20 שנות מאסר - על הריגה בגלל 100 שקל - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

20 שנות מאסר - על הריגה בגלל 100 שקל

ariebel

Recommended Posts

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה מזכיר לי את הקטע שהיה בארה"ב על נידון למוות שביקש לא למות בטענה שהוא כבר זקן וחולה.

ג'יי לנו צחק עליו ואמר:"מה אתה זקן מדיי בשביל למות? :smile1:"

בקיצור, הרבה אנשים טענו שהוא כבר לא מסוכן לחברה והעונש הזה לא יעשה כלום מלבד נקמה, שזה כמובן בולשיט.

חייבת להיות הרתעה כדי שכל אדם יידע מה עלול לקרות לו אם הוא יעבור על החוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרתעה זה רק חלק מהמטרה. חלק חשוב לא פחות הוא ההגנה על הציבור. מי כבר יודע מה הולך בבתי הכלא? מהסרטים אפשר להבין שדווקא די טוב שם: יש אוכל, בגדים, מרימי סבונים, והכול בחינם, לא סובלים שם במיוחד...

יש אנשים שאסור להם להיסתובב בחברה נורמאלית, של אנשים שלא חושבים אפילו על להגן על עצמם מפני תקיפה. בחורה שהולכת בסימטה לא חושבת על כיווני גישה פוטנציאליים לאנסים שיכולים לצוץ פתאום...

וזה שלא הצליחו להוכיח את הכוונה של החרא שישב עכשו בכלא לרצוח, ושפטו אותו על הריגה: זה פשוט מגוכח. יש מדינות שבהם דקירה מעל לחגורה זה כוונה לרצח ישר, בלי לחשוב על "כוונות"... לפי דעתי זה חוק שצריח להיות גם בארץ, במקום החוקים המטומטמים שהעלוקות שחיות בכנסת על חשבון הציבור מעבירים על ימין ועל שמאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את כל אלו שמבקשים עונש מוות כאילו אתם לא חושבים שהאנושות התגברה על זה עונש מוות זה לא דבר שמגיע לאף אחד ואני מדגיש אף אחד וגם כלא זה לא עונש טוב העניין הוא לגרום להפסקת הפשיעה לא לנקום בבנאדם שעשה את המעשה מה אתם ילדים קטנים??

א. עונש מוות יש בארץ גם ככה רק לפושעי מלחמת העולם ה-II כלפי היהודים, ככה שזוהי כנראה סתם הבעת תיסכול מהמערכת המשפטית.

ב. מה רע בנקמה...למה שהמשפחה של הנרצח שאיבדה כבר בן משפחה...לא מספיק? אתה רוצה שהם גם לא יישנו בלילה כמו שצריך כי

הם יודעים שצדק לא נעשה עם רוצח בן משפחתם? באיזה סוג של עולם אשליות אתה חי?!

הרתעה זה רק חלק מהמטרה. חלק חשוב לא פחות הוא ההגנה על הציבור. מי כבר יודע מה הולך בבתי הכלא? מהסרטים אפשר להבין שדווקא די טוב שם: יש אוכל, בגדים, מרימי סבונים, והכול בחינם, לא סובלים שם במיוחד...

יש אנשים שאסור להם להיסתובב בחברה נורמאלית, של אנשים שלא חושבים אפילו על להגן על עצמם מפני תקיפה. בחורה שהולכת בסימטה לא חושבת על כיווני גישה פוטנציאליים לאנסים שיכולים לצוץ פתאום...

וזה שלא הצליחו להוכיח את הכוונה של החרא שישב עכשו בכלא לרצוח, ושפטו אותו על הריגה: זה פשוט מגוכח. יש מדינות שבהם דקירה מעל לחגורה זה כוונה לרצח ישר, בלי לחשוב על "כוונות"... לפי דעתי זה חוק שצריח להיות גם בארץ, במקום החוקים המטומטמים שהעלוקות שחיות בכנסת על חשבון הציבור מעבירים על ימין ועל שמאל.

תכלס, מה אם הרוצח היה מורה לביולוגיה, אז הוא היה מואשם ברצח?

ובגלל שהצעיר הזה הוא כנראה בור וערסוות אז הוא רק הרג? ולא רצח?!

מעניין אם הקב"ה גם שופט אנשים על דקויות כאלה...

"אהה אמרתי לא תרצח נכון? אתה הרגת...אז אתה בסדר, גן עדן זה בצד שמאל דלת שלישית מימין."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הענישה המקלה היא רק סימפטום של הצפיפות במתקני הכליאה והמעמסה שהם יוצרים על הקופה הציבורית. במקום להקים בתי כלא נוספים ולהעסיק את האסירים בעבודות שיכסו את הוצאות מאסרם, המדינה בוחרת לשלח אותם לחופשי, והתוצאה היא מעגל קסמים של התגברות הפשיעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...ושוב חזרנו להצעה שלי לדחוס את האסירים בלי להתחשב במס' המקומות המיועד, ולתת להם להסתדר עם מה שיש, כמו במדינות נאורות אחרות בעולם (אירן, מצריים, מזרח רחוק...). אחרי כמה שנים בתנאים האלה תאמין לי הם יחשבו פעמיים לפני איזה פשע. לא נראה לי שהם ירצו לחזור לשון עם באבא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...ושוב חזרנו להצעה שלי לדחוס את האסירים בלי להתחשב במס' המקומות המיועד, ולתת להם להסתדר עם מה שיש, כמו במדינות נאורות אחרות בעולם (אירן, מצריים, מזרח רחוק...). אחרי כמה שנים בתנאים האלה תאמין לי הם יחשבו פעמיים לפני איזה פשע. לא נראה לי שהם ירצו לחזור לשון עם באבא...

נראה לך שבתי הכלא בארץ זה כמו בתי הכלא בארה"ב?

שיש שם אנשים סוסים 2 מ' גובה עם תסביך מיניות?

נראה לי שראית יותר מדי OZ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה יותר מידי אוז :smile1:

אחרי כמה חודשים, שהם יהיו דבוקים אחד לשני, תסביכי המיניות יתפתחו יופי. לגבי 2 מטר: הכול יחסי... אם באוז הם כולם 1.8-2 מטר, אז בארץ כולם 1.6-1.8 מטר... אל תדאג להם... הם כבר יסתדרו לבד ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגתם אותי :lol:

אבל באמת, צרייך להעסיק אסירים בעבודות שיממנו את עלויות השהייה שלהם במתקני הכליאה, אמרתי את זה לפני 200 דיונים כבר. שיחליפו תאילנדים או משהו. עבודה עברית יענו... :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל באמת, צרייך להעסיק אסירים בעבודות שיממנו את עלויות השהייה שלהם במתקני הכליאה, אמרתי את זה לפני 200 דיונים כבר. שיחליפו תאילנדים או משהו. עבודה עברית יענו... :silly:

זה כבר קורה... אבל לא במימדים גדולים כמו באהר"ב... אבל זה קורה... לדוגמא חלק גדול מהאפודים זוהרים האלה מייצרים בבתי הכלא (את השאר מייבאים מסין... לא שווה לייצר במפעל בארץ את זה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן זונה

ובכל המשמעויות

היה צריך לקבל לפחות 25 שנה...לצאת מבוגר מהכלא ולקלוט איך החיים שלו בוזבזו על 100 ש"ח וחוסר היכולת שלו להפריד בין המחשבות של המוח והמעשים.

אה...וגם היה מאוד נחמד אם היו דוחפים ביחד איתו גם את המשפחה שלו,שתומכים בו ובמעשה המכוער שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...