בעיות בצילום לילה איזה פלאש חיצוני לקנות ? - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות בצילום לילה איזה פלאש חיצוני לקנות ?

SUBX2

Recommended Posts

אני רוצה לצלם קבוצה של אנשים ממרחק של בן 8-9 מטר כדי שכולם יכנסו בתמונה זה מחייב אותי להתרחק ולפני שפירסמתי את ההודעה קראתי מספר הודעות של אנשים אחרים ולכן הבנתי שיש צורך בפלאש מה אני צריך בדיוק אני לא יודע???

אין לי מפני שמחקתי אותם אם היה לי הייתי מעלה אותם קודם היה חוסר הרבה בילבולי ראש חח

תודה על הסבלנות...

:hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, אם הקבוצה נמצאת בתוך חדר אז אפשר להשתמש בפלאש עם ראש מסתובב, להקפיץ את האור מהקיר לקבל תוצאות מעולות. קרא הודעה קודמת שלי לגבי פלאשים למינולטה כאן.

אם הקבוצה נמצאת בחוץ אז לא תהיה לך אפשרות להקפיץ את הפלאש ולכן תאלץ להשתמש בפלאש ישיר. התוצאה תראה רע בכל מקרה, את זה אני יכול להבטיח לך. ישיר זה דרעק, בין אם חיצוני או פנימי.

אגב, ניסית לצלם ב-38/2.8 ב-ISO 200 (או אפילו ISO 400)? זה אמור לתת לך טווח לא רע גם עם הפלאש הפנימי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי אותך וכמו שאתה אמרת אתה פשוט צריך פלאש חיצוני פשוט לפלאש המובנה שעל המצלמה שלך אין מספיק כח ההבזק שלו לא מספיק חזק בשביל תמונה בלילה ממרחק פשוט תקנה פלאש חיצוני שההבזק שלו יותר חזק ממה שיש לך כמו זה שפה זה הכי זול שמצאתי למינולטה 800 שקל השני שמצאתי כבר עולה איזה 2500 שקל קח קישור לזול http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=375746 ועוד משהו הקישור שהבאתי לך זה לפלאש שאני אישיתי לא כל כך הייתי ממליץ עליו כי אם למשל תרצה לצלם רחוק הוא טוב אבל לקרוב זה בעייתי כי אז תתצטרך לכסות אותו עם פילטר כדי שהתמונה לא תצא לבנה מדי, או שתשקיע כסף ותוכל לקנות מתכוונן ואז פשוט אתה מרים את העדשה שלו שתבזיק לשמיים ואז יש לך עלידי כיוונון פשוט בעוצמות שונות בשביל איכות צריך לשלם מי יודע אולי תמצא אחד טוב חזק מיתכוונן וזול אני לא ממש חיפשתי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את הודעתך בטרד איזה אתה מדבר עליו בצילומים בתוך חדר

סיגמה 500DG או מינולטה 5600HSD, תלוי בתקציב שלך.

ומה ניתן לעשות כאשר אני מצלם בחוץ?

להשלים עם זה שאם תצלם עם ישיר תקבל תמונה עם תאורה מכוערת, או לעבור למצלמה עם ISO גבוה יותר ו/או עם עדשה שכוללת צמצם פתוח מהיר יותר ו/או עם מייצב תנועה. וגם עם כל אלה, עדיין יהיו מקומות חשוכים מאוד שבהם לא תוכל לצלם ללא .

אגב, מההודעה של idanmal אני ממליץ לך להתעלם. יש שם יותר מדי דברים מבולבלים ושגיאות. אולי אם יהיה לי כוח יותר מאוחר אני אנסה לעשות סדר בדברים שכתב ולתקן את הדורש תיקון, אבל באמת יותר פשוט לדלג על ההודעה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, בוא נראה מה היה לנו כאן...

הבנתי אותך וכמו שאתה אמרת אתה פשוט צריך פלאש חיצוני פשוט לפלאש המובנה שעל המצלמה שלך אין מספיק כח ההבזק שלו לא מספיק חזק בשביל תמונה בלילה ממרחק פשוט תקנה פלאש חיצוני שההבזק שלו יותר חזק ממה שיש לך

לא חייבים פלאש חיצוני. אפשר להגדיל מאוד את הטווח של הפלאש הפנימי ע"י שימוש בצמצם הכי פתוח ו-ISO גבוה יותר. אפשר גם להשתמש במצב הכי רחב ופשוט להתקרב לנושא. בכל מקרה, תמונה עם תאורה טובה לא תצא מצילום כזה, גם לא עם פלאש חיצוני יקר.

כמו זה שפה זה הכי זול שמצאתי למינולטה 800 שקל השני שמצאתי כבר עולה איזה 2500 שקל קח קישור לזול http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=375746

זה דרעק שממש לא שווה את ה-800 ש"ח שהוא עולה. העוצמה שלו חלשה ואין לו תנועות מלאות.

ועוד משהו הקישור שהבאתי לך זה לפלאש שאני אישיתי לא כל כך הייתי ממליץ עליו כי אם למשל תרצה לצלם רחוק הוא טוב אבל לקרוב זה בעייתי כי אז תתצטרך לכסות אותו עם פילטר כדי שהתמונה לא תצא לבנה מדי,

קישקוש. העוצמה של הפלאש הזה משתנה ונשלטת ע"י המצלמה (TTL).

או שתשקיע כסף ותוכל לקנות מתכוונן ואז פשוט אתה מרים את העדשה שלו שתבזיק לשמיים

אני לא רוצה להיות בוטה, אבל להבזיק לשמיים זאת כסילות לשמה.

ואז יש לך עלידי כיוונון פשוט בעוצמות שונות

ממש לא צריך לשחק עם העוצמות, פשוט נותנים למצלמה לעשות את זה. בשביל זה בדיוק קונים ייעודי.

בשביל איכות צריך לשלם מי יודע אולי תמצא אחד טוב חזק מיתכוונן וזול אני לא ממש חיפשתי....

אני מציע שגם אל תחפש. כתבת בהודעה אחת מספיק דברים מטעים בשביל כמה דיונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי אותך וכמו שאתה אמרת אתה פשוט צריך פלאש חיצוני פשוט לפלאש המובנה שעל המצלמה שלך אין מספיק כח ההבזק שלו לא מספיק חזק בשביל תמונה בלילה ממרחק פשוט תקנה פלאש חיצוני שההבזק שלו יותר חזק ממה שיש לך

לא חייבים פלאש חיצוני. אפשר להגדיל מאוד את הטווח של הפלאש הפנימי ע"י שימוש בצמצם הכי פתוח ו-ISO גבוה יותר. אפשר גם להשתמש במצב הכי רחב ופשוט להתקרב לנושא. בכל מקרה, תמונה עם תאורה טובה לא תצא מצילום כזה, גם לא עם פלאש חיצוני יקר.

כמו זה שפה זה הכי זול שמצאתי למינולטה 800 שקל השני שמצאתי כבר עולה איזה 2500 שקל קח קישור לזול http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=375746

זה דרעק שממש לא שווה את ה-800 ש"ח שהוא עולה. העוצמה שלו חלשה ואין לו תנועות מלאות.

ועוד משהו הקישור שהבאתי לך זה לפלאש שאני אישיתי לא כל כך הייתי ממליץ עליו כי אם למשל תרצה לצלם רחוק הוא טוב אבל לקרוב זה בעייתי כי אז תתצטרך לכסות אותו עם פילטר כדי שהתמונה לא תצא לבנה מדי,

קישקוש. העוצמה של הפלאש הזה משתנה ונשלטת ע"י המצלמה (TTL).

או שתשקיע כסף ותוכל לקנות מתכוונן ואז פשוט אתה מרים את העדשה שלו שתבזיק לשמיים

אני לא רוצה להיות בוטה, אבל להבזיק לשמיים זאת כסילות לשמה.

ואז יש לך עלידי כיוונון פשוט בעוצמות שונות

ממש לא צריך לשחק עם העוצמות, פשוט נותנים למצלמה לעשות את זה. בשביל זה בדיוק קונים ייעודי.

בשביל איכות צריך לשלם מי יודע אולי תמצא אחד טוב חזק מיתכוונן וזול אני לא ממש חיפשתי....

אני מציע שגם אל תחפש. כתבת בהודעה אחת מספיק דברים מטעים בשביל כמה דיונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...