העברת קבצים ופונטים ממקינטוש לpc, איך עושים את זה? עזרה דחוף - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העברת קבצים ופונטים ממקינטוש לpc, איך עושים את זה? עזרה דחוף

ilan4i

Recommended Posts

מקניטוש :AR15: אני נורא לא אוהב אותם אבל למרבה הצער לאמא שלי יש אחד.

החדשות הטובות שסוף כל סוף אני משכנע אותה לעבור למחשב נורמלי :saint: אבל עכשיו אני צריך להעביר לה את כל החומר מהמקינטוש אל הpc. למען האמת אין לי מוסג איך עושים את זה.

אני יודע שאמורות להיות תוכנות שעושות את זה אבל אני לא יודע איך קוראים להם וזה נראה כמו מקום טוב להתחיל לחפש...

סוג הקבצים שאני רוצה להעביר הם בעיקר קבצים של

free hand 5

photoshop 3.04 עם לשמור על השכבות בקובץ

והמון המון פונטים בעיקר בעברית.

תודה רבה מראש לכל מי שייתן כתף ושנה טובה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יותר מסובך ממה שאתה חושב... :-\

הבעיה היא שקבצים של MacOS<X בנוים מ-data fork ומ-resource fork ולא כרצף אחיד כמו ב- או ב-OS X.

הפתרון הפשוט ביותר יהיה לרכוש את MacDisk, תוכנת עזר שמיועדת בדיוק למטרות האלה של המרה וקריאת דיסקים של מק על .

אם פונטים הם הדגש העקרי אז TransType היא כלי חזק ומשוכלל יותר.

שווה לבדוק את שתיהן. המחירים הם $75 ו-$100 בהתאמה. לא זול, אבל עדיין מדובר בסכום קטן בהרבה מאשר פער המחירים של מק ו-.

אפשרות נוספת היא לכווץ את את הקבצים ל-sit.hqx לפני שמעבירים אותם ל-.

זה לא ימנע את אובדן הנתונים ברגע שתפתח אותם על PC, אבל לפחות תוכל לאחסן אותם שלמים עד שתמצא תוכנה שתטפל בהם בצורה טובה יותר (כמו MacDisk).

אפשר גם להעביר אותם ברשת למחיצת NTFS (תומכת ב-forks) או לצרוב אותם ל-ISO9660, אבל בכל המקרים קיים חשש של אובדן נתונים.

אמרתי כבר שזה יותר מסובך ממה שזה נראה?

אגב, אמא שלך מכירה PC? יכול להיות שלמרות כל היתרונות הלא מבוטלים של ה-PC, עדיף לה דווקא ללכת על eMac חדש (אם הוא עומד בתקציב כמובן).

כדאי שתקרא את ההודעה של maCr0T בנושא רכישת חדש. ייתכן מאוד שלצרכים של אמא שלך, ועם הנסיון שלה על , זאת אופציה עדיפה (אלא אם כן המחשב מיועד להיות גם מכונת משחקים אימתנית שתשמש את שאר בני המשפחה...;))

Prog.

עריכה: NameCleaner אמורה לספק פתרון בדיוק לבעיות ההמרה האלה (ע"י הוספת סיומות מתאימות ותיקון הפורמט של שם הקובץ לפני ההעברה). במחיר של $25 היא גם ממש זולה.

באתר החברה יש גם מדריך על העברת קבצים מ- ל-PC. שווה בדיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...