7900GT ו 7900GTX עודכן בעמ' 29: - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

7900GT ו 7900GTX עודכן בעמ' 29:

T-Flash

Recommended Posts

• תגובות 312
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המשחק הראשון שיתמוך בDX10 יצא כבר בסוף 2006, קוראים לו Crysis והוא עובד על הCryengine 2 שהוא מנוע DX10 ותומך ב Shader Model 4.

המנוע מפותח על-ידי שהם גם פיתחו את המנוע של המשחק Farcry.

יש סירטון של המנוע וגם טיפה של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב2000 ברור

ב98 אולי

אם כן אז יש מצב שיהיה גם בXP אבל לדעתי לא ישר כי זה יפגע במכירות של WIN V כי אחד הדברים החשובים שבו זה התמיכה בDX10 החדש ולאה נראה לי ש MS יוותרו על זה כל כך מהר...

לפי המחשב "Crysis" לא קיים ביכלל אפשר איזה לינק?

וגם כמו שאני שמעתי אחד המשחקים הכי ראשונים בDX10 זה יהיה UT2K7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש לותר הם צריכים תמיכה ורוב השוק של הגימרים היום מישתמשים בXP

לWIN V (אחלה קיצור תודה :xyxthumbs: ) יש עוד כל מיני חרבנות שימכרו אותו

כן,כמו שאומרים נחייה ונראה אבל כמו שכבר אמרתי המצב מאוד שונה בעולם ודי הרבה גימריים יעברו להשתמש בWIN V אז כבר נראה... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ, איפה כתוב שסוף 2006 זה הזמן המדויק ב100%?

MS פרסמו הודעה שהם מתכננים להוציא את WIN V בסוף 2K6 אם אתה רוצה למצוא את זה תשתמש בGOOGLE.COM

*כמובן שהזמן יכול להישתנות אבל זה מה שהם אמרו... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הראשון שיתמוך בDX10 יצא כבר בסוף 2006, קוראים לו Crysis והוא עובד על הCryengine 2 שהוא מנוע DX10 ותומך ב Shader Model 4.

המנוע מפותח על-ידי שהם גם פיתחו את המנוע של המשחק Farcry.

יש סירטון של המנוע וגם טיפה תמונות של המשחק.

שטויות במיץ. אני מקווה שאתה מודע לזה

המשחקים הראשונים של DX10 מתוכננים לעבוד על SM3 שיש לו עוד חיים לא קצרים. אולי יצא 3b, אבל 4 עוד לא באופק.

דבר שני, לא קיים דבר כזה , אם כבר Crytech וגם זה לא, אלא Crysoft. שהם לא פיתחו את המנוע, אלא את כל המשחק כולל המנוע.

ה Cry engine 2 אכן יתמוך DX10, וגם מנוע שאני אישית מאוד מחבב את הסדרה שלו- Serious engine 3 (נחשו של איזה משחק הוא יהיה? P: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MS פרסמו הודעה שהם מתכננים להוציא את WIN V בסוף 2K6 אם אתה רוצה למצוא את זה תשתמש בGOOGLE.COM

*כמובן שהזמן יכול להישתנות אבל זה מה שהם אמרו... :P

נו, אז זה עדיין לא תאריך סופי. :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שיהיו ב2007 מישחקים שלא יפעלו גם על כרטיסי DX9 השאלה באיזה איכות תמונה ופרימים לשניה

היתרון שאני מאמין שיהיה לכרטיסי DX10 זה תמיכה גם כמובן בDX10 ואני מקווה גם תמיכה לאחור מאוד חזקה ב9

ככה שבתיקווה שאני צודק כרטיס חזק שיתמוך בDX10 יריץ מישחקי DX9 מצוין ויתן ביצועים טובים +איכות תמונה טובה במישחקי DX10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שלא כלכך אכפת לי מהיופי, אכפת לי רק שהמשחק ירוץ עם הרבה פריימים ושהכרטיס יחזיק הרבה זמן.

אני נותן לכרטיסים האלו את ה3 שנים, תמיד שאתה קונה כרטיס שוק גבוה הוא מחזיק ככה 3 שנים.

אגב, יש מצב שכרטיסים שיצאו לפני הDX10 שיצא DX10 יתמכו בו? אם כן זה יהיה ליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...