני נמחק לגמרי , יש כאן כמה מיליוני שכירים שחיים מתחת לקו העוני ואני מדגיש שכירים לא מובטלים

ועוד כמה מאות מנכ"לים , סלברטאים, בעלי תאגידים , אוליגרכים שהם לא מיליונרים אלא מיליארדרים ,

העושר האדיר שלהם מגיע מעבודה זולה , זולה מדי.

וזה בדיוק מה שרוצים לעשות עם חברת החשמל , להפוך את עובדיה לעובדים בשכר חצי ממה שהם משתכרים היום ואת הקופון יגזרו הקונים של החברה

יתר אזרחי ימשיכו לשלם את אותו מחיר עבור החשמל אם לא יותר.

ואם כבר אתה מחפש שחיתויות בתנאי שכר , לא חסר דוגמאות אחרות שעובדי חברת החשמל פראיירים לידם , למשל הקבע הלא לוחם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לשלם להם את המשכורת? אני בטוח שאתה גם תשמח אם לא ישלמו לך משכורות... אה לא תשמח? אז למה שלהם לא ישלמו?

קודם כל הם משלמים על החשמל חינם הזה הרבה מאוד כסף בצורה של מיסים... הם צריכים לשלם מיסים על ההטבה הזאת גם אם הם לא ניצלו אותה... דבר שני כמעט כל החברות (כולל הפרטיות) נותנות לעובדים שלהם דברים שהם מייצרים... אני יודע שלמשל ויס נותנים לעובדים שלהם את כל הערוצים בכמעט חינם.... חברות הפלאפון נותנות דקות שיחה חינם וכו' וכו'... למה לחברת החשמל אסור? במיוחד כשהיא חברה רווחית ככה שהכסף הזה לא בא על חשבון משלם המיסים כמו שאתה אמרת אלה על חשבון משלם החשבון חשמל...

אני גם חושב שהצ'ופר של חשמל חינם הוא בעייתי וצריך שיהיה מנוהל בצורה של מכסות כלומר חינם עד רף מסויים

יש להם כבר מכסה אבל הרוב לא מגיעים אליה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שלמשל הוט ויס נותנים לעובדים שלהם את כל הערוצים בכמעט חינם.... חברות הפלאפון נותנות דקות שיחה חינם וכו' וכו'... למה לחברת החשמל אסור? במיוחד כשהיא חברה רווחית ככה שהכסף הזה לא בא על חשבון משלם המיסים כמו שאתה אמרת אלה על חשבון משלם החשבון חשמל...

מסיבה מאוד פשוטה

חברת חשמל היא חברה ממשלתית ו הוט/יס/פלאפון/סלקום/אורנג'/... לא

למדינה יש תקציב שהיא צריכה לעמוד בו

מקורות ההכנסה שלה הם מיסים ורווחים של חברות בבעלותה

אם הרווחים של חברת החשמל (שיכולים כמובן להיות יותר גבוהים אלמלא הבזבוז) היו הולכים לקופת המדינה במקום לעובדים (וכנ"ל שאר החברות הממשלתיות)

אז היא היתה יכולה להפחית את המסים/להקטין את הגרעון/להגדיל את התקציב.

במקום זה אנחנו מקבלים דברים כאלו

חברת החשמל: הרווחנו השנה 245 מ' ש' - אך רק בשבילנו

בעוד שהמונופול שמשתייך למדינה רשם רווח שנתי הוא מסרב לחלק דיוידנד לבקשת המדינה.

http://www.din.co.il/bizportalnew/biznews02.shtml?mid=73830&IdDB=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...