כששותים....לא נוהגים ! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כששותים....לא נוהגים !

Mor Abergel

Recommended Posts

הבנאדם צודק, מה לעשות...

גם איבוד דם, הוא לא הגורם הישיר למוות, איבוד דם גורם לחוסר חמצן בגוף שגורם לקריסת איברים שגורם למוות.

(סתם מקדים תרופה למכה).

האמת היום היתה לי כמעט תאונה, אנשים זה לא מצחיק, תנהגו רק שאתם עירניים במיליון אחוז!!!, ואם אין ברירה, תנהגו טיפה יותר לאט.

חבל חבל על החיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האמת היום היתה לי כמעט תאונה, אנשים זה לא מצחיק, תנהגו רק שאתם עירניים במיליון אחוז!!!, ואם אין ברירה, תנהגו טיפה יותר לאט.

חבל חבל על החיים...

קרה לי כבר פעמיים לפחות. למזלי יצאתי ללא פגע,וגם האוטו (טפו טפו טפו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ U S A lR ][/\][ link=topic=162640.msg1379847#msg1379847 date=1137787257]

עם מה הוא נינס בה? עם טנק ? לא קרה לו כלום והיא כולה היתעוותה קצת...

זו לא תוצאה ישירה מההתנגשות, היא נכוותה, היא הייתה כלואה ברכב עולה באש כ45 שניות שזה המון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=162640.msg1377126#msg1377126 date=1137620619]

נהגת פעם בכביש מהיר בחו"ל שמותר להגיע ל150 קמ"ש ?

זה כיף ויש פחות תאונות מאשר בארץ...

למה אתה כן?

אם כן, אתה כבר יודע שכביש של 150 בחו"ל בנוי ברמה גבוה הרבה יותר מכביש "מהיר" בארץ, אתה מצפה שינסעו פה גם על 150?

מהירויות כאלה מאפשרים רק בכבישים שבהם מספר התאונות קטן כבר מההתחלה, לאפשר מהירות גבוה בארץ זה כמו לבצע ווידוי הריגה, כי גם אם הגבלה כזאת גבוה לא תגדיל את מספר התאונות היא בטוח שלא תקטין אותם, התוצאה תהיה פשוט יותר הרוגים בכל תאונה, וכמובן... יותר כיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה כן?

אם כן, אתה כבר יודע שכביש של 150 בחו"ל בנוי ברמה גבוה הרבה יותר מכביש "מהיר" בארץ, אתה מצפה שינסעו פה גם על 150?

מהירויות כאלה מאפשרים רק בכבישים שבהם מספר התאונות קטן כבר מההתחלה, לאפשר מהירות גבוה בארץ זה כמו לבצע ווידוי הריגה, כי גם אם זה לא יגדיל את המספרים של התאונות זה בטוח לא יקטין אום אבל זה רק יגדיל משמעותית את ההרוגים.

אין מה לעשות, אם כל הכבישים היו כמו כביש 6 היה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכבישים בארץ מאפשרים נסיעה במהירויות יותר גבוהות מ-90 קמ"ש (עד פי 2 ויותר :smile1:), זה ממש לא תירוץ.

הכבישים בארץ מאפשרים נסיעה של מעל 90 מבחינת פיתולים ורדיוסי פניות (המבנה התיכנוני של הכביש) זה נכון אבל מבחינת תחזוקתית הם לא יכולים לתמוך במהירות גבוהה מ-120 קמ"ש בממוצע (אני מדבר פה על סך הכבישים המהירים בארץ ולא על קטע כביש ספציפי כזה או אחר).

כמו כן תחזוקת הרכבים בארץ היא נמוכה ביותר - כל נבדק פעם בשנה במקרה הטוב וגם בדיקה זו היא חפיפניקית כמיטב מסורת הציונות - אם המדינה תאשר לנסוע במהירות גבוהה מ-90-100 היא תצטרך לאכוף את התקנות שנוגעות לתחזוקת כלי הרכב ולהציב הרבה מאוד ניידות לבדיקת תקינות הצמיגים.

אתה לא יכול מצד אחד לאשר לאנשים לנסוע במהירויות גבוהות ומצד שני לא לאכוף את החוק הקיים שנועד לשמור על הבטיחות במהירויות כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BULLSHIT

אני מכיר נהגים ובעיקר נהגות שקיבלו רישיון בלי לדעת לנהוג ונהיגה שלכם ממש מפחידה ללא שום קשר לאלכוהול...

לעומת זאת אני היצצתי מחלון ביתי לפני דקה וראיתי שהחנתי את האותו שלי אתמול (היום) ב-3 בבוקר ברברס ממש ישר בין שני הקווים וזה אחרי 3.5 ליטר Guinness ששתיתי אתמול בפאב :beerchug: :beerchug: :beerchug:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכבישים בארץ מאפשרים נסיעה של מעל 90 מבחינת פיתולים ורדיוסי פניות (המבנה התיכנוני של הכביש) זה נכון אבל מבחינת תחזוקתית הם לא יכולים לתמוך במהירות גבוהה מ-120 קמ"ש בממוצע (אני מדבר פה על סך הכבישים המהירים בארץ ולא על קטע כביש ספציפי כזה או אחר).

כל כביש החוף, מחיפה דרך איילון ועד דרום גוש דן, הוא כביש טוב שניתן לנהוג בו במהירויות גבוהות משמעותית מהקבועות בחוק. כנ"ל לגבי כביש 6 - מה זאת ההגבלה המטומטמת ל-110 קמ"ש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המג

כל כביש החוף, מחיפה דרך איילון ועד דרום גוש דן, הוא כביש טוב שניתן לנהוג בו במהירויות גבוהות משמעותית מהקבועות בחוק. כנ"ל לגבי כביש 6 - מה זאת ההגבלה המטומטמת ל-110 קמ"ש?

כמו שאמרתי, המגבלה של אכיפת תחזוקת כלי הרכב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...