דיון על X1900XT/XTX הכרטיס בנועה :) - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על X1900XT/XTX הכרטיס בנועה :)

T-Flash

Recommended Posts

לא מרשים ביכלל..שיבדקו כרטיס מול כרטיס במשחקים ולא באיזה שהיא תוכנה עלובה!

והעלת מתח=סיכון וזה לא משנה אם זה דרך הדריוורים או דרך VMOD פשוט בדריוורים זה יותר נוח ופשוט...

http://www.plonter.com/detail.tmpl?sku=H180XL256DV&affiliate=zap

LOL זה ממש לא קרוב למחיר של 78GT(שזה 1.8K)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן...תיראה מה כרטיס של 1000 שקל יכול לעשות

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1721160

תאמת ממש אין ספק שזה מעולה, OC אדיר. הX1600XT מקבל 5000 ואחרי כמעט 8000, תוספת של 60%.

אבל, וזה אבל גדול, הX1600XT, למרות ה5000 שהוא מקבל ב3DMARK2005 בסטוק, פשוט מזייף לגמרי במשחקים לעומת ה6800GS וגם מול הX800GTO.

אז אני מאמין שאחרי OC של הGS לאיזה 6K ב3DMARK2005, הGS גם כך יהיה טוב יותר במשחקים. וכנראה שגם GTO מומהר (וGTO2 כמובן).

אז תאר לך מה יהיה מול GTX256MB (שמקבל +- את אותה התוצאה, אולי טיפה יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הגראף הראשון לא באחוזים.

2. גם הגראפים של האחוזים ממש לא מדוייקים בלשון המעטה.

1.דווקא כן! והוא היחיד שאפשר לשפוט ממנו בגלל שרק אליו מצורפים מספרי ה -FPS י

2. כמו שאמרתי, רק לפי הגרף הראשון אפשר לשפוט, ואני בדקתי עם מחשבון והמספרים והגרפים מדוייקים!! חוץ מאיזה שניים שבו הם שונים ב3-5% ממש לא משמעותי- אתה מוזמן לבדוק בעצמך.

האתר ההוא הוא חווה שמפתחת פאנבויים ל ATI וזה הכי גם אני יכול להשיג גראפים ש X19XTX מקבל 1.6FPS ו66GT מקבל 300FPS

אתה מדבר שטויות. :kopfpatsch: רשום שהסקירה מHardwareoc.hu , יש לך ביסוס לכך שהבנצ'ים לא נכונים? או שהאתר הנ"ל מטה תוצאות? לא שאני אומר שהתוצאות 100% נכונות אבל כל עוד הטענות שם לא מופרכות, אין סיבה להאמין שהתוצאות לא נכונות. אתה סתם מוציא דיבה :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mantis זה בסדר! אין צורך להתרגש מתגובות כאלה!

כשהכרטיסים יצאו כולנו נהיה חכמים יותר, ונדע בדיוק מה כל חתיכת פלסטיק שווה. עד אז כל הסקירות המקדימות או הדעות של חברי הפורום הם בגדר ספקולציות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי ההשואה הזאת (בהנחה שהיא נכונה ומדויקת) אפשר להסיק (אני בכל מקרה) ש....

ATI חברה מסריחה!!!!!!

קודם כל ה 1900XT הוא דור אחד יותר מתקדם מה GTX256 (וגם מה 512 דרך אגב) אבל עדיין לא מצליח להסיב אותו בצורה מוחצת!

הGTX256 לא נמצא כל כך רחוק ממנו הכלל!!

ודבר שני ההשואה הזאת עוד יותר לא נכונה כי היו צריכים להשוות אותו ל GTX512!!!

ודבר שילישי אני חושב שהדור הבא של נוידיה יהיה הרבה יותר חזק מה1900XT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

X1900XT/XTX לא דור חדש... לא שונה מה X1800XT... בדיוק כמו ה GTX256 וה GTX512...

ודבר שילישי אני חושב שהדור הבא של נוידיה יהיה הרבה יותר חזק מה1900XT

זה בטוח... זה כמו שה 7800GT יותר חזק מה X850XTPE... זה דורות שונים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

X1900XT/XTX לא דור חדש... לא שונה מה X1800XT... בדיוק כמו ה GTX256 וה GTX512...זה בטוח... זה כמו שה 7800GT יותר חזק מה X850XTPE... זה דורות שונים...

לא ממש נכון ATI ניסו את הגישה החדשה שלהם לבניית כרטיסים והם הגדירו את X19 כדור הבא שלהם...

אתה מדבר שטויות. רשום שהסקירה מHardwareoc.hu , יש לך ביסוס לכך שהבנצ'ים לא נכונים? או שהאתר הנ"ל מטה תוצאות? לא שאני אומר שהתוצאות 100% נכונות אבל כל עוד הטענות שם לא מופרכות, אין סיבה להאמין שהתוצאות לא נכונות. אתה סתם מוציא דיבה

מעניין למה כתוב שם:

NDA pressures they removed the review after some time.

NV בטח אימו לתבוע אותם זה כמו הוצעת דיבה על חברה/חנות(שד"א אסורה פה בפורום!)

*ואם תבדוק לבד אז תיראה שזה לא הגיוני שX19XT יותר חזק פי 3-5+ מ78GTX512 כאשר בסקירות מאתרים אחרים ההבדל בינו ל78GTX256 זניח...

וגם מעניין למה אין את זה כבר באתר שאמרו שלקחו את זה לדעתי זה סתם מישהו שהכין את זה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית שם לב, היית רואה שציר ה-X הוא באחוזים, ככה שהגראפים מייצגים נאמנה את המספרים. מה שלא בטוח זה עד כמה התוצאות נכונות, nVidia פשוט נשחטת. :yelclap:

מחזק!

זה מצחיק איך אכל האנוידיה פאנבויז כאן מנסים לתרץ את זה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק!

זה מצחיק איך אכל האנוידיה פאנבויז כאן מנסים לתרץ את זה :lol:

לי הרבה יותר ברור שאתה Fanboy של ATI. כנ"ל Mantis.

בכל מקרה אני מעדיף לחכות להשוואה של אתר יותר רציני, מאשר להסיק מסקנות עכשיו (כבר אפשר לראות ניגוד בין האתר הזה לאתר שמשווה את הכרטיס לGTX256).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים:

מישהו פה ראה סקירה נורמלית תגידו לי?

סקירה שמראים בה באנדל למשל כי אם הכרטיס יצא בחברות מסוימות אז זה רק מתחייב שיהיה באנדל.

מישהו ראה השוואות במשחקים אחרים .

איך הכרטיס נמכר בחנויות אחרות אם ati בעצמם עוד לא הכריזו עליו.

אתם לא רואים בברור שזה משחק עלוב של הוצאת דיבה ? אני חושב שנצטרך להתאפק עוד יומיים בדיוק כדי לראת באנצ'מארקים אמיתיים . :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש נכון ATI ניסו את הגישה החדשה שלהם לבניית כרטיסים והם הגדירו את X19 כדור הבא שלהם...

מעניין למה כתוב שם:

NV בטח אימו לתבוע אותם זה כמו הוצעת דיבה על חברה/חנות(שד"א אסורה פה בפורום!)

*ואם תבדוק לבד אז תיראה שזה לא הגיוני שX19XT יותר חזק פי 3-5+ מ78GTX512 כאשר בסקירות מאתרים אחרים ההבדל בינו ל78GTX256 זניח...

וגם מעניין למה אין את זה כבר באתר שאמרו שלקחו את זה לדעתי זה סתם מישהו שהכין את זה ::)

NDA comes from ATI part and has to do with Nvidia

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק נעליים וסתומים יאמינו להשוואה הזאת ( וכמו שאני רואה לפי התגובות שלכם , יש פה הרבה כאלו :lol: )

זה פשוט אידיוטי להאמין להשוואה הזאת

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק נעליים וסתומים יאמינו להשוואה הזאת ( וכמו שאני רואה לפי התגובות שלכם , יש פה הרבה כאלו :lol: )

זה פשוט אידיוטי להאמין להשוואה הזאת

:kopfpatsch:

אתה האידיוט פה.. :bash:

כמו שזכור לי גם הX800 הכפיל פי 3 את ביצועי ה9800

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...