הקץ לריב המטופש! - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקץ לריב המטופש!

benamos1

Recommended Posts

אז זהו, שבמועדוני לילה תמצא זיון עלוב ולא יותר ותתעורר בבוקר לצד איזו קופה, וזה במקרה הטוב. במקרה הפחות טוב אחת תעשה לך עיניים חצי לילה, תקנה לה משקאות בחצי משכורת בשביל שבסוף היא תיתן לך מספר טלפון מפוברק.

אכן, גם הרבה קשרים טובים מאד שלי התבססו תחילה על ידידות באינטרנט, בארץ ובחו"ל, אבל עם הזמן הכרתי את האנשים גם בחיים. אישית, הגעתי למסקנה שעדיף כך כי האינטרנט נותן לי, במידה מסויימת, אופציית סינון אנשים על פי קטגוריות שונות בין אם זה , תחביבים, דיעה פוליטית או סתם, אנשים עם חוש הומור. בינתיים רק פעם אחת יצא לי להתאכזב מבנאדם שלא היה ממש כנה איתי אבל זה לא שהזלתי דמעה או משהו, המשכתי עם החיים שלי. אבל אם זה לא המחשב, אז יש משהו שממשיך לתקוע אנשים מסויימים באתרים מסויימים מהופנטים על בחורות מסויימות שהם בחיים לא יפגשו, וגם אם כן - הן לא יעיפו להם אף לו מבט חטוף. אני מנסה לחשוב מה גורם לאנשים כאלו להשאר תקועים ככה והגעתי למסקנה נוספת ובה ישנם גברים שחושבים שהם מושלמים ומסרבים לראות את הפגמים שלהם, או הפגמים שהחברה רואה בהם, או שהם כן מכירים בפגמים אך חושבים שהחברה, ובמיוחד הנשים, חייבים לקבל אותם ב-ד-י-ו-ק כמו שהם. ואני לא מדברת על פגמים חיצוניים (אם כי בהחלט ישנם אנשים מאותגרים אסטטית שצריכים מקלחת/גילוח/צחצוח/דאודורנט וחושבים שהם מושלמים) אלא פגמים בגישה - הגישה של הכל מגיע לי. זה אומר מה, כשערס, אפילו אם לא מכוער אבל בהחלט משעמם ומתנשא שמתלבש כמו... ערס, בא ומתחיל איתי ומתמלא תמיהה למה לכל הרוחות אני לא נופלת לרגליו - זאת גם מעין גישה. אז אולי הגישה של האנשים ה"תקועים" היא יותר פסיבית והם לא יתחילו עם בחורה ברחוב/מקום בילוי/וואטאוובר. למה? כי היא לא טיירה באנקס שלדעתם מגיעה להם.

לא, אני לא מכלילה אף אחד, זאת תיאוריה לגבי קבוצה מסויימת של אנשים. תחשבו על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 251
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא נראה לי שבחורים (רובם, לפחות) הם עד כדי כך יהירים ובררנים. טוב, אולי קצת.

אבל אני חושב שמעטים מאוד הם אלו שלא יסתפקו בפחות מטיירה באנקס.

אני חושב שהרוב המוחלט של ציבור הגברים מודע לפגמים האינהרנטיים שלו ומנסה להתמודד עם זה. או כך לפחות אני מעדיף להאמין. =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מרביץ לבנות.

בכל אופן, לא כדאי לך! חבל לך להפסיד כסף. ;)

תתחיל לארוז, אתה יוצא במטוס הראשון :silly:

ובקשר לספאם, בפורום כללי? לאאאאא... יכוווול... להייווות...!

אז אולי הגישה של האנשים ה"תקועים" היא יותר פסיבית והם לא יתחילו עם בחורה ברחוב/מקום בילוי/וואטאוובר. למה? כי היא לא טיירה באנקס שלדעתם מגיעה להם.

לא, זה בד"כ מביישנות וחוסר בטחון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם זה לא המחשב, אז יש משהו שממשיך לתקוע אנשים מסויימים באתרים מסויימים מהופנטים על בחורות מסויימות שהם בחיים לא יפגשו, וגם אם כן - הן לא יעיפו להם אף לו מבט חטוף.

את מדברת על התפעלות מדוגמניות ומפורסמות אחרות?

אם כן אז אני מקווה שברור לך שאין קשר לתופעה הזאת ולגברים, כי מספר המעריצות של ברד פיט לא נמוך ממספר המעריצים של אנגלינה ג'ולי, וכמובן שלהערצה שאני מדבר עליה אין שום קשר לכישרון משחק (במקרה הזה גם אין).

ולדעתי אין שום דבר רע בלהיות מהופנט ליופי, אפילו אם זה לא יוביל לשום מקום חוץ ממסך המחשב עצמו, יופי הוא דבר נדיר מאוד ואין סיבה לא להתפעל ממנו כי זה עוד סוג של הנאה. אין בזה שום דבר רע לדעתי.

כמו שאני נהנה מאומנות טובה ואני נהנה מאוד, אני נהנה גם מתמונות של בנות בעלות יופי יוצא דופן, אני מסתכל על זה בתור אומנות. זה כמו להגיד שלהתפעל מתמונות נוף זה לא נכון כי אפשר לצאת החוצה ולראות נוף, יש הבדל גדול בין לראות נוף ולראות צילום נוף.

תמונה אחת שווה אלף מילים אבל אם אני יוסיף תמונה אחת להסביר את עצמי יבואו אחריה עוד אלף אז אני יוותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו פה ניתן להתווכח. :)

כיצד היית מקטלג את הבנות שנופלות לרגלייו (או בין רגליו) של בראד פיט? בנות טיפשעשרה שמעולםלא היתה להן מערכת יחסים וכל חייהן הן הקדישו לסגידה לפוסטרים שלו. מתישהו זה עובר אצלן, אבל אצל רבים מן הגברים - לא ממש.

אני עדיין דובקת בדיעה שאת הבחורות היפות באמת אתם לא תראו על פוסטרים, ולא, לא דיברתי על יופי פנימי. הבעיה היא שאולי גם גורמים לכם לחשוב שזה מה שיפה לכן כשהרבה פעמים אתם רואים בחורה יפה, בלי שום ספק, אתם מתחילים לחפש את אותם "פגמים" שאתם לא תראו אצל הדוגמנית עם מתקני הציפה. בדיוק כמו שעשיתם עם חברתי השוודית, אגב, יש לה שם, קוראים לה לוסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון, יכלל להיות שגברים שמים דגש יותר גדול על עניין החיצוניות, יכל להיות שזה מוטבע אצלנו כבר מיליוני שנים :nixweiss:

ני עדיין דובקת בדיעה שאת הבחורות היפות באמת אתם לא תראו על פוסטרים, ולא, לא דיבר...

אז מה זה יפה?

איך אפשר להגיד שמישהי יפה אבל אנחנו לא חושבים שהיא יפה בגלל שאנחנו רגילים למשהו אחר?

אם אנחנו חושבים שמשהו אחד נחשב ליפה, ומחליטים שמשהו אחר לא, כנראה שהוא באמת לא יפה כי יפה זה מה שאנחנו נקבע בסופו של דבר, לצערכן :P

פור דה רקורד- פנים יפות הרבה יותר חשובות מגוף יפה, לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפוסטרים עשו הרבה עבודה עם ... זה לא באמת אנשים, זה סיליקון גראפיקס.

זה נכון, יכלל להיות שגברים שמים דגש יותר גדול על עניין החיצוניות, יכל להיות שזה מוטבע אצלנו כבר מיליוני שנים

עוד מאז ימי השימפנזים :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה2 בחורות היפות ביותר שראיתי היו 1 בצבא והשניה בחדר שעבדתי בו

אחת היתה בטוח מדרום אמריקה במקור והשניה אולי (סארין אני לא יודע מאיפה השם הזה)

ככה שאני לא מיתלהב מדוגמניות כל כך

הבעיה שקשה לדבר שאתה בהלם מהיופי של נסיכות(טוב אני מרעננה ביגלל זה אני מדבר במונחים חנונים כמו נסיכות :lol:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברעננה יש בהחלט מה לראות, במיוחד במרכז, ליד "כיפה אדומה" :P

כן אבל הבחורות האחרונות שראיתי שאלו אותי מהר מאוד איפה אני גר (בבית של ההורים)

וזה הרחיק אותן מהר מאוד :'(

לבחורות באזור יש דרישות גבוהות הרבה פעמים ראיתי זונה-סליחה-בחורה יפה יוצאת אם קוף זקן שיש לו חשבון מנופח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלות מעצבנות של בנות:

1-איפה אתה גר

2-במה אתה עובד

3-יש לך מכונית

ויש עוד אבל אלה המעצבנות ביותר-רוצה כסף מהיופי שלך תילכי לעבוד בזנות רוצה חבר או יזיז תישאלי שאלות נורמליות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפוסטרים עשו הרבה עבודה עם ... זה לא באמת אנשים, זה סיליקון גראפיקס.

זה נכון שתמונות של פרסום הם ערוכות, למרות שמדובר בעיקר בתיקון צבע ומראה העור, אבל לדוגמניות מפורסמות בחברות רציניות לא עורכים פרופורציות ומבנה פנים, וזה מה שחשוב, חצקון פה ונקודת חן שם לא משנים יופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שתמונות של פרסום הם ערוכות, למרות שמדובר בעיקר בתיקון צבע ומראה העור, אבל לדוגמניות מפורסמות בחברות רציניות לא עורכים פרופורציות ומבנה פנים, וזה מה שחשוב, חצקון פה ונקודת חן שם לא משנים יופי.

זה מה שאתה חושב ראיתי פעם איך מצלמים ומשפצים באיזה ירחון אופנה חשוב

יש גם איפור מיקצועי גם צלם מיקצועי גם מסדרים תתאורה ותתנוחות בדיוק רב וגם אחרי הכל משפצים תתמונות לדוגמה אפשר לשנות את צבע האור

אפשר להגדיל חזה וכו

ככה שתמונות כאלה אף פעם לא משקפות תמציאות

אפילו וידיאו לא משקף כי גם שם יש עריכה איפור תאורה וכו

ככה שעל תאמין למה שאתה רואה בטלויזה+עיתונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...