איך המפלצת הזאת ? חבר שלי קנה... - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך המפלצת הזאת ? חבר שלי קנה...

Chura

Recommended Posts

אי אפשר לעשות את הכרטיס הזה ב-... הוא כבר נמצא ב- ברגע שיש כפול ליבה אתה חייב .. מה שאתה מתכוון שהוא מתכנן לקנות כרטיס כזה נוסף ולשים שני כרטיסים בלוח... לא ניתן לעשות את זה עם כרטיסי . לפחות כרגע..... היו נסיונות.. לא ממש מוצלחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אי אפשר לעשות את הכרטיס הזה ב-... הוא כבר נמצא ב- ברגע שיש כפול ליבה אתה חייב .. מה שאתה מתכוון שהוא מתכנן לקנות כרטיס כזה נוסף ולשים שני כרטיסים בלוח... לא ניתן לעשות את זה עם כרטיסי ליבה. לפחות כרגע..... היו נסיונות.. לא ממש מוצלחות.

בטח שהצליחו!

הם עשו של 2 כרטיסים כפול וזה עבד!

חפש בGOOGLE!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נחמד?

זה חובה כל אחד יכול לעשות תמונה צריך הוכחות כמו כתבות מאתרים!

לפי מה שאני ראיתי הXTX מאוד דומה בביצועים ל78GTX512 ולפי ביקורות רבות 78GT יותר טוב ממנו אז הוא צריך להיות גם טוב מX19XTX!!!

אבל תכלס לא שווה לא להשקיע ב GT78 כפול שיש לו את XTX (ועוד יותר טוב)בפחות 1400 שקל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתם קוראים מקודם מה שרשמתי הייתם יודעים... שהאתר tomshardware הצליח אכן לעשות את זה...

אבל זה מזוהה כ3 ליבות ולא כ4... זה המקסימום שהצליחו לעשות עם 2 כרטיסים כאלה.. אז לא שווה לקנות עוד אחד בשביל לנצל רק עוד ליבה אחת ממנו..

דבר שני... הכרטיס הזה כן יותר טוב מה1900XTX... התמונה שהוא שם יכולה להיות נכונה.. אבל היא נוגעת רק למשחק far cry...

לדעתי בנצ'מארק טוב לבדוק זה .. ואני מוציא עם שלי קצת מעל ה12000...

1900xtx מוציא פחות...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתם קוראים מקודם מה שרשמתי הייתם יודעים... שהאתר tomshardware הצליח אכן לעשות את זה...

אבל זה מזוהה כ3 ליבות ולא כ4... זה המקסימום שהצליחו לעשות עם 2 כרטיסים כאלה.. אז לא שווה לקנות עוד אחד בשביל לנצל רק עוד ליבה אחת ממנו..

דבר שני... הכרטיס הזה כן יותר טוב מה1900XTX... התמונה שהוא שם יכולה להיות נכונה.. אבל היא נוגעת רק למשחק far cry...

לדעתי בנצ'מארק טוב לבדוק זה .. ואני מוציא עם שלי קצת מעל ה12000...

1900xtx מוציא פחות...

כמה אתה מוציא ב 06?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס עולה מעל 5000 שקל וחלק ממכם חושבים שהוא מישתלם :screwy:

בלי לדבר על שיעול--DX שיעול--10 כחככךך

תסכום הזה אפשר לחלק לכרטיס ב2500+- היום וכרטיס נוסף ב2500+- בעוד נגיד שנה וחצי

תחשבו על זה איזה גימר צריך באמת כרטיס יותר טוב מ7800GT רגיל היום

ואיזה גימר יצתרך כרטיס חדש שיקר מ2500 שקל בעוד שנה וחצי (במיקרה שלא יהיו עליות מחירים לא צפויות או טכנולוגיות מהפכניות

שיגרמו לכרטיס עתידי ב2500 שקל להיות חלש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהוא כרטיס חייה.. אין ויכוח.

זה שהוא לא משתלם מבחינה כספית.. גם אין ויכוח.

בקשר לזה שאיזה צריך יותר מ-7800GT יש ויכוח.... לדוגמא לי זה לא מספיק, מה לעשות שמתי על 1280*1024 פילטרים ובלה בלה והמשחק לא זז כמו שאני רוצה... מה יקרה כשאני יהיה ב-1600*1200 כמו שאני בחלק מהמשחקים? אבל שוב עדיין הכרטיס לא משתלם מבחינה כספית.. אפשר להביא 2 7800GT X בערך ב-3600 היום שכן זה יספיק.

וגם כשיצא DX10 יהיה אפשר "לסחוב" איתם עוד זמן מה בכיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה תמיפרט שלי -בצד

ואני יגיד לך שחוץ ממישחקים מאוד כבדים (שלא יוצאים כל יום גם ככה)

לא היו לי אף בעיות בגרפיקה במישחקים

ואני די בטוח ש 99%מהגימרים יהיו מאוד מרוצים מאטלון 1-3200גיגה איכותי-7800GT-וכרטיס קול טוב

ככה שכרטיסים כאלה ניראים לי מתאימים הרבה יותר לפריקים של בנצמרקים וOCמניקים מאשר לגימרים נורמלים

סך הכל כמה "זונות גרפיקה" כבדים יש באמת

רוב הגימרים רוצים גרפיקה טובה ומישחקיות מעולה ולא לאפך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובדה שרוב הגיימרים שאני מדבר איתם לא יורדים מ-2 7800GT X ורזולוציות שהם משחקים גם אם תרצה הכרטיס שלך לא יודע מה הם...

אבל שוב...

כל אחד ומה שמספיק לו.. אי אפשר להתווכח על זה... תנסה לשחק FEAR על 1600*1200 + פילטרים ונדבר..

בכל מקרה אתה צודק.. לא שווה להשקיע היום הרבה כסף בגלל ההתפתחויות והכי חשוב DX10.. ולכן במקום להשקיע 5500 על הכרטיס שלו היה עדיף לקנות 2 7800GT X ב-3600 ואת שאר הכסף לשמור לשדרוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד ומה שמספיק לו.. אי אפשר להתווכח על זה... תנסה לשחק FEAR על 1600*1200 + פילטרים ונדבר..

מיבחינתי FEAR על 1600* 1200

זה יותר לזונות גרפיקה ולא לכאלה שבאמת רוצים להנות מהמישחק -אני משחק הרבה באמולטורים ותאמין לי המישחק האחרון של זלדה

לGBA היה הרבה יותר כיף מכל מישחק בPC ששיחקתי כולל מישחקים כבדים כמוHL2 ו FEAR

ויש הרבה דוגמאות כאלה

ואני לא אומר שאני לא אוהב גרפיקה יפה אני לא ישקר אבל זה לא הכל ולא צריך ליסתכל על כל מישחק דרך טלסקופ ולחפש הבדלים

B00030GS80.02.LZZZZZZZ.jpg

the-legend-of-zelda-the-minish-cap-20050110100026535.jpg

ראיתה איזה "אפקטים" שמו במישחק הזה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...