ארטיפקטים עם 6800GT,התחממות יתר או ליבה לא מוצלחת? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארטיפקטים עם 6800GT,התחממות יתר או ליבה לא מוצלחת?

Ninja

Recommended Posts

רגע,אני רוצה להבין משהו.ארטיפקטים נובעים מחימום ומקלוקים גבוהים נכון?אז אם הוא מקרר את הכרטיס ויורד למהירויות סטוק,אז גם קראתי בכמה מקומות שממשיכים הארטיפקטים.

השאלה שלי:אם קיררתי את הליבה/זכרונות וחזרתי למהירויות סטוק ועדיין יש ארטיפקטים מה הבעיה?האם יש מצב שעושים משהו וזה לא חוזר?קראתי שגם מומלץ להסיר ולהתקין את הדרייבר.

אשמח לתגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם יש ארטיפקטים במהירות סטוק - יכול להיות שנגרם לכרטיס נזק בלתי הפיך,והפתרונות הם מגוונים..לצרוב ביוס מחדש,להסיר ולהקין מחדש ואם שום דבר מהדברים האלו לא עוזר אז לא נראה לי שכבר יש מה לעשות.

^

||

כל זה במידה ואין אחריות לכרטיס.

אם יש אחריות,אז להסיר ולהתקין ,לא עזר? לפנות לאחריות ורוב הסיכויים שיחליפו את הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה מקודם הלכתי לטיול עם הכלבה שלי חזרתי עם 500 מטר של ברזל גמיש שמתי שני מאווררים אחד מהם עשה רעש של מצבר של טרקטורון :screwy:

הם הורידו 10 מעלות.. הגעתי ל 75 במקום ל 85 מעלות במאמץ עם ה OC... אבל אפילו כאן רואים ארטיפקטים בATITOOL.. בעעע

וחוץ מיזה אם יש לי את הקירור סטוק, ושהרכבתי עליו מלמטה עוד שני מאווררי 80 מ"מ זאת אומרת יש לי על הכרטיס מסך 3 מאווררים אחד 40 מ"מ שניים 80 מ"מ ועדיין הטמפרטורה 75 שזה לא נמוך אבל זה בסדר.. אז אם אני אקנה נראה לי שזה לא ישתנה.. -.- למה למעבדים יש ממש ליין שלם של קירורים ולכרטיסי מסך זה כל הזמן אותו דבר? כל הזמן זלמן VF700 סיילנסר ו- V1.. במעבדים כל הזמן יש דברים חדשים וטובים ממש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה השטויות האלה אין קירורים טובים?

הסיילנסר הוריד לי מ75 ל40...

חוצמזה לכל אלה שאמרו שהריווה טיונר עוצר אותם...

תעשו את ה OC עם powerstrip...

אין לה הגבלה על התדירויות שעון כמו בריווה...

אני עם ה6800LE שלי הגעתי לתוצאות מכובדות(4800 ב3DMARK...)

בהצלחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם חרטא התוכנה הזאת

אם אין לך ארטיפקטים במשחקים אז מה אתם שמים עליה

צודק :hat:

לפי דעתי זו הטמפ' שמפריעה, אני במאמץ(f.e.a.r/HL2 וכדו') עם OC לא עובר את ה-65 מ' (בדר"כ באזור ה-60 מ').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך מהירויות כאלה... תשאר על 1.10 ותעלה את הליבה ל 415 זה יניב תוצאות הרבה יותר טובות מעוד איזה 0.1 לזכרונות שסתם יתרמו לחימום הכרטיס ובקושי לעליית ביצועים.

ככלל תמיד עדיף להעלות ליבה ולא זכרונות?או תלוי בכרטיס.אני עם ה-6600GT/PCX הגעתי ל600/1100,טיפה מעל מתחילים ארטיפקטים.אז להוריד מהירות ולתת עוד לליבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם חרטא התוכנה הזאת

אם אין לך ארטיפקטים במשחקים אז מה אתם שמים עליה

ממש לא חרטא התוכנה הזאת,היא התוכנה היחידה שתוכל לראות את הארטיפקטים בבירור,במשחקים יכול להיות שיש לך אבל בגלל הקצב המהיר של המשחק,הרקע וכו'

אתה לא רואה אותם.

אם תעבוד עם כרטיס שמוציא ארטיפקטים במשך זמן ממושך אז יש סיכוי טוב שהליבה תינזק וייגרם לה נזק בלתי הפיך.

הריי בשביל מה יש ארטיפקטים? בשביל להזהיר שמשהו לא בסדר.

אם אתה לא שם על זה אז הכרטיס יידפק תוך זמן קצר והחיים שלו ייתקצרו משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים עם מה שאמרת בכלל...

ארטיפקטים נובעים לא רק מליבה לא בסדר אלא גם כן מצינורות פגומים ועוד מיליון דברים...

זה לא מעיד שהליבה הולכת למות או משהו כזה..

יש לי משחקים שבהם אני כן רואה ארטיפקים קטנים ובחלק לא...

אני עם הOC הזה(400\835) כבר חצי שנה והכרטיס מדהים...(טפו טפו טפו)

אני מסכים שבמובן מסויים הOC דופק את הכרטיס אבל לדעתי האישית זה שווה את זה(במיוחד כיום שכרטיס משפר את הביצועים שלו בכ20-30 אחוז)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד והעדפות שלו,אני למשל לא מוכן להסתכן בלהרוס כ.מסך שעלה לי המון כסף בשביל העוד 20 מה"צ האלו ויהיו לי ארטיפקטים פעם כן ופעם לא.

וזה שארטיפקטים לא נובעים רק מליבה בזה אני מסכים איתך,אמרתי ליבה לדוגמא רק. כמובן שזה יכול לנבוע עוד מכמה סיבות אחרות כמו וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...