מחפש מצלמה, פרטים בפנים! - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מצלמה, פרטים בפנים!

UltraWaveMUSA

Recommended Posts

ההורים שלי טסים לתאילנד בעוד שבוע ומעוניינים לקנות שם מצלמה דיגיטאלית איכותית. המצלמה תשמש בעיקר לצילום בטיולים ועליה להיות קלה להפעלה.

אני מספיק עצבני כי ההורים שלי לא מסבירים את עצמם בקשר לאיזו מצלמה או מה המחיר שהם מוכנים להשקיע אז בבקשה אל תעמיסו עלי עוד... הפרטים היחידים הם - מצלמה טובה לטיולים בעיקר, לא הכי גדולה, איכותית וקלה להפעלה. כמובן שמומלץ שתהיה בעלת מסך כמה שיותר גדול לצפייה בתמונות המצולמות.

בנוסף לכך, מומלץ שתוכל להקליט קטעי באיכות טובה.

אני רוצה לציין שפעם ראיתי של מאוד קטנה שנראת כמו מקל קצר ועבה שנפתח ממנו מסך ואפשר אחר כך להחזיק אותו כמו אקדח.. זה היה דיי מזמן אז אני לא כ"כ מדייק בפרטים. בעקרון הם מחפשים משהו שיספק הן צרכים של אנשים רגילים והן צרכים של חובבי צילום וזאת במצלמה נוחה לתפעול.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אותה ראיתי אבל הייתה עוד אחת שראיתי לפני הרבה זמן שהיא הייתה ממש בצורת גליל כזו...

בכל אופן, על מה אתה ממליץ? אני מתקשה בלומר לך מה התקציב אך בטח ינוע בין2500 ל3800 בערך... עם גמישות. פשוט זה גם יהיה מתאילנד אז תהיה בעיה לנחש כמה יעלה שם...

בד"כ המחיר שם הוא לחלק ל3 או חצי מחיר והם מוכנים להשקיע שם 500 דולר לערכתי, אם לא יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לזיוף אל תדאג, גם לא בקשר לאחריות. הם הולכים שם עם אנשים שמכירים את האזורים והם יקנו את המצלמה בקניון אחד בעל 8 קומות ובחנויות רשמיות שכנראה יתנו אחריות גלובלית. אני נכנסתי אל האתר של סוני והתבוננתי במצלמות האלו - http://www.sonystyle.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/en/-/USD/SY_BrowseCatalog-Start?CategoryName=dcc_DIDigitalCameras_Cyber-shotMDigitalCameras&Dept=cameras

ומאוד אהבתי! מה אתה אומר? אילו עוד מצלמות בסגנון יש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הדרישות הראשונות הן קלות הפעלה והתאמה לצילום טיולים (שזה אומר בד"כ הרבה נופים), לא תמצא משהו יותר טוב מקודאק P880. כמו תמיד אצל קודאק יש דגש חזק על ממשק משתמש נוח במיוחד, ועדשת ה-24-140mm שלה היא פשוט חלום לטיולים. יש רק מצלמה אחת עם טווח עדשה דומה, הסוני R1, אבל המחיר והמשקל שלה הם בערך פי שניים משל הקודאק.

ביקורות תוכל לקרוא כאן:

http://www.dcresource.com/reviews/kodak/p880-review/index.shtml

http://www.imaging-resource.com/PRODS/P880/P880A.HTM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לזיוף אל תדאג, גם לא בקשר לאחריות. הם הולכים שם עם אנשים שמכירים את האזורים והם יקנו את המצלמה בקניון אחד בעל 8 קומות ובחנויות רשמיות שכנראה יתנו אחריות גלובלית. אני נכנסתי אל האתר של סוני והתבוננתי במצלמות האלו - http://www.sonystyle.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/en/-/USD/SY_BrowseCatalog-Start?CategoryName=dcc_DIDigitalCameras_Cyber-shotMDigitalCameras&Dept=cameras

ומאוד אהבתי! מה אתה אומר? אילו עוד מצלמות בסגנון יש?

לא מצאתי כמה מגה פיקסל היא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Canon PowerShot A610

כרטיס 1GB (סירטונים לוקחים הרבה מאד מקום)

מטען מהיר + 8 2300 (4 במצלמה + 4 לגיבוי)

נרתיק למצלמה

אני לא רואה סיבה להשקיע יותר מזה כאשר השימוש היחיד הוא P&S (הורים...).

אפשר לשקול את ה-S80 אולי (קטנה יותר וקלה יותר), רק שהיא מגיעה עם סוללת ליטיום ייחודית מה שאומר שאם נתקעים ללא חשמל באיזור לא ניתן יהיה לצלם.

אולי בכלל ההורים מעוניינים במצלמה עם זום גדול? שאל אותם מה הם רוצים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Shoots 5.1 Megapixel photos,

המצלמה שהבאת בורן היא גדולה מידי ונראת גם מקצועים למדי.

עריכה :

אמרו לי עכשיו שמומלץ שיהיה זום גדול :-) אבל תבין, הם לא ממש יודעים מה הם רוצים וזאת הבעיה... מצלמה כמו הקאנון תהיה בסדר אבל עדיף כבר לקנות משהו בסגנון של סוני, משהו משוכלל וטוב. [אני מקווה שאני לא נשמע ממש מעצבן עכשיו כמו מישהו שמדבר במחשבים על מעבד 64 במקום האיאמדי 64 אז רילקס]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה לקחת? בסגנון שבורן הביא הם מאוד לא מעוניינים אבל כשהראתי להם את הסוני הם נדלקו.

הקאנון פשוטה מידי.

ואני רוצה להוסיף שלא אכפת מהמראה, כלומר, הפוזה אלא יותר מהמצלמה עצמה ... זה רק כדי להסדיר את העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: אתה מצחיק ;)

חחחחח

הכוונה היא שהיא נראת לי פשוטה אבל מה אני מבין במצלמות?

ד"א, יש מצב למשהו עם אינפרה אדום, ראית לילה משהו כזה? סתם בשביל הסבבה בטיולים שלי...

עוד משהו - ראיתי את הביקורת ב CNET והיא משבחת אותה מלבד התוכנה לא הכי טובה וlow-light shutter lag. שאין לי ממש מושג מה זה...

פה מדברים על הדגם M1 כשאני יותר בכיוון הM2.. לא יודע מה ההבדלים ממש אבל כנראה שה2 יותר טוב חחחח לא?!

ושלא תבינו אותי לא נכון, לא החלטתי על הסוני אלא פשוט אני קצת בודק עליה בכללי וזה לא אומר שאני אמליץ להם לקחת אותה אז אני פתוח להצעות. :-*

ותודה על כל העזרה שהבאתם עד עכשיו.

שוב, אני לא יודע מה זה זום גדול. אני לא חושב שהם יתחילו לצלם ציפורים נדירות או צפרדעים בצבע כחול ירוק ממרחק של מאה מטר... הזום ישמש כדי לקרב למצולמים בעיקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...