לא הבנתי מי יותר טוב- 7800 GTX או x1900 XT? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא הבנתי מי יותר טוב- 7800 GTX או x1900 XT?

parker8

Recommended Posts

קשה לי אפילו להתחיל לתאר כמה טפשי זה לקנות כרטיס כזה יקר כשאוטוטו DX10 מגיע.

:nono:

לא לכולם יש סבלנות לחכות עד סוף השנה

ולא לכולם אכפת מכמה אפקטים חדשים שיהיו ב DX10 :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא לכולם יש סבלנות לחכות עד סוף השנה

ולא לכולם אכפת מכמה אפקטים חדשים שיהיו ב DX10 :bash:

זה לא רק אפקטים זה גם ביצועים במישחקים כבדים עתידים שלא לכולם יהיה תאימות לאחור טובה

כמו שהיום להרבה מישחקים התאימות לאחור לDX8 לא טובה(או מישחק מכוער בDX8 או ביצועים מופחתים)

תאורטית יכול להיות שבעתיד אפילו יזניחו תתמיכה בDX9 (אולי לא ב2006 אבל יכול להיות שב2007-8 יתחילו להזניח תתמיכה לאחור)

הDX10 אמור להיות שונה בהרבה מDX9 לפי מה שהבנתי והתמיכה לאחור שלו תיהיה בעזרת אמולטור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנריל 2007 אמור לצאת בסוף 2006 או בהתחלה של 2007 ואמרו שהוא יתמוך בזה

ויש עוד כמה מישחקים-בהתחלה בטוח שיהיה תמיכה טובה גם לDX9 אבל לכמה זמן?

חוץ מיזה בדרך כלל הכרטיסים מגיעים כמה חודשים לפני ואני מעריך שלפני 2007 ניראה כרטיסים תומכים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא!

במסורת שתומכים בDXים חדשים יוצאים כחצי שנה לפני +- :hat:

אז לפני מה שאתה אומר אמורים להיות עוד כחמישה חודשים.

גם לפי ה"מסורת" הכרטיסים הראשונים מאוד חלשים בהשוואה לדורות שבאים אחריהם.

quote author=stone cold link=topic=164187.msg1390262#msg1390262 date=1138395998]

אנריל 2007 אמור לצאת בסוף 2006 או בהתחלה של 2007 ואמרו שהוא יתמוך בזה

ויש עוד כמה מישחקים-בהתחלה בטוח שיהיה תמיכה טובה גם לDX9 אבל לכמה זמן?

חוץ מיזה בדרך כלל הכרטיסים מגיעים כמה חודשים לפני ואני מעריך שלפני 2007 ניראה כרטיסים תומכים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרגעו מהDX10

זוכרים את הFX שכולם חשבו שהוא תומך ?!?!

ורק שנה וחצי אחרי היציאה של DX9 כשבאמת השתמשו בו הבינו שהוא לא תומך תמיכה מלאה

משחקים שינצלו DX10 באמת יגיעו שנה אחרי היציאה

צריך מאוד להיזהר מהG80 ומR600 (יותר מהG80 כי NV תמיד תמכו פחות טוב בDX )

שלא יהיו לנו כמו FX בלי תמיכה מלאה בDX10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הDX10 לא מגיע מחר אבל הוא כן מגיע והשאלה זה בכמה כסף אתה קונה כרטיס היום

כי כרטיסים מאוד יקרים אמורים להחזיק הרבה זמן ושמישהו קונה כרטיס ב3000-4000 שקל הוא לא רוצה תוך שנתים להחליף אותו

או לחילופין לותר על הרבה פילטרים במישחקים ולקבל ביצועים לא משהו מיבחינת FPS

ביגלל זה ה9700פרו היה כרטיס כל כך מישתלם -הוא גם היה מאוד חזק וגם התחילו לימכור אותו בערך בתקופה שDX9 יצא

ועד היום הוא מריץ מישחקים טוב

ה7800 וה1900 יצאו בתקופה שהDX10 מיתקרב והם לא תומכים בו ומיבחינתי הם ביכלל לא מישתלמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרגעו מהDX10

זוכרים את הFX שכולם חשבו שהוא תומך ?!?!

ורק שנה וחצי אחרי היציאה של DX9 כשבאמת השתמשו בו הבינו שהוא לא תומך תמיכה מלאה

משחקים שינצלו DX10 באמת יגיעו שנה אחרי היציאה

צריך מאוד להיזהר מהG80 ומR600 (יותר מהG80 כי NV תמיד תמכו פחות טוב בDX )

שלא יהיו לנו כמו FX בלי תמיכה מלאה בDX10

מעניין למה אתה אומר את זה ::)

בכל מיקרה UT2007 תומך בDX10,בהתחלה בטח יצאו משחקים כמו COD2(שתומכים בכמה DXים) שהם תומכים גם DX10 וגם DX9....

בכל מיקרה כמו שאמרו פה כדי לחכות קצת למי שקונה כרטיס ב2500+ שקל....וגם בטח שהכרטיסים שיצאו אחרי זה יהיו יותר טובים זה כמו להגיד יצא 66GT אבל 2 חודשיים אחרי יצא 78GT(לדוגמה)אז בטח ש78GT יהיה הרבה הרבה יותר חזק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין למה אתה אומר את זה ::)

בכל מיקרה UT2007 תומך בDX10,בהתחלה בטח יצאו משחקים כמו COD2(שתומכים בכמה DXים) שהם תומכים גם DX10 וגם DX9....

בכל מיקרה כמו שאמרו פה כדי לחכות קצת למי שקונה כרטיס ב2500+ שקל....וגם בטח שהכרטיסים שיצאו אחרי זה יהיו יותר טובים זה כמו להגיד יצא 66GT אבל 2 חודשיים אחרי יצא 78GT(לדוגמה)אז בטח ש78GT יהיה הרבה הרבה יותר חזק!

נימאס לי ממך פאן בוי מסכן !!!

ההבדל בין DX8 לDX9 הוא לא כזה גדול , אבל ההבדל בין הDX9 לDX10 הוא הרבה יוצר גדול ויצתרכו אמיולטור שיוריד עוד יותר את הביצועים

אני אומר להיזהר מהG80 כי תמיד אצל NV הכרטיסים הראשונים לDX החדש לא תמכו בו באופן מושלם

קח לדוגמה את הFX עם DX ואת ה GF4TI עם DX8.1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין DX8 לDX9 הוא לא כזה גדול , אבל ההבדל בין הDX9 לDX10 הוא הרבה יוצר גדול ויצתרכו אמיולטור שיוריד עוד יותר את הביצועים

אני אומר להיזהר מהG80 כי תמיד אצל NV הכרטיסים הראשונים לDX החדש לא תמכו בו באופן מושלם

קח לדוגמה את הFX עם DX ואת ה GF4TI עם DX8.1

עכשיו לעניין לGF4TI לא היו בעיות עם הDX8.1 אבל לFXים היו מלא בעיות אבל זאת לא אומרת שזה יקרה שוב...ביכלל אין קשר בין הדברים שאתה סך!

וביכלל אף אחד לא יודע בדיוק איזה הבדלים יהיו בין 9 ל10 אז איאפשר להגיד שההבדל יהיה ענק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו לעניין לGF4TI לא היו בעיות עם הDX8.1 אבל לFXים היו מלא בעיות אבל זאת לא אומרת שזה יקרה שוב...ביכלל אין קשר בין הדברים שאתה סך!

וביכלל אף אחד לא יודע בדיוק איזה הבדלים יהיו בין 9 ל10 אז איאפשר להגיד שההבדל יהיה ענק..

בניגוד אליך אני לא פאן בוי

יודעים שההבדל יהיה ענק ואפילו כבר עובדים על אמיולטור

אתה יודע איזה DX יש ל GF4TI ב HL2 ?

DX8 ולא DX8.1 , וזה למה ?

כי אין לו תמיכה מספקת בזה

אזז STFU

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני פותח הת'רד וכבר מרוב בלאגן ניסיתי לארגן איזו מסקנה:

למי שיש כרטיס MID-END עכשיו שווה לו לסחוב עוד קצת עם הכרטיס עד שייצאו כרטיסים ה-HIGH END עם התמיכה ב-DX10...

זה מה שאני מתכוון לעשות... אני לא רוצה לקנות כרטיס מסך חדש ב-3000 ש"ח וכשיצא ה-DX10 בעוד שנה הביצועים שלי ירדו...

כרטיס ב-3000 ש"ח אני מעוניין שיחזיק לי לפחות שנתיים על הגדרות בנוניות-גבוהות... במיוחד במחירים של ישראל...

נ"ב

מסקנה זו אינה נכונה לגבי טחונים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני פותח הת'רד וכבר מרוב בלאגן ניסיתי לארגן איזו מסקנה:

למי שיש כרטיס MID-END עכשיו שווה לו לסחוב עוד קצת עם הכרטיס עד שייצאו כרטיסים ה-HIGH END עם התמיכה ב-DX10...

זה מה שאני מתכוון לעשות... אני לא רוצה לקנות כרטיס מסך חדש ב-3000 ש"ח וכשיצא ה-DX10 בעוד שנה הביצועים שלי ירדו...

כרטיס ב-3000 ש"ח אני מעוניין שיחזיק לי לפחות שנתיים על הגדרות בנוניות-גבוהות... במיוחד במחירים של ...

נ"ב

מסקנה זו אינה נכונה לגבי טחונים...

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

For your original question,if you wanna vid.card for cpl years-you have 2 wait at least six months when midend 7900gt gonna be out and review,cause no VGU even quadSLI or xfire will be releavant in 18-24 months time

About DX10-when DX9 was out it was based and backword compatable with DX8, and this is the reason why ppl was playing DX9 games on DX8 GPUs

On the other hand DX10 its TOTAL new set of isrtuctions,that has to do with DX9 and not even close to dx9 architechture

It even not confirmed by MS that DX10 GPU can run on WinXP,if not -ppl will need to buy all new setup to run this dx10 based GPU

But even if this cards will run under winxp,how many games that use only dx10 we gonna see in 12 months time? I think no more then 5-10 titles

And im not even start talking about huge decrease in perform. that ppl with dx10 cards will suffer while trying to play dx9 based games

So bottom line is,if you want midend GPU now just buy one and upgrade to another midend(by then)GPU winthin 10-12months

Regards

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...