איזה לוח ומעבד טובים יותר למחשב המיועד לעריכת וידאו? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה לוח ומעבד טובים יותר למחשב המיועד לעריכת וידאו?

tomer_et

Recommended Posts

לפי רוב ההודעות שכאן - אפשר להבין שהרוב המוחלט של האנשים פה לא מבין דבר וחצי דבר בערכית .

עצתי לתומר שהתחיל את הת'רד - כל עיצה שאתה מקבל כאן קח אותה בערבון מאוד מוגבל - ואם אתה רוצה לבנות עמדה רצינית ומקצועית לעריכת אןף-ליין נונ-ליניארית, לא חסרות חברות מקצועיות שתפקידן לתפור לך מערכת לפי הצרכים והתקציב שלך.

ולא לשכח חברים - סייג לחכמה שתיקה - חבל לצאת בהצהרות שמוציאות אתכם אהבלים.

מסכים עם דבריך, אבל מהיכן הסקת שהוא לא מעונין בעריכה לינארית? או עריכה אונליין? שבמקרה הזה, PPC עדיף, אגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי רוב ההודעות שכאן - אפשר להבין שהרוב המוחלט של האנשים פה לא מבין דבר וחצי דבר בערכית .

עצתי לתומר שהתחיל את הת'רד - כל עיצה שאתה מקבל כאן קח אותה בערבון מאוד מוגבל - ואם אתה רוצה לבנות עמדה רצינית ומקצועית לעריכת אןף-ליין נונ-ליניארית, לא חסרות חברות מקצועיות שתפקידן לתפור לך מערכת לפי הצרכים והתקציב שלך.

מסכים עם דבריך, אבל מהיכן הסקת שהוא לא מעונין בעריכה לינארית? או עריכה אונליין? שבמקרה הזה, PPC עדיף, אגב.

בלהט הויכוח לא שמתם לב שהבן אדם פשוט רוצה עריכת וידיאו פשוטה וזולה, ולא מערכת מרובות וכרטיסים שעולות 10000 ש"ח יותר.

כנראה שאני לא מבין, דבר וחצי דבר בעיניני עריכת וידיאו כדברי Razo.... אבל משום מה אני עוסק בזה כך שיש כאן סתירה.

(כן משום מה קבעתי החלטות הקשורות ברכישת Media100 למערכות מקינטוש G3 כמו כן עסקתי במערכת יחודית של media100 על NT4.0 בפרטי עסקתי בFCP עם מערכת RTmac ).

Ibrow- בקטע הזה היה הכי קרוב למציאות הת'רד הזה ולא חלם חלומות כמו המשתמשים החולמים(שיותר מידי מתלהבים להפגין את כישוריהם בידע). חבריה זה לא תחרות זה מקום להעביר אינפורמציה.

טוב עזוב, אם אנחנו לא שווים כלום אז אין לי מה לכתוב כאן יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא קשר להמלצות השונות כדאי לתקן טעות ולהבהיר שבמערך RAID 0 שני דיסקים של 40 ג"ב נותנים דיסק אחד של 80 ג"ב

ובכדי להוסיף על הבילבול אז מערך דומה עם דיסק אחד של 40 ושני עם 80 גם נותנים 80 ג"ב.

בכדי לחשב את הגודל שיתקבל יש לקחת את נפח הדיסק הקטן ולהכפיל בשניים.

המלצתי המקורית להשתמש במערך זה נבעה מהעובדה שכמעט בכל הבורדים החדשים מקבלים את הבקר ON BOARD בחינם ומחירי הדיסקים של 40 ג"ב בקרשים אז למה לא לנצל את הטכנולוגיה ולהנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלהט הויכוח לא שמתם לב שהבן אדם פשוט רוצה עריכת וידיאו פשוטה וזולה, ולא מערכת מרובות וכרטיסים שעולות 10000 ש"ח יותר.

כנראה שאני לא מבין, דבר וחצי דבר בעיניני עריכת וידיאו כדברי Razo.... אבל משום מה אני עוסק בזה כך שיש כאן סתירה.

(כן משום מה קבעתי החלטות הקשורות ברכישת Media100 למערכות מקינטוש G3 כמו כן עסקתי במערכת יחודית של media100 על NT4.0 בפרטי עסקתי בFCP עם מערכת RTmac ).

Ibrow- בקטע הזה היה הכי קרוב למציאות הת'רד הזה ולא חלם חלומות כמו המשתמשים החולמים(שיותר מידי מתלהבים להפגין את כישוריהם בידע). חבריה זה לא תחרות זה מקום להעביר אינפורמציה.

טוב עזוב, אם אנחנו לא שווים כלום אז אין לי מה לכתוב כאן יותר.

לא התכוונתי להגיד שכולם כאן לא יודעים דבר בנידון, ואני מתנצל אם משהו הבין אותי כך, אבל פשוט העיצות כאן היו ממש לא בכיוון בכלל. (דואל AMP? "רק P4 2.53?" "עדיף 512 RDR במקום כפול DDR?")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...