הקץ לריב המטופש! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקץ לריב המטופש!

benamos1

Recommended Posts

• תגובות 251
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

השוודית מתעניינת בצילום אמנותי אז היא מצלמת מכל מיני זויות משונות שלא הכי מחמיאות לה, אבל היא באמת בחורה יפה, וגם עם שכל, שלא כמו השרמוטות עם מתקני ההצלה בים המושתלים בפלג גופן העליון, היא סטודנטית לאנגלית - לא, לא 5 יח' אלא גם ספרות עתיקה, היסטוריה ותרבות וכל השיט עם זה, שנה שניה כבר ושנה באה היא נוסעת לעשות שם פראקטיקה במשך שנה, אולי באוקספורד, אולי לא, אבל להופעה של "האגיס" אמרנו שמתישהו צרייך ללכת. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופי הרבה יותר חשוב מחוכמה, מישהיא שלומדת ספרות עתיקה ועושה תואר שביעי בשירת ימי הביניים לא בהכרח בחורה נחמדה, אפילו לא חכמה, יכל להיות שהיא סתם לומדת המון.

:nixweiss:

אגב לימה טבעית וגם אלסנדרה, (לפחות במקומות החשובים) כך הם נולדות בברזיל :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נדיה אני מדמין אותך ככה-

lg1a.jpg

קשוחה ומופרעת שאוהבת קעקועים

ותכירי את בעלך לעתיד-

kane.jpg

:xyxthumbs:

אמאלה', אני לא כזאת בוטשה. התמונה שלי באוואטאר ואני לא חושבת שאני מפחידה פה, והקעקוע שלי הוא על החזה ואני צריכה לצבוע אותו, מחכה לעוד משכורת, שבוע הבא. בעלי לעתיד? בינינו, אני מעדיפה מישהו שאני יודעת שאני אוכל לגמור במכות, אני לא רוצה להיות בצד הזה של המקל... לכן הבחור הנוכחי ששם עליי עין (ואני שמתי עליו בחזרה) הוא אמנם שרירי וחייל קרבי משוחרר ושרירי, אבל הוא נמוך ממני. :smile1:

ובנוגע לשוודית, אני מכירה אותה, יש לה אופי וחוש הומור, היא נורא נורא מצחיקה ו"אנטי-פמיניסטית" כזאתי שצוחקת על התרנגולות לא פחות מעל עקרות בית חסרות השכלה. אבל מה אכפת לכם? הרי היא "לא כזאת יפה" ו"פריקית" ותפוסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...