כששותים....לא נוהגים ! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כששותים....לא נוהגים !

Mor Abergel

Recommended Posts

לא צריך לדחות את הרישיון - פשוט לדעת שאוטו זה - וכמו שאתה לא תשחק בנשק ולא תשתמש בו בקלות דעת ככה אתה תתן את אותה תשומת הלב ואותו הכבוד להגה שאתה אוחז.

אין מה לעשות, בעולם שלנו קשה מאוד להסתדר בלי אוטו ככה שרשיון זה אלמנטרי - אבל לדעת לנהוג בהגיון.

טיפה הגיון תציל הרבה אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
link=topic=162640.msg1375717#msg1375717 date=1137546622]

ורק שתדע, מהירות לא הורגת, זה פשוט נכון רק בכבישים עירוניים...

ממש לא נכון!

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2981807,00.html

כמה זמן לא החלפת את הצמיגים ברכב שלך חצי שנה?, אתה לא יכול להיות בטוח שהם יעמדו בחום הגבוה שנובע ממהירות גבוהה לאורך זמן.

ואם החלפת, אתה יודע מה קורה עם הצמיגים של הנהג של המכונית מלפניך?, מה עם הצמיגים של המכונית שנוסעת לשמאלך? והמכונית שנוסעת לימינך?

בקיצור - מהירות גבוהה זו לא רק פונקציה של תנאי הדרך - אלא גם (ולא פחות) פונקציה של הרכב שלך והמצב שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק שכחתי להזכיר שצריך שמתאים ולבדוק לחץ אוויר כל 3 ימים

וחצי שנה זה ממש לא רע לצמיג!

הדבר הכי גרוע זה צמיד "מחודש" , נמכרים על ידי החאפרים ביפו

היה לי מקרה שנהגתיבאוטו של סבא שלי והיה לו צמיג "מחודש" , פתאום ברחוב חצי עירוני נסעתי 80 או משהו כזה ופתאום כל הבטן של הצמיג עפה לכביש השני ולקחה איתה את הכנף

אז זה לא רק מתי החלפת, אלה מה שמת על האוטו

נ.ב אף פעם אל תנהג מהר באוטו צרפתי, אבל זה כבר סיפור אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חסר מקרים מזעזעים..

יש הרבה כאלה באתרים ברשת

כמו רוטן ואורגריש

אני רק הייתי רוצה לדעת אם יש אתר של מקרים מישראל אני מחפש תמונה של אופנוען שנהרג בכביש אשדוד אשקלון בודאות צילמו אותו

והוא נהרג אני חייב פשוט לראות מסיבות אישיות בלבד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא נכון!

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2981807,00.html

כמה זמן לא החלפת את הצמיגים ברכב שלך חצי שנה?, אתה לא יכול להיות בטוח שהם יעמדו בחום הגבוה שנובע ממהירות גבוהה לאורך זמן.

ואם החלפת, אתה יודע מה קורה עם הצמיגים של הנהג של המכונית מלפניך?, מה עם הצמיגים של המכונית שנוסעת לשמאלך? והמכונית שנוסעת לימינך?

בקיצור - מהירות גבוהה זו לא רק פונקציה של תנאי הדרך - אלא גם (ולא פחות) פונקציה של הרכב שלך והמצב שלו.

אם ככה אז מה שיהרוג אותך זה הצמיג הגרוע לא המהירות...

ובכל מקרה מהירות אולי לא גורמת לתאונות אבל היא כן גורמת לתאונות להיות יותר קשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ככה אז מה שיהרוג אותך זה הצמיג הגרוע לא המהירות...

ובכל מקרה מהירות אולי לא גורמת לתאונות אבל היא כן גורמת לתאונות להיות יותר קשות...

אתה מתחכם?, מהירות לא הורגת כמו שנפילה מהקומה ה-10 לא הורגת, בשניהם אתה מת ממכה של הגוף כנגד האדמה (למעשה גם זה לא הורג אותך - אתה למעשה מת מהקריסה של אותו איבר שכתוצאה מהמכה הפסיק לתפקד).

שום דבר בעולם לא הורג, בכל מקרה של מוות בעולם אתה מת מאחד מ-2 הדברים האלה:

1- דימום פנימי

2- קריסה של איבר חיוני

מהירות גורמת לתאונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתחכם?, מהירות לא הורגת כמו שנפילה מהקומה ה-10 לא הורגת, בשניהם אתה מת ממכה של הגוף כנגד האדמה (למעשה גם זה לא הורג אותך - אתה למעשה מת מהקריסה של אותו איבר שכתוצאה מהמכה הפסיק לתפקד).

שום דבר בעולם לא הורג, בכל מקרה של מוות בעולם אתה מת מאחד מ-2 הדברים האלה:

1- דימום פנימי

2- קריסה של איבר חיוני

מהירות גורמת לתאונות.

אני ממש לא מתחכם...

אם אתה נוסע במהירות X והצמיג לא תקין ובגלל שהוא לא תקין אז הוא לא יכול ליסוע במהירות כזאת אז הבעיה כאן היא בצמיג ואתה צריך להחליף אותו... אם הצמיג יתפוצץ לך באמצע הכביש בגלל שאתה נוסע במהירות גדולה מידי בשביל הצמיג הישן והשחוק שלך אז אתה לא נהרגת בגלל המהירות נהרגת בגלל הצמיג...

אם אתה נוסע במהירות של 100 קמ"ש ואתה מבחין בקיר לפניך, אתה לוחץ על הבלמים אבל הבלמים לא עובדים אתה נתקעת בקיר, מה הרג אותך? המהירות או זה שהבלמים לא עבדו?

ודרך אגב אם אתה מת מחניקה או מרעל אז אין לך דימום פנימי ואין לך קריסה של איברים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודרך אגב אם אתה מת מחניקה או מרעל אז אין לך דימום פנימי ואין לך קריסה של איברים...

אם אתה מת מחניקה אתה מת מקריסה של גזע המוח שאחראי על הפעולות האוטונומיות של הגוף ובין השאר גם על הנשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מת מחניקה אתה מת מקריסה של גזע המוח שאחראי על הפעולות האוטונומיות של הגוף ובין השאר גם על הנשימה.

אני יאמין לך בזה... מה עם רעלים? או סתם מחלות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יאמין לך בזה... מה עם רעלים? או סתם מחלות?

רעלים או רעלנים -

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A8%D7%A2%D7%9C%D7%9F

גורמים בסופו של דבר להשמדת תאים, המחלות שנגרמות ע"י אותם רעלים נגרמות עקב קריסה של איבר חיוני כזה או אחר כתוצאה מפעולת הרעל, וכנ"ל לגבי מחלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאיפשר למות מחניקה ולא חייב שגזע המוח יקרוס אחי אתה מדבר שטויות רצח..

הוא היה יכול להיחנק ממשהו שהוא בלע וזה חסם לו את דרכי הנשימה אותו הדבר הוא יכול למות מחוסר חמצן כמו טביעה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאיפשר למות מחניקה ולא חייב שגזע המוח יקרוס אחי אתה מדבר שטויות רצח..

הוא היה יכול להיחנק ממשהו שהוא בלע וזה חסם לו את דרכי הנשימה אותו הדבר הוא יכול למות מחוסר חמצן כמו טביעה..

אף אחד לא מת מחניקה, לא מטביעה ולא מחוסר חמצן, האדם בסופו של דבר מת עקב קריסה של גזע המוח עקב חוסר בחמצן עקב הטביעה או החניקה, זה אומר שיש לנו שרשרת שהחוליה האחרונה היא הגורם הישיר למוות -

טביעה ---------> חוסר בחמצן ------------> גזע המוח קורס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...