בעיה עם הדיוידי. לא קורא דיסק דיוידי מצורב &#1 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם הדיוידי. לא קורא דיסק דיוידי מצורב &#1

toska

Recommended Posts

אז העיניין הוא שחבר צרב לי דיסק דיוידי, ולא הצלחתי להפעיל אותו אצלי.

אמרנו שננסה שוב, ושוב זה לא פועל אצלי.

אומנם הדיסקים שהבאתי מרוסיה כן עובדים.

הצורב שלו נדמה לי הוא ,לא יכול להגיד על דגם ספציפי והצורב שלי הוא NEC 3520A.

מה עושים? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לתת יותר פרטים. מה קורה שאתה מנסה לרוא את הדיסק איזו הודעה אתה מקבל. כי שזה יכול ליהיות בעיה של תאימות למדיה שלפעמים צורבים מסויימים מסרבים לקרוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון לא אמורה ליהיות בעיה עם הדיוידי שלי כי הוא קורא גם + וגם -.

בכול מקרה ,מה שקורה כשאני מכניס ת'דיסק הוא שהמחשב מנסה לקרוא הרבה זמן,לא מצליח ואז כשאני נכנס לדיסק,הדיסק ריק לגמרי. אבל כשאני בודק במאפיינים שלו כתוב שהוא מלא עד הסוף.

למרות שכתוב 0 מידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלי כונן NEC DV-5800 מסרב לקרוא מדיה של verbatim שנצרבה ע"י המחשב הישן שלי. בכל מחשב אחר לא היתה בעיה דרך אגב הצורב שלי שהוא NEC 3500 קורא אותו בלי בעיה. וכנראה שלכוננים של NEC ה יש בעיה עם תאימות למדיות כי שמעתי גם בפורום אחר על אותה בעיה. בדקתי באתר של החברה לבדוק אולי יש עידכון קושחה לנגן אולם לא מצאתי, ולצורב כן אבל זה לא עוזר. אז אולי למישהו הפיתרונים.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדיה עצמה נקראת:

G platinum

יש לציין כי המדיה נקראה אצל החבר שצרב אותה, ואף הפעלנו קבצים משם.

אולי לנסות עידכון קושחה?(מה זה עושה בכלל?,ועל איזה אתם ממליצים(לינק יעזור)).

תודה ::)

הנה תמונה של המאפיינים:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קושחה בלועזית - FIRMWARE כנס לאתר שלהם וחפש עידכון FIRMWARE לצורב שלך. עם הקובץ אתה מקבל הוראות כיצד להתקין את העידכון וזה כנראה יפתור לך את הבעיה. בדרך כלל הם מציינים איזה תיקון עושה העידכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

duk4u, לאתר של מי להיכנס? של NEC?

שמעתי שיש קושחות לא רישמיות טובות יותר ואמינות יותר מאשר רשמיות.

מה יותר כדאי, ואיפה אפשר להשיג עידכוני קושחה לא רשמית טובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי צורב NEC ND-4550 והוא לא קרא לי את הדיסקים שהוא צרב למרות שכל דבר אחר כן קרא אותם.

החזרתי לחנות (נעה מחשבים) והם בדקו ואמרו שאצלם הכל בסדר, אז ביטלתי את העיסקה.

קניתי צורב אחר במקום אחר.

בכל מקרה, הסיבה כנראה לזה שאתה רואה שהדיסק ריק כביכול זה בגלל שהתוכנת הצריבה של רואה בו כדיסק ריק.

תנסה לבטל את ה Enable CD Recoding on this drive בלשונית ה Recording ותראה את השגיאה שזה כותב לך (אם תיהיה - לי הייתה בכל מקרה).

(אגב בפורום אחר ששלאתי, אמר לי אחד שהוא קנה גם צורב NEC אבל ND-4551 וגם הייתה לו בעיה דומה לשלי.

אני דיברתי עם בעל חנות וותיקה בעיר שלי והוא אמר לי ש NEC לא מייבאים את הדגמים האלה אולי בגלל אותה בעיה, והאתרים האלה שמוכרים אותם כנראה "הבריחו" אותם לישראל. יכול להיות שזה לא הדגם היחיד שהבריחו כי אם כבר מבריחים למה להסתפק בדגם אחד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...