האם המפרט הזה שווה? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם המפרט הזה שווה?

^HocK^

Recommended Posts

Amd 2000

Motherboard - Gigabayte GA-7VTXH

Hardisk - WestrenDigital 40GB

Floopydisk - Sony

Cdrom - 50X

memory - 256 DDR

בלי כרטיס מסך וללא מסך,

ללא מקלדת ועכבר,

ללא מודם

מארז לא יודע 2 מאווררים.

הכל בכ2200 ש"ח

כדאי?

עריכה- מחפש גם המלצה למארז טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר סה"כ בסדר.. החלקים לא הכי..

אני הייתי מוריד ל-AXP1700 ולוקח לוח וזכרונות יותר טובים.

משהו כמו KX7-333 או Epox 8K5A2 וזיכרון Trancsend PC2700.

למרות שהמעבד יתן ביצועים יותר טובים בקונפיגרציה המקורית, אני מעדיף אפשרויות שדרוג עתידיות, מה שלא הכי קיים במקורי.

אז אם רוצים לשמור על התקציב צריך לקצץ במשהו, ונראה לי שהמעבד לא הכי יזיז לך אם הוא יהיה 1.47Ghz או 1.67Ghz..

מארז צריך לוודא שהספק מאושר , ושיהיה לפחות 300W.

יש אחד מעולה של אנרמקס עם 350W שמאוד נפוץ, אבל עולה בסביבות ה-700 ש"ח.

יש פשוטים של Task ו-Tsunami.. אבל הם סתם כאלה..

פיתרונות ב-200 ש"ח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:bash: :bash: :bash:

מתי תתבגר כבר?

אינטל הודיעה אכן על ירידת מחירים... מתי זה ישפיע על הארץ? לא נדע... כמה זה ישפיע בארץ? לא נדע... האם בעקבותיה של אינטל גם תכריז על ירידת מחירים? לא נדע... אז מספיק עם ההערצה העיוורת הזו בכל מצב לאינטל, אני אולי בעל מעבד ומחבב את החברה הזו אבל אתה לא רואה אותי קופץ לת'רדים של אנשים אחרים שקונים מערכת , נכון?

אם הוא היה רוצה אינטל הוא היה אומר זאת, אם הוא מתלבט הוא גם היה אומר זאת והיינו אז עוזרים לו להחליט אבל כאשר הוא כבר (בערך) בחר לוח, מעבד, זכרון - כולם בשביל מערכת מבוססת אז למה פתאום עכשיו אתה מציע לו לקחת ועוד עם ההסבר חסר הטעם הזה? (בלי להעליב ;))

ולעניין,

Amd 2000

Motherboard - Gigabayte GA-7VTXH

Hardisk - WestrenDigital 40GB

Floopydisk - Sony

Cdrom - 50X

memory - 256 DDR

בלי כרטיס מסך וללא מסך,

ללא מקלדת ועכבר,

ללא מודם

מארז לא יודע 2 מאווררים.

הכל בכ2200 ש"ח

כדאי?

עריכה- מחפש גם המלצה למארז טוב.

הייתי לוקח מעבד כמו 1800 נגיד (לדעתי נותן יחס עלות/ביצועים מקסימלי) ולוח 7VRXP rev2.0, כונן של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DXT, הירידה כבר הגיעה ומורגשת בארץ, בדוק את המחירים.

אני מצטרף לביודום ואולי גם לDXT וממליץ על ה8K5A2 של אפוקס, אבל רק במידה שאתה חושב שתהיה מעוניין בO\C בעתיד\שידרוג מעבד בשנה-שנה וחצי אולי הקרובות (ברטון, עקב הדיווידורים) אם אתה חושב שתכנס לענייני הO\C או תרצה לשדרג לא הייתי ממליץ על הג'יגה בייט או האפוג'י שבשניהם ישנו רק דיווידור ה1\4..שעלול לגרום לך לבעיות.

בכל מקרה, אם התשובה היא לא (עניין בO\C בעתיד\שידרוג) לך על ה7VRXP, עדיף על פני האפוג'י.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי מזמן וכבר הערתי לך על זה, זה שאתה לא מסוגל להתווכח ואז לשים את זה באווטר שלך זבש"ך.

ובקשר לג'יגה, עובדה שאני ממש לא היחיד שחושב את זה (שאין טעם להשקיע באפוקס/אביט יקרים למי שלא צריך את זה):

מאת: דן מרחסין (מקור: x-bit labs)

חברת Gigabyte הייתה עד לפני זמן לא רב חברה אנונימית יחסית ולרוב מוצריה התייחסו בביטול ובזלזול כי הטרנד היה Asus, וקצת .

היום, כאשר הרוב מבין ש Asus גובים יותר מדי על מעט מדי וש ו הם, בוא נגיד, לא משהו שכל אחד צריך במחשב שלו, יש צורך באלטרנטיבה אחרת...

MSI היא דוגמא טובה למדי לאלטרנטיבה שכזו אך היא דוגמא פשוט מושלמת: בפרק זמן של פחות משנה הפכו מוצרי החברה למוצרים הפופולריים ביותר בארץ בשוק ה Mainstream, בין אם מדובר בכרטיסי מסך (לאחר ההצלחה האדירה של ה Radeon 8500LE של , היא עלתה לאותה רמה כמו Hercules...) או לוחות אם - וכאן הפופולריות גדולה שבעתיים עקב מחיריהם הזולים מאוד של לוחות האם של החברה והפיצ'רים הרבים איתם הם מגיעים, אגב גם בחו"ל הם פופולריים למדי וזכו בתארים רבים בקרב אתרי החומרה המובילים בסצינה הבינלאומית.

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...