באמצעות מה הכי כדי לבצע איחוי לHD? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

באמצעות מה הכי כדי לבצע איחוי לHD?

swg

Recommended Posts

השאלה הגדולה היא:באמצעות מה הכי כדי לבצע איחוי לHD, הסטנדרט של החלונות או תוכנה חיצונית?

אז ככה:יש לי שני כוננים קשיחים, אחד של 200 ואחד של 250 GB. אני מאמין שהצטבר בהם הרבה זבל, לכך אני מבין שצריך איחוי. לא פעם לאחרונה הרגשתי האטה ניכרת במערכת, אם זה בהעתקת קבצים מכונן לכונן או אם זו התקנה. אף פעם לא ביצעתי איחוי וברצוני לבצע. אני מקווה ומאמין שזה יכול רק להמהיר ולשפר את המערכת.

אז השאלה נשאלת: באמצעות מה הכי כדי לבצע איחוי לHD, הסטנדרט של החלונות או תוכנה חיצונית?

תודה מראש.

.swg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תמיד מעדיף עם תוכנה חיצונית

יש הרבה יותר שליטה על כל מיני אפשרויות

אני משתמש ב O&O Defrag

אני מחפש תוכנה שאני עושה בא NEXT NEXT NEXT ושתהיה כמה שיותר יעילה.

אשמח אם תביא אחת כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.diskeeper.com/defrag.asp

יש גרסת נסיון (מלאה) חינמית לחודש.

לא הרבה אנשים יודעים, אבל החל מWIN95 הDEFRAG שמיקרוסופט משלבים במערכת שלהם הוא למעשה גרסה מוגבלת מאוד של diskeeper.

אבל הגרסה המלאה זה סיפור אחר לגמריי, מהירה כמו שד, יעילה מאוד וגם מאוד מאוד פשוטה להפעלה.

אמנם יש איזה תוכנה (שכחתי את השם) שלפי מבחני ביצועים מאחה את הדיסק טיפה יותר טוב אבל עושה את זה בבערך פי 3 זמן. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.diskeeper.com/defrag.asp

יש גרסת נסיון (מלאה) חינמית לחודש.

לא הרבה אנשים יודעים, אבל החל מWIN95 הDEFRAG שמיקרוסופט משלבים במערכת שלהם הוא למעשה גרסה מוגבלת מאוד של diskeeper.

אבל הגרסה המלאה זה סיפור אחר לגמריי, מהירה כמו שד, יעילה מאוד וגם מאוד מאוד פשוטה להפעלה.

אמנם יש איזה תוכנה (שכחתי את השם) שלפי מבחני ביצועים מאחה את הדיסק טיפה יותר טוב אבל עושה את זה בבערך פי 3 זמן. :screwy:

בהחלט אנסה את התוכנה הנ"ל [DK] ואתן פה תגובה איך היא.

תודה רבה לך, מכל הלב.

.swg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבדתי עם Speed Disk של NU. לא משהו כלל.

היום אני עובד עם Diskeeper 10 והיא מ-ד-ה-י-מ-ה!!!

לא פחות ולא יותר. יש לה כ"כ הרבה פונקציות שזה לא ייאמן. התוכנה עושה איחוי רגיל כל יום, אוטומאטית, בשעות שאתה קובע לה ואומר לה איזה סוג של איחוי לעשות, פשוט ביום למשל ויסודי יותר בלילה כשאתה ישן.

בנוסף היא מבצעת איחוי מתקדם מאוד, שמשפר מאוד (מנסיון - מאוד!!) את ביצועי המערכת בסופי שבוע, פעם בשבוע למשך מספר שעות, שוב, בזמן שאתה קובע -

איחוי שנקרא IFAAST.

עוד משהו - אתה יכול לומר לו לעשות איחוי של קבצים גדולים מאוד, כמו למשל סרטי או IMAGES של דיסקים וכו' רק עד השלב שבו הם עובדים במהירות סבירה ואז במקום לטחון לך את הכונן הקשיח עד שהוא מצליח לסדר את הקובץ שיהיה רציף, הוא מאחה אותו מספיק ככה שגם אם עוד רבע שעה של איחוי תוסיף לך רק 1-5% שיפור במהירות הקריאה של הקובץ היא לא תמשיך לאחות אותו כדי לא לגזול לך יותר מדי זמן ומשאבים מהמערכת. זו אופציה חשובה כדי לא לטחון מאוד את הכונן הקשיח אם יש לך הרבה והרבה IMAGES.

אתה יכול להגדיר לו מחיצות או ספריות וקבצים שאותם הוא לא יאחה, חשוב מאוד אם יש לך קובץ גדול או ספריה גדולה זמניים ומחר אתה תמחק אותם למשל, חבל על הזמן והמאמץ של הכונן לאחות אותם.

ועוד... יש המון פונקציות, פירטתי כאן רק את החשובות ביותר.

ממליץ בחום על התוכנה הזו, שווה כל גרוש מההשקעה בה והשימוש.

:yelclap: :yelclap: :yelclap:

וכן, אכן ה DEFRAG של הוא אכן גירסה מוגבלת מאוד של DK.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוודאי שיש אופציה.

יש גם אופציה לבצע איחוי ל MFT, בהנחה שאתה מבין קצת מה זה אומר.

והיא לא חופשית. יש חודש נסיון ואח"כ צריך לקנות אותה. או להוריד, אבל זה באחריותך, אני לא ממליץ.

יש דברים כמו תוכנות כאלו ששווה לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר. תן בבקשה לינק לביקורות, כדי שנוכל לקרוא גם ואולי להחליף תוכנה.

והשימוש בשתיהן לא נותן לך עדיין אינדיקציה אם אתהלא מפרט *למה* היא יותר טובה מ DK. אוקיי, השתמשת אבל מה Perfect Disk עשתה יותר טוב? בדקת את מהירות הקריאה מהכונן באופן מדויק?

קשה לי להסכים עם הצהרה שאין מאחוריה דברים מדויקים כדי לגבות אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ב-Power Defrag שמה שעושה היא:

מפעילה מחדש את המחשב לפני פעולת האיחוי, מעלה את הווינדוס ולפני שכל תוכנות ה-Startup עולות היא מפעילה את פעולת האיחוי.

כך, אין שום תוכנה שמפריעה שמשתמשת תוך כדי פעולת האיחוי בהרדיסק ומפריעה לה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ב DK יש אפשרות לבקש ממנו לעשות איחוי בזמן עליית , רק לפני-כן.

בזמן שחלונות עובדת ויש איחוי ברקע אתה יכול לבחור כמה מה CPU התוכנה תשתמש ככה שאם אתה בוחר LOWEST אתה לא מרגיש כמעט שהיא רצה ברקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...