כונן פלופי- שימושי בשבילכם? - עמוד 5 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כונן פלופי- שימושי בשבילכם?

deso

באיזו תדירות אתם משתמשים בכונן פלופי?  

1304 הצבעות

1. 1. באיזו תדירות אתם משתמשים בכונן פלופי?

• אני משתמש בפלופי רוב הזמן.
      0
    • אני משתמש בפלופי לעתים קרובות.
    • אני משתמש בפלופי לעתים רחוקות.
    • אני בכלל לא משתמש בפלופי.
    • אין לי כונן פלופי.

Recommended Posts

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חייבים כונן פלופי

מאוד שימושי לצריבת ביוסים לכרטיס מסך.

אני משתמש בזמן האחרון כי אני מתעסק בזה עכשיו.

אבל ככה בתכלס לא נוגע בו בכלל סתם סוגר חור במארז... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]the HiMD format is out for about a year (if not more). the cheapest HiMD recorder/player cost 500 nis. (zap: here). but that's irrelevent since we're talking about data MD, and those HiMD player can only record that crappy atrac3+ format, if sony would have added support for MP3 and bigger screens they would have probably out sell iPods. anyways MD data drives exist since 1995 (link:here) though they haven't cached on. it's weird since back at 1995 a cd burner cost upwards of 700 $ (!!!) and some people didn't even have a CD-ROM.

anyways sony did release recently a HiMD data drive (external - USB2), which is good since nobody has an MD drive. and it's fairly priced at 162$ (according to ebay, here)

media's are pretty expensive at 5-7$ each though keep in mind it's 1GB and completely rewritable.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כונני פלופי מאוד זולים היום ולדעתי זה נחמד שיש אחד במחשב

אז נכון שהיום שיש רשתות ואינטרנט וצורבים וכרטיסי וכו הפלופי נח הרבה

אבל כמו שאמרו יש לו ליפעמים שימושים כמו צריבת ביוס לדוגמה ולעביר קבצים קטנים וכו ואני לא מבין למה להוציא אותו מהמחשב

אפשר לעשות לו או משהו למי שלא אוהב את היופי של הפלופי שלו ובעינין הרעש זה נכון אבל רק שהוא עובד

וזה לא קורה לעיתים קרובות

חוץ מיזה הוא גם מאוד נוח לאנשים שלא מבינים הרבה במחשבים ואפשר להסביר בקלות לאנשים איך לישתמש בו -מה שאופך אותו למאוד יעיל

לנובים שמישתמשים במחשב רק ללימודים וצריכים לישמור רק טקסטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...