כמה שאלות בקשר להאב - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות בקשר להאב

yotam.m

Recommended Posts

רציתי לשאול כמה שאלות בקשר להאב קודם כל האם צריך הגדרה מיוחדת בשבילו?

איך אפשר לחבר אותו? יש לי מודם של הכבלים וראוטר חוטי של level one שעובד מצויין אז רציתי לשאול האם אני צריך להוציא את הראוטר ולשים את ההאב במקום להוציא חוט מהראוטר להאב? האם ההאב יכול לעבוד לבד?

וגם האם באמת הוא נותן רוחב פס אחיד לכל מי שמחובר? הכוונה האם זה רק תיאוריה או שבאמת כולם יקבלו את אותו רוחב פס?

ועוד שאלה מה מומלץ היום בקשר להאבים? אני לא כל כך מעודכן..

תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להאב אין מוחץ הוא כמו מוליך של אותות חשמליים - ולכן לא צריך ואי אפשר לקנפג אותו.

סוויץ' (אולי זה מה שאתה רוצה אבל לא יודע עדיין :)) - כמו האב, אבל במקום לשלוח אותות לכל הפורטים שלו הוא שולח אותם ישר אל הפורט (יציאה) שאליו מחובר המחשב שהאותות מיועדים אליו. את הסוויצ'ים המתקדמים יותר אפשר לקנפג, אבל את הביתיים (4\8 פורטים) אי אפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחפש את הביתית כמה שפחות הגדרות ככה טוב יותר המטרה היא שרוחב הפס לא יתפצל כלומר מ1.5 ל 750 לא יודע עם זה סויצ' או האב או מה ההבדל.

בגלל זה שאלתי כדי לקבל טי טיפה הסבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך להגדיר כלום

רק לקחת סוויץ ביתי בסיסי של 8 יציאות עלות של 90-130שח תלוי בחברה ובחנות בה אתה רוכש,

מחבר את הנתב (ראוטר) לאחת היציאות של הסוויץ ומחבר את המחשבים ליציאות האחרות

זה הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו מחיר ככה שאין הפסד לקחת סוויץ

ובמידה ויהיו מחשבים נוספים ברשת בעתיד אז התעבורה תהיה טובה יותר - פחות "התנגשויות מידע" כיוון שכמו שרשמו פה קודם הסוויץ יודע לפנות את המידע לפורט המיועד ולא משדר לכולם ומחכה שמישהו יענה (BROADCAST)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...