האם מסכי מחשב פוגעים בראייה או בעיניים? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם מסכי מחשב פוגעים בראייה או בעיניים?

massinvallus

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה יכול להיות אם אתה מסתכל במסך הרבה זמן ובמרחק קטן... (כותבים מרחק קצר לא??)

היה לי מסך CRT ישן יחסית בבית על המחשב הישן...(P3) והוא היה מתושתש... בגלל זה הראיה שלי קצת התדרדרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם שאלות כאלו לא תגיע רחוק בקורס טייס.

הקיצור אין הוכחה שיש קשר בין צפייה במסכי מחשב/טלויזיה ופגיעה בראייה.

אבל אם יש קשר ואני מאמין שיש (אני היחידי במישפחה גדולה שיש לו בעיות ראייה - מגיל 16) הוא מתבצע במשך הרבה זמן של ישיבה מול מסכי מחשב וטלויזיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברמת העיקרון המסכים לא מזיקים

אבל העובדה שאתה יושב מול המסך ממרחק קרוב זמן רב גורמת לכך שהעין מתרגלת להביט "מקרוב" ובכך לגרום לכך שלמרחקים תראה מטושטש ותצטרך .

זה לא קורה לכולם אבל זה נפוץ מאד.

טיפ נחמד (אם כי אף אחד לא עושה אותו):

- להימנע מלשבת יותר מידי קרוב למסך למשך זמן רב ולבצע "תרגילי" ריענון לעין כל 15-30 דק' עם הפסקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל העובדה שאתה יושב מול המסך ממרחק קרוב זמן רב גורמת לכך שהעין מתרגלת להביט "מקרוב" ובכך לגרום לכך שלמרחקים תראה מטושטש ותצטרך .

- להימנע מלשבת יותר מידי קרוב למסך למשך זמן רב ולבצע "תרגילי" ריענון לעין כל 15-30 דק' עם הפסקות.

:xyxthumbs::)

אני מאוד מקווה שתיכשל יא חתיכת עילג טיפש

זה טיס לא טייס

בגלל שגיאת כתיב הוא יכשל? למה אתה יורד עליו כל כך? :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GODAMNIT, זה מסביר בדיוק את הבעייה שלי, מרחוק אני רואה צלליות וממש מטושטש, ומקרוב בסדר כאילו אני חושב שאני רואה די בסדר מקרוב, השאלה אם זה עלול להחמיר בעתיד אם אני ממשיך לשבת בוא נגיד 4-5 שעות ביום מול מחשב או טלביזיה, בלי להרכיב בנהיגה למשל ולראייה מרחוק...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אתה לא קורא ספר 4-6 שעות ביום... אבל אם זה כך, אז זה מזיק!

GODAMNIT, זה מסביר בדיוק את הבעייה שלי, מרחוק אני רואה צלליות וממש מטושטש, ומקרוב בסדר כאילו אני חושב שאני רואה די בסדר מקרוב, השאלה אם זה עלול להחמיר בעתיד אם אני ממשיך לשבת בוא נגיד 4-5 שעות ביום מול מחשב או טלביזיה, בלי להרכיב בנהיגה למשל ולראייה מרחוק...?

זה עלול להחמיר!! כדאי לך להרכיב ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, גם ספר.

בעצם הדרך היחידה שהעין "נחה" היא כאשר היא עצומה ורואה ל"אינסוף" כאילו. כך שבשינה אתם בעצם גם נותנים לעיניים לנוח מכל הפעילות שלה במהלך היום.

דודי, אם אתה לא רואה לרחוק לך לאופטיקה ותשיג :) ובכך גם תעדכן את הרישיון נהיגה שיהיה רשום שאתה צריך לנהוג עם , זה שאתה לא לובש מאמץ אותם יותר ויכול רק להחמיר את המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...