20 שנות מאסר - על הריגה בגלל 100 שקל - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

20 שנות מאסר - על הריגה בגלל 100 שקל

ariebel

Recommended Posts

אם מסתכלים על הקור רוח והאדישות שצריך להיות לבן אדם בזמן עינוי של אדם אחר - אז אונס הרבה יותר גרוע מרצח (אני לא מדבר על התוצאות, כי זה כבר דיון פילוסופי אם עדיף למות או לא).

אם תסתכלו על הבן אדם הזה שדקר את ההוא בשביל 100 ש"ח - זה זוועתי, שהבן אדם הזה, מתוך מגלומניה, דוקר אדם אחר סתם ככה.

אבל עדיין, מי שאונס ילדה בת 8 תוך כדי שהיא צורחת ובוכה - לדעתי עצם היכולת לעשות את המעשה מעמידה את האדם במקום רע יותר - מבחינת רמת הענישה המתבקשת.

(עדיין, אני חושב שהילד הזה צריך לקבל לפחות מאסר עולם, אם לא עונש מוות - עם כל היללות של בני משפחתו האלימים)

כל מילה אמת, ידיד שלי ישב תא ממול המפלצת הזאת והוא קיבל 4.5 על שוד וישב הכל וההוא קיבל 3 ויצא אחרי שנה וחצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הנוער המזווין של העולם הזה בארה''ב זה יותר גרוע

התקדמו מסכינים לאקדחים בקרוב אצלנו, אם לא יתחילו לשנות פה חוקים ולהעניש על נשיאת ושימוש בו

כול עבריין צעצוע היום מחזיק מתחת לחולצה ארסנל שאפילו גק המרטש היה מרגיש בבית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך דיון כזה מצליח להגיע ל-7 עמודים? :s07:

זו לא הפעם הראשונה שמקרה כזה קרה וגם לא הפעם האחרונה שהוא יקרה. זה המצב ולנו אין הרבה מה לעשות נגד זה. מיצינו. חלאס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין נישאר בעדתי הוא הודה ברצח 10 שנים שישב בכלא שיסבול קצת ואז עונש מוות כי זה ברור מאילו שכאשר הוא יצא בגיל 30+ היא יחזור לפשע ואנחנו לא צריכים אותו כאן בחברה שלנו...

החברה שלנו דפוקה בלי עבריניים כמוהו, יש עוד מלא אנשים דפוקים שעושים מעשים ודברים לא ניתפסים מבחית ההגיון... אז לא צריך גם אותו כאן שיהרוס עוד יותר את הרמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

he sould get more then 20 years but still he get the max by the law

אבל העונש המקסימלי לא צודק גם אם היה מקבל 30 שנה הוא סתם חי על חשבון המדינה אפילו שזה בכלא צריך לתת לו 10 שנים לסבול בכלא ואז עונש מוות לרוצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...