שאלה בקשר לקניית כרטיס מסך שיתאים ל FBSD - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לקניית כרטיס מסך שיתאים ל FBSD

justa

Recommended Posts

שלום

אני מאמין שאני לא הראשון ששואל איזה כרטיס מסך כדאי לקנות

לכן חיפשתי בגוגל ובכלל בפורום פה ולא מצאתי מידע שיועיל לי.

השאלה היא כזו .... איפה ואיזה כרטיס מסך מומלץ לקנייה בסביבות ה 300 שקל ,

אני לא אחד שמשחק במשחקים, יש לי מערכת הפעלה FREE BSD ו XP אבל יש לי כרטיס מסך גרוע

S3 prosavage ddr , ש FREEBSD לא תומך בו בצורה מלאה... ולכן כשאני צופה בתמונות או סרטים אז הסרט קצת נתקע פה

ושם והתמונה (תלוי איזו ) גם לא עולה מהר. אז רציתי לדעת איזה כרטיס מומלץ שיתאים למערכת הפעלה FREE BSD , יש לי מחשב עם חלקים מובנים

כולל גם הכרטיס מסך , אז האם זה לא יהיה בעייה שאני אקנה כרטיס נוסף ( אולי אני צריך פשוט לבטל את המובנה דרך ה ?) .ואיפה אני יכול ללמוד על המושגים

ששיכיים לכרטיס מסך , כי כשאני רוצה לקנות כרטיס לא הייתי רוצה שהמוכר יזרוק לי מושגים שאני לא מבין במטרה ל"לערבב" אותי , אני גר באיזור רעננה אז אם מישהו מכיר חנות אמינה אני אשמח לדעת..

בתודה מראש

justa

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל דו מימיד לא נראה לי שזה משנה כלכך (וגם יש פורום תצוגה וגרפיקה שזה קשור אליו). כל כרטיס מינימום שתקנה היום (FX5200, RADEON9200) אמור להספיק להריץ את הסרטים, נסה לחפש האם ב FREEBSD יש DRIVERS יעודיים לכרטיסים הנ"ל. יתכן גם שפשוט המעבד שלך לא מספיק מהיר בשביל להריץ את הסרטים אולי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

justa - דאבל פוסטינג אסור.

תקרא בבקשה את חוקי הפורום על מנת שלא יקרו מקרים דומים בעתיד.

דאבל פוסטינג:

חל איסור לפתוח שני דיונים זהים בפורומים. אם אתם לא בטוחים שפתחתם את הדיון בפורום הנכון, זהו התפקיד של המודר להעביר את הדיון לפורום הנכון. אין שום סיבה להציף את הפורומים בשאלות זהות. הדבר יוצר בלגן לא הכרחי בפורומים.

דיונים כפולים יינעלו/יימחקו!

*צוטט מחוקי הפורום שאותם עלייך לקרוא.

נוספה לך אזהרה אחת מתוך 3.

ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...