ה-Leadtek GeForce 7800GTX 256Mb שווה לקנות בימים אלו ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-Leadtek GeForce 7800GTX 256Mb שווה לקנות בימים אלו ?

PuMbA

Recommended Posts

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

אני יכול לקנות אותו מארה''ב ב2240 ש''ח אני רוצה לדעת עם שווה לקנות אותו בימים אלו שסוף שנה יוצא DirectX10 לפי מה שהבנתי והוא לא תומך או מכל סיבה אחרת שווה לקנות אותו במיוחד למערכת שבעתי שנה שנתיים לקנות עוד אחד שהמחירים ירדו

השאלה שלי בקיצור האם לקנות או לא ?

תודה מראש

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא היה לך כרטיס עד כדי כך מכוער הייתי אומר ך לחכות... לדעתי תיקנה כרטיס זול שיעביר את השנה בצורה טובה ותחכה לכרטיסים שתומכים DX10

חשבתי שאולי הכרטיסים האלו שיוצאים בימים האלו לא סתם יוצאים ואולי יש איזה טריק בהם ושיגיע הווינדוס והדירקט איקס 10 יהיה איזה דריבר או משהו שהם יתמכו בדירקט איקס 10 אתה לא חושב שיכול להיות כזה דבר אני רק שואל לא יותר ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר לך על 7800GT כרטיס מעולה במחיר מצויין.

אין טעם בינתיים לחכות לDX10, עד שהוא יצא, ועד שיצאו דברים שתומכים לו, גם הדור הבא כנראה יהיה חלש מדי בשביל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין טעם בינתיים לחכות לDX10, עד שהוא יצא, ועד שיצאו דברים שתומכים לו, גם הדור הבא כנראה יהיה חלש מדי בשביל זה.

אבל ראול אחי תראה מה רשמתי בהודעה הראשונה אני יכול להביא את הGTX באותו מחיר !

עדין לא שווה ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לקנות אותו מארה''ב ב2240 ש''ח אני רוצה לדעת עם שווה לקנות אותו בימים אלו שסוף שנה יוצא DirectX10 לפי מה שהבנתי והוא לא תומך או מכל סיבה אחרת שווה לקנות אותו במיוחד למערכת שבעתי שנה שנתיים לקנות עוד אחד שהמחירים ירדו

תודה מראש

איפה בדיוק רשמת את זה? ::)

וGT אתה יכול למצוא בארץ ב1800 שקל, בחו"ל הרבה פחות.

אבל נניח שאתה מביא באותו מחיר, נו אז איפה השאלה פה?

אם אמרתי שכדאי לך GT, אז מן הסתם GTX באותו מחיר יהיה עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שהוא צודק... זה עיניין של יותר משנה עד שנתחיל להיכנס חזק לעיניין של דיירקט איקס 10... 1800 שקל על GT זה ממש לא נורא

לך עליו... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה מראש

בעקרון כאן רשמתי את זה זה פחות או יותר זה המחיר של GT בארץ ועוד של אני יכול להביא

אז אתה אומר לי להביא ?? את הGTX של ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכרטיס היום ב+- 1500 שקל זה עוד בסדר אבל מעל זה זה טעות ביגלל הDX10

וחוץ מיזה כרטיסים תומכים DX10 אמורים להגיע כמה חודשים לפני השיחרור שלו-וזה ברור שהנוידה וATI לא יפרסמו לפני שהם יגיעו לשוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תעדכן את המפרט בצד שכולם ידעו ולפי דעתי אין צורך לחכות ל-dx 10 תשדרג עכשיו ככה אני עשיתי ;D

אני עוד לא יכול לעדכן כי עוד לא קניתי אחי אתה מבין הכל מתוכנן שיגיע ביחד אז אין לי מה לרשום

אני חושב שכרטיס היום ב+- 1500 שקל זה עוד בסדר אבל מעל זה זה טעות ביגלל הDX10

וחוץ מיזה כרטיסים תומכים DX10 אמורים להגיע כמה חודשים לפני השיחרור שלו-וזה ברור שהנוידה וATI לא יפרסמו לפני שהם יגיעו לשוק

אולי אתה צודק אחי אבל אין לי כוח לחכות תודה על העצה אבל אני יקנה את ה7800GTX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...