עצוב. אתרים נאצים. - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עצוב. אתרים נאצים.

00000

Recommended Posts

יש סרט יפה שנקרא "אמריקה X",

הוא מספר על ילד ששחורים הרגו את אביו,

ומכך הוא הפך לניאו נאצי. שחור ניסה לפרוץ לו לאוטו -> הוא פיצח לו את הראש על המדרכה ונכנס לכלא.

בכלא היה לו חבר שחור והוא פתאום גילה את הצד השני (בזמן שאח שלו, שמעריץ אותו הולך בדרכו הישנה.)

בהמלצה כדאי לכם לראות.

ההצעה כאן על לפתוח דיון עם הניאו -נאצים נשמע רעיון טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

או שאפשר להתעלם, אחרת פשוט תתנו להם לגיטימציה לשנוא אתכם ולהמשיך לחשוב שהיהודים שולטים בתקשורת ולא נותנים להם להתבטא. חוצמזה, הם נוטים לנטור טינה ולנסות לפרוץ למחשבים של האנשים ששולחים להם HATE MAIL ולעשות דברים מאד לא נעימים.

אם לא היהודים האשכנזים היית מקבלת בתחת ברוסיה.תגידי תודה שפה את יכולה לפתוח את הפה ועל תלמדי אותנו בסיפורי מעשיות מה להגיד ולא להגיד

הנבלות הסרוחות ישנאו יהודים לא משנה מה יגידו או לא יגידו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא היהודים האשכנזים היית מקבלת בתחת ברוסיה.תגידי תודה שפה את יכולה לפתוח את הפה ועל תלמדי אותנו בסיפורי מעשיות מה להגיד ולא להגיד

מה אתה מפגר כאילו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:screwy:

אתה אמיתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שכתבה שונאת האשכנזים שבזכותם היא נושמת

רק להזכיר לכל מי שלא מרוצה מהנוכחות הסלאבית כאן - קחו בתחת. תגידו תודה. אנחנו הוצאנו אתכם מהחרא לפני 60 שנה במחיר 20 מליון משלנו על ה-6 שלכם!
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי שאם אתה נותן ציטוט, תביא גם לינק לת'רד שהוא נאמר בו שכדי שלא תוציא אותו מההקשר.

ורק שתדע, שאין לך מושג כל כך על מה שאתה מדבר, "שונאת אשכזים", LOL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא כתבה שיש לה חבר נאצי,אף אדם שמכבד את היהודים שמתו בשואה לא היה מעז להסתובב עם נאצים.

היא גם טורחת לספר כל הזמן ביום השואה על שואת הארמנים ועל הגרמנים "המסכנים" שהיום הם לא אשמים

היא לא תעז להביא את גזענותה בגלוי,היא עושה זאת בצורה מתוחכמת וגם כותבת בשמות שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMFG

אני עכשיו גר במישגן קיצר האתר של ה"כוח הלבן" בארה"ב נמצא במשיגן וזה איזה שעתיים מאיפה שאני גר :|:|:|:|:|:|:|

בקיצור איזה פחד

עכשיו היום מצאתי יומן של איזה ילדה בכיתה ז' וראיתי כמעט כל עמוד עם הצלב קרס והיא כתבה גם

marry christmas jews

::|:|:|:||:

וזה די מפחיד אבל מזל שיש פה קהילה יהודית....

בכל מקרה

מה שהכי קרע אותי פה זה הפלייר הזה

Why to die for Israel זה רק מראה עד כמה המוח פשוט סגור....

וחבל שאנשים חושבים ככה....

לגבי האם מותר להם או לא...

חד וחלק מותר.

בארה"ב מותר לך לשרוף דגל אמריקאי וזה למה?

כי זה חופש הביטוי

ואם היה אסור זה כתוב בחוקה של ארה"ב...

ושריפת דגל זה סוג של הבעת דעה....

בגלל הדברים באלה יש לנו את הארץ שאליה כל יהודי חולם להגיע...

הדברים האלה פשוט מזעזעים אותי

וגם שחכתי לציין שיש לי איזה מורה אחד שפשוט שונא נאצים באיזה שיעור הוא התחיל לדבר והוא אמר את כל הדברים שהנאצים עשו ליהודים ועל כמה שזה נוראי והוא שאל מי היה במוזיאון של השואה בwashington DC והוא אמר שכל מי שיוצא משם יוצא בן אדם אחר לגמרי שלפי דעתו הגרמנים צריכים להבייש במה שהם עשו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...