בעיה ב-Far Cry לאחר הפעלת ה-(r_hdrrendering 7\ ) - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה ב-Far Cry לאחר הפעלת ה-(r_hdrrendering 7\ )

nore0

Recommended Posts

והכרטיסים של ATI בטח כן יוכלו ?

יש לך כרטיס של ATI אז אתה כל פעם מחדש יורד על הכרטיסים של ? שבמיקרה שוברים לכרטיס שלך את העצמות ב 90 % מהמבחנים ? גם ה GT וגם ה GS...!

אני יש לי כרגע כרטיס של ATI, ואם כל זה אני יגיד לך ש ATI בזמן האחרון תמיד מאחורי גם בביצועים וגם בטכנולוגיה ואם זה לא מספיק הם מוציאים כרטיס כמה חודשים אחרי וגם שהוא יוצא הוא לא נותן מענה הולם ! בקיצור ATI כאן רודפת אחרי ולא להפך !

על תעלב, אתה ממש מזכיר לי מישהו שהיה כאן פעם בפורום, שהיה חולה על ATI בערך כמוך... ::)

כמה שטויות.

עובדה שכרגע ATI שולטת בשוק. גם מבחינת ביצועים וגם מבחינת איכות תמונה.

והGT והGS שלך מאחורי הXL בדי הרבה,ואין פה נושא לויכוח.

+יש עובדות ויש דעות. והעובדה שמאד ברורה פה שבניגוד לאנוידיה ATI כן תומכים בHDR+AA ומצדי אתם יכולים להמשיך להתווכח פה עד מחר.

וזה שיש לך כרטיס של ATI לא אומר שאתה לא פאנבוי :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמה שטויות.

+יש עובדות ויש דעות. והעובדה שמאד ברורה פה שבניגוד לאנוידיה ATI כן תומכים בHDR+AA ומצדי אתם יכולים להמשיך להתווכח פה עד מחר.

מה שתגיד. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק שכרטיסי ATI לא תומכים בAA+HDR,כרטיסי ATI [עד הדור האחרון-X1800 ומעלה] לא תומכים בכלל בHDR אמיתי

לכן לוואלב היתה די בעיה בזמנו כשהם היו צריכים ליצור את שלב ההדגמה HL2:TLC...לבסוף הם יצרו HDR שנתמך ע"י כרטיסי ATI ושפועל גם עם AA דלוק...לכן גם הוא נדחה כלכך הרבה זמן....

סיבה שניה שהם דחו את זה,היא שהם חיכו קודם ליציאת X1800 שהיה הכרטיס הראשון מבית ATI שתמך בHDR אמיתי.

אוח, אם אין לך תגובות מועילות אל תגיב.

http://www.tomshardware.com/2005/10/06/ati_enters_the_x1000_promised_land/page10.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שטויות.

וזה שיש לך כרטיס של ATI לא אומר שאתה לא פאנבוי :lol:

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

כנל. ספאמר.

http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/games-2005_25.html

The sensation revealed when testing contemporary performance-mainstream graphics cards in the latest games is strange, but real: after being a year on the market, ATI X800 XL seems to be the most balanced performance-mainstream graphics card in terms of performance!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי 90% מההשוואות מראות ש הGT חזק יותר !

וכן אני סומך על ההשוואות של HWZONE כי הם מראים כמו כל האתרים ש ה GT חזק יותר ( וגם ה GS ) בקיצור... קח את ה GT שלי תביא את ה XL ותוסיף לי כסף ( הרבה אבל ) :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...