כששותים....לא נוהגים ! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כששותים....לא נוהגים !

Mor Abergel

Recommended Posts

מי שקורא לכביש 6 טוב ועוד אומר שהוא נסע על כבישים בחו"ל לא יודע מה הוא רוצה מעצמו...

כביש שש חרא של כביש אפילו בהשוואה לכבישים אחרים בארץ הוא בכלל לא מיוחד מה זה שאין בו רמזור לא הופך אותו לאלוהים

ודרך אגב הוא הכביש הכי מסוכן במדינה משפתחו אותו יותר מ37 הרוגים שזההה מלאא יחסית לכביש שקיים שנה אחת

ובכלל זה הרבה בכללי כל שנה מתים בערך 400

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל כביש החוף, מחיפה דרך איילון ועד דרום גוש דן, הוא כביש טוב שניתן לנהוג בו במהירויות גבוהות משמעותית מהקבועות בחוק. כנ"ל לגבי כביש 6 - מה זאת ההגבלה המטומטמת ל-110 קמ"ש?

אבל יש שם תאונות נכון? ולא מעט.

אז מה יצא מלהגביר את המהירות חוץ מיותר נזק?..אה כן זה יהיה יותר כיף, שכחתי ::)

בעיקרון אף כביש בארץ לא מתאים ליותר מ 110 קמ"ש, לא כל עוד יש כמות כזאת של תאונות.

ביום שיבינו למה יש כל כך הרבה תאונות אפשר יהיה לגביל את כביש שש גם ל 140.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, יש שם תאונות. גם בתוך העיר יש תאונות קטלניות, במהירויות של 50 קמ"ש. הסיבה היא לא המהירות, או תנאי הכביש (בדרך כלל), הסיבה היא בנהג שחושב שהכביש שייך לאבא שלו.

לא אמרתי שזאת הסיבה.

אבל כל עוד יש תאונות, להעלות את המהירות המותרת יהיה פשוט צעד לא הגיוני, ווידוי הריגה אם אתה שואל אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר שבארץ זה לא מספיק רק לא לשתות ולציית לחוקי התנועה....יש הרבה אידיוטים שבכלל לא יודעים לתפעל ת'רכב ואיך ואיפה לנהוג...רק אתמול קלטתי פתאום מישהו ממש אידיוט שנסע בניגוד לתנועה בכביש ראשי [!!] ורק אחרי כמה שניות הוא קלט שהוא בנתיב ההפוך אז הוא עלה על האי תנועה ועבר לנתיב השני מבלי אפילו לבדוק אם יש מכוניות שנוסעות,פשוט נכנס לכביש בדוך....

והיום משאית עקפה אותי מצד ימין...חסמה אותי וכמעט דחפה אותי לשולים...

ולסיום-נכנסתי לכביש דו סיטרי ופתאום אני קולט שנוסע באמצע הכביש ובזיגזגים...נאלצתי לשמור מרחק עצום כי האהבל לא הצליח לשמור על קו ישר...או שהוא היה ממש עייף,או שהוא כולו היה בטריפים או שהוא פשוט שתה כמה ליטרים טובים של בירה.

באחס איזה נהגים אידיוטים יש בארץ :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אתמול קלטתי פתאום מישהו ממש אידיוט שנסע בניגוד לתנועה בכביש ראשי [!!] ורק אחרי כמה שניות הוא קלט שהוא בנתיב ההפוך אז הוא עלה על האי תנועה ועבר לנתיב השני מבלי אפילו לבדוק אם יש מכוניות שנוסעות,פשוט נכנס לכביש בדוך....

גם אני נתקלתי במקרה כזה, לפני שנה בערך כשהייתי באחד הסיורים של המשמר האזרחי.

נסענו בניידת ועמדנו ברמזור, פתאום אנחנו רואים מכונית נוסעת לכיוון שלנו על אותו נתיב שאנחנו נמצאים.

זה היה כביש דו-סיטרי עם נתיב אחד בכל כיוון נסיעה ושטח הפרדה בנוי בינהם, ככה שהיא לא יכלה לחזור לנתיב השני.

בקיצור עצרנו את הרכב בצד (בדיקת רשיונות וכו'..), הנהגת עשתה פרסה ונסעה לשלום.

זה היה לילה מוזר מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...