מהו הנפח המקסימלי היום להארד דיסק (פנימי) בודד? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו הנפח המקסימלי היום להארד דיסק (פנימי) בודד?

almog333

Recommended Posts

יש 2 ערוצים, ו2 התקנים על כל ערוץ,

כרגע אני משער שעל ערוץ אחד יש לך 2 כוננים אופטיים (כמו שאמרת קורא וצורב DVD).

ועל הערוץ השני ההרדיסק הקיים,

מה שמשאיר לך עוד התקן אחד..

אתה יכול לוותר על נגיד קורא , אבל תדע מראש שלא מומלץ לחבר הרדיסק יחד עם כונן אופטי על אותו כבל, זה מאיט אותו מאוד!

כמו שאמרו במידה והלוח שלך לא תומך SATA, אתה יכול לקנות כרטיס הרחבה ל PCI, מה שלא אמור לעלות הרבה,

אבל מומלץ מאוד לקנות אחד טוב (תתיעץ לפני עם בעלי ניסיון), בשביל שלא היו בעיות תאימות ודרייברים אחר כך.

בהצלחה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תגיע למסקנה שאתה רוצה לקנות בקר IDE.

כדאי כבר לקנות אחד שתומך ב SATA

וגם ב RAID כך תהיה לך גמישות רבה יותר בבחירת והתקנת הדיסקים שתקנה. וגם תוכל להשתמש בהם ביעילות במחשב הבא שתקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש יודע מה זה raid אבל בכל מקרה אני לא אעביר את ההארד דיסק למחשב חדש אלא יעביר את המחשב הזה לסלון(יש לי lcd 37 אינץ' שם).

אם כך אני אקח את ההמלצה של borg, אלא אם כן למישהו יש השגות לגבי הSilicon Image 0680A , או כל הערה אחרת שקשורה.

במידה ולא, תודה רבה על העזרה.

אחלה אתר עם אחלה אנשים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לוותר על נגיד קורא , אבל תדע מראש שלא מומלץ לחבר הרדיסק יחד עם כונן אופטי על אותו כבל, זה מאיט אותו מאוד!

אההה ??? ....

זה נכון?

יש לי HD שמחובר באותו כבל לצורב , הHD הוא המסטר.

זה לא טוב?

(IS7-E לוח אם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי HD שמחובר באותו כבל לצורב , הHD הוא המסטר.

זה לא טוב?

זה לא מומלץ, אבל אם הדיסק הקשיח הוא המסטר, אז זה לא כ"כ נורא. בכ"ז, אם יש לך אפשרות אז רצוי שתקצה לדיסק הקשיח כבל IDE משלו (או ביחד עם דיסק קשיח אחר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא טוב ואין קשר למי המאסטר ומי הסלייב

הבעייה היא שכוננים אופטיים עובדים לרוב ב ATA 66 וה HD ב ATA 100 או 133

מה שקורה בגלל שאפשרי רק מהירות אחת על כל ערוץ (כל כבל) אז זה ישתמש במהירות ההכי גבוהה שמשותפת לשני הכוננים ATA 66

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...