איזה תצורה תיתן סאונד יותר טוב ? : למבינים בלבד ! - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה תצורה תיתן סאונד יותר טוב ? : למבינים בלבד !

yamedi

Recommended Posts

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לבוא בטענות, אני לא אבוא זה בטוח, אתה יכול להיות רגוע ! ;D

אתם רק מנסים לעשור אז למה שאני אבוא בטענות ?

אוקיי, בוא נעשה סדר :

הכרטיס שלך ה- X-Fi XtremeMusic עולה 780 שקל

האם יש לי סיבה לקנות את הדגמים היותר יקרים ?

ה- X-Fi Platinum או ה-X-Fi Fatal1ty FPS , מה ההבדלים בניהם ?

ראיתי את הרמקולים האלו :

I-Trigue 5600

http://www.creative.com/products/product.asp?category=4&subcategory=25&product=10736

שהם עולים בערך 1500 שקל אבל הבנתי שיש להם צליל יותר טוב

מה אתם אומרים עליהם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדגמים היקרים יותר באים עם כונן\קונסולה חיצונית\פנימית לחיבורים שונים, שלט רחוק ובטח עוד כל מני כבלים ושטויות.

אני שוב מזהיר אותך: ה-eXtremeMusic הוא הכרטיס בלבד! יש לך בסך הכל 4 יציאות מאחורה, חיבור לג'ויסטיק ו-AUX_IN פנימי (לחיבור cdrom למשל)

יציאות\כניסות מאחורי הכרטיס:

* יציאה אחת משמשת ל-3 אפשרויות: Digital IN/OUT, Line In, Microphone.

* יציאה שנייה משמשת לרמקולים קדמיים או אוזניות.

* יציאה שלישית משמשת רמקולים אחוריים

* ורביעית סנטר וסאב.

אני קצת התאכזבתי מהעובדה שצריך להתכופף למחשב בכדי להחליף בין החיבורים. זה מאוד מרגיז אבל אפשר לבנות\לקנות ממתג שיפשט את העניין.

ה-eXtremeMusic כמעט זהה לאחרים רק שאין לו זכרון X- (כמו ב-Fataity) שמאפר שימוש בזיכרון הכרטיס במקום בזכרון המערכת. כרגע עדיין אין לזה שימוש. אולי במשחקים עתידיים זה יקרה אבל לא יודע בכמה זה כבר ישפר ביצועים..

אתה יכול תמיד להוסיף לו את הכונן הנוסף עם כל החיבורים בעתיד. החיבור לכונן קיים על הכרטיס לאופצית שדרוג.

לא יודע מה לומר על הרמקולים. לדעתי צריך לשמוע בכדי להתרשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן עשיתי השוואות, אני לא איזה נוב עם הרבה כסף או משהו... אל תזלזל. לפני שאני קונה משהו אני "הופך" את האינטרנט עד שאני מקבל את כל התשובות.

"איכותי מאוד" זה SNR (יחס אות לרעש) גבוהSNR לא מצביע על איכות, השוואות בתחום הזה יכולות להתבצע ע"פ שמיעה בלבד, הן בגלל שסוג המידע הזה לא יכול להיות מועבר בדרך כלשהיא פרט לשמיעה והן בגלל שהנושא סובייקטיבי., בין היתר... אני לא יכנס לפרטים יותר מדי, אבל אם אתה היית קורא קצת ביקורות לא היית צריך לשאול אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי "בין היתר" ולא סתם אמרתי... ישנם לא מעט גורמים. מה שבטוח, הטכנולוגיה רק משתבחת עם הזמן.

אולי אם היית שומע את ה-X-FI, ולא רק שומע דגימה, אלא עובד איתו ביומיום, היית מדבר אחרת. הכרטיס מוכיח את עצמו מיידית עד כדי כך שלא כללו אפילו דמו אחד שידגים את היכולות שלו :xyxthumbs:

האם זה שווה את הכסף? מי שכבר קנה "יודע" שכן... השאלה היא כמה אתה יכול להרשות לעצמך להשקיע על מותרות, או כמה זמן תחכה עד שירדו המחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן עשיתי השוואות, אני לא איזה נוב עם הרבה כסף או משהו... אל תזלזל. לפני שאני קונה משהו אני "הופך" את האינטרנט עד שאני מקבל את כל התשובות.

"איכותי מאוד" זה SNR (יחס אות לרעש) גבוה, בין היתר... אני לא יכנס לפרטים יותר מדי, אבל אם אתה היית קורא קצת ביקורות לא היית צריך לשאול אותי.

תמיד היו לי כרטיסים של קריאיטיב, Sound Blaster Pro / 16 , AWE32, LIVE5.1, Audigy.

קפצתי מ-audigy 1 ל-X-FI ותאמין לי שיש הבדל גדול. לא שמעתי Audigy 2/4 אז אני לא יכול להתייחס אליהם.. בשביל זה יש ביקורות.

אם xbitlabs יכולים לרשום ביתרונות : Excellent sound quality אז גם אני יכול.

אכן, מקום מצויין לקרוא בו על איכות ...באתר חומרה...

אבל עזוב, ממילא לא מדובר םה על מערכת אמיתית שתעבוד עם הכרטיס קול, אז ספק שיהיה הבדל גדול בין שילוב של "כרטיס קול איכותי+מערכת צעצוע" ו"כרטיס קול צעצוע+מערכת צעצוע".

לגבי סרואנד לאוזניות-זה רק דימוי

אתה בטוח שזה דימוי, ולא מטאפורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, מקום מצויין לקרוא בו על איכות ...באתר חומרה...

אבל עזוב, ממילא לא מדובר פה על מערכת אמיתית שתעבוד עם הכרטיס קול, אז ספק שיהיה הבדל גדול בין שילוב של "כרטיס קול איכותי+מערכת צעצוע" ו"כרטיס קול צעצוע+מערכת צעצוע".

אתה בטוח שזה דימוי, ולא מטאפורה?

איזה הוא יקנה, אם "צעצוע" או לא זה כבר עניין שלו... אני אישית מחבר עם reciever ו-5.1 לא רע בכלל.

גם במקרה הכי גרוע של "מערכת צעצוע" הוא ירגיש את ההבדלים, אולי לא באיכות הסאונד לעומת audigy2/4 , אבל בשאר הפיצ'רים והאפשרויות - על בטוח!

אתר חומרה לא היה מספק כתבה כזאת על כרטיס קול אם לא היה מקצועי מספיק בכדי להבין מה איכותי ומה לא...

הסראונד לאוזניות פשוט מדהים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתר חומרה לא היה מספק כתבה כזאת על כרטיס קול אם לא היה מקצועי מספיק בכדי להבין מה איכותי ומה לא...

אתה רציני או מה?! :s07:

רוב האתרים עושים צחוק אחד גדול מכל הביקורות אודיו שלהם. בתור אחד שמבין דבר או שתיים, ואפילו יצא לי לכתוב קצת בנושא (ביקורת על ה-Medusa 5.1 באתר) קורה לא פעם ולא פעמיים שאני עובר על ביקורות של אתרי חומרה שנחשבים מהשורה הראשונה, ואני פשוט מתבייש לקרוא את הדברים שרשומים. שטויות כמו "טוויטר הטיטניום לא מסתדר עם האודיג'י". מזה השטויות האלה? ואם הוא לא היה מטיטניום הוא היה מסתדר טוב יותר? העובדה שהוא מטיטניום לא נובע ממנה שעם האודיג'י הוא ישרוק. בקיצור, עזוב שטויות. בתור כרטיס לגיימרים יש לו שדרוגים לעומת האודיג'י. אבל שידרוג שלא מתקרבים לקרסול של מה שהחברה הבטיחה. בכל הנוגע לאודיו נטו, הכרטיס הזה לא מתקרב לביצועים של כרטיסים אחרי שעולים פחות ממנו ומיועדים לאודיו נטו.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שזה היה בסרקזים, שכן המילה הנכונה לשימוש היא הדמיה ואל דימוי. גם המילה הזו ד"א, לא תתאים ממש למשפט, אבל שיהיה.

חוץ מזה, מזה משנה עכשיו? זה לא שהמשפט ממש קשור לתוכן הדיון. צריך להעמיד ברים על מקומם ולא לתת לכל אחד שפעם ראשונה בחיים שלו שומע משהו מעבר לקופסאות אשל מנגנות (רמקולים של מחשב) להתלהב ולספר לכולם שהכרטיס שלו הכי טוב בעולם.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקווריוס, זאת הייתה בסך הכל הלצה. בכל מקרה, אפקט סראונד באוזניות סטריו לא פחות "אמיתי" מאפקט סראונד במספר יחידות של .

אנטולי, מבחינה עובדתית, אתה צודק בהודעות שלך. הבעיה היא שזה יותר מדי רך - ולעיתים מסובך - ל "Common People", לכן אני ממליץ לך להיות יותר תקיף, להמעיט בפרטים ולהמנע מלכתוב כל דבר מלבד המסקנות. כך תוכל גם לפרוק את העצבים שלך על הבורות (העיקשת לפעמים) של אנשים, וגם המסר שלך יועבר בצורה טובה יותר. אם ידרש צורך בהסבר מפורט, ניתן להוסיף אח"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...