כונן פלופי- שימושי בשבילכם? - עמוד 4 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כונן פלופי- שימושי בשבילכם?

deso

באיזו תדירות אתם משתמשים בכונן פלופי?  

1304 הצבעות

1. 1. באיזו תדירות אתם משתמשים בכונן פלופי?

• אני משתמש בפלופי רוב הזמן.
      0
    • אני משתמש בפלופי לעתים קרובות.
    • אני משתמש בפלופי לעתים רחוקות.
    • אני בכלל לא משתמש בפלופי.
    • אין לי כונן פלופי.

Recommended Posts

בדיקסט יש 1.44 מגה (זה מה שכתוב על שלושה דיסקטים שמצאתי כאן זרוקים מתחת למגנט גדול... לא נראה לי שהם יעבדו...)

תאמת על אחד היה כתוב 1.4 ועל השניים האחרים 1.44...

נ.ב.

לפני כמה זמן מצאתי אצלי בבית דיסקט של verbatim... באופן מוזר ביותר הוא עדיין עובד...

1.44 ? אולי אני טועה... אני כבר בעצמי לא זוכר..

עקרונית זה לא מפריע שיש את הכונן במחשב ממש לא, במיוחד שיש פאנל ואף אחד לא רואה אותו.

אבל מי שאין לו בכלל בכלל בכלל שימוש בו אז שיוציא אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפשר לשים ב-CDs וב-DOK כל מה שאפשר לשים בפלופי, כך שאין צורך בפלופי, ולא בגלל התוספת של ה-40 ש"ח, אלא מכיוון שהוא מכוער ועושה רעש מעצבן.

לא ניסיתי לעדכן כבר הרבה זמן, אבל יש איזושהי בעיה לעשות את זה עם CD או עם DOK?

אבל שוב פעם אם אתה צריך לתת למישהו איזה קובץ/מסמך והוא לידך בבית מה תעשה? תתן לו את הדיסק און קיי שלך?

תשלח לו באימייל.

ולי לא נשמע הגיוני לבזבז דיסק שלם של 650/700 מגה על קובץ של שתיים שלוש מגה לדוגמה...

חבילת דיסקטים עולה ממש גרושים כמה שקלים בודדים.. ואתה יכול לעביר מידע בלי בעיה ומתי שאתה רוצה למחוק ואז שוב פעם..

CD עולה רק שקל. דיסקט עולה יותר.

אם בכל זאת חבל לך "לבזבז" CD, אז תשתמש ב-CDRW.

מה קורה אם הקובץ שוקל 10MB? תחלק אותו ל-7 דיסקטים, או שתצרוב אותו על CD ו"תבזבז" 690MB? אתה יכול לא לסגור את הדיסק, ובפעם הבאה שתרצה לצרוב משהו קטן נוסף, להוסיף אותו ל-CD הזה.

אבל במידה ואין לו אז אין לו איימיל.

ואני מכיר הרבה כאלו שאין להם כיום ועובדים בווארד/אקסאל ועוד שאר תוכנות...

מה, ואיך מסתדרים בלי האינטרנט? :s05:

למה לא יכנס? כמה יש בדיסקט? 3. משהו מגה לא? למה שלא יכנס?

דיסקט זה בסה"כ 1.44MB. :screwy:

אתה בטוח שאתה משתמש בדיסקטים? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לשים ב-CDs וב-DOK כל מה שאפשר לשים בפלופי, כך שאין צורך בפלופי, ולא בגלל התוספת של ה-40 ש"ח, אלא מכיוון שהוא מכוער ועושה רעש מעצבן.

לא ניסיתי לעדכן כבר הרבה זמן, אבל יש איזושהי בעיה לעשות את זה עם CD או עם DOK?

תשלח לו באימייל.

CD עולה רק שקל. דיסקט עולה יותר.

אם בכל זאת חבל לך "לבזבז" CD, אז תשתמש ב-CDRW.

מה קורה אם הקובץ שוקל 10MB? תחלק אותו ל-7 דיסקטים, או שתצרוב אותו על CD ו"תבזבז" 690MB? אתה יכול לא לסגור את הדיסק, ובפעם הבאה שתרצה לצרוב משהו קטן נוסף, להוסיף אותו ל-CD הזה.

מה, ואיך מסתדרים בלי האינטרנט? :s05:

דיסקט זה בסה"כ 1.44MB. :screwy:

אתה בטוח שאתה משתמש בדיסקטים? :-\

תתפלא יש הרבה אנשים שאין להם והם מסתדרים יפה מאוד..

וכן אני משתמש וכמו שאחת האפשרויות בסקר אומרות: אני משתמש בפלופי לעתים רחוקות

אני לא משתמש כול יום כמו לפני 6 שנים.

וכמו לפני שלוש שנים בלימודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו זוכר שפעם היו מעבירים משחקים ותוכנות מאחד לשני עם איזה 30 דיסקטים עם קבצי arj ? :silly:

כמעט לאף אחד מהחברים שלי לא היה צורב , כי הם היו נורא יקרים ,שעות היה לוקח לי לפתוח אותם אחד אחרי השני ...

(מצטער אם אני עובר על חוקי הווארז , זה מטעמי נוסטלגייה ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו זוכר שפעם היו מעבירים משחקים ותוכנות מאחד לשני עם איזה 30 דיסקטים עם קבצי arj ? :silly:

כמעט לאף אחד מהחברים שלי לא היה צורב , כי הם היו נורא יקרים ,שעות היה לוקח לי לפתוח אותם אחד אחרי השני ...

(מצטער אם אני עובר על חוקי הווארז , זה מטעמי נוסטלגייה ;D)

צודק, לי לדוגמא ב486 שלי לא היה לי צורב.. אז הייתי משתמש רק בפלופי זה היה הדבר הכי נורמלי בעולם חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I use floppy all the time!

I lost the cover for my 3.5" bay so i use the floppy to close that hole and block the dust...

Seriously i have two computers with only that floppy drive and it's not even connected (i'm not even sure if it works since i took it out of a 100 MHz just to block the dust)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]next time you'll need to install windows on a SATA drive let me know.....

or if you'll need to update your ... (though half the mobos out there support update from windows)

other than that I don't see any real use for a floppy.

IMHO, the floppy should have been replaced by the MD a long time ago, smaller than a floppy (about 3/4 the size) and can contain 170mb or 1Gb with the new HD-MD, faster and infinitely more reliable, even more than a CD.[./ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים אני צריך פה ושם כונן דיסקטים בשביל הגשת דברים במכללה... אבל בד"כ הוא מעלה אבק.

לפני האמת כשבוע נתקלתי בבעיה (התקנת כונן SATA) שהיה חייב דיסקט כי הלוח היה כל כך דפוק, שלא ממש הייתה לו תמיכה מובנת לזה בביוס, רק מאוד בסיסית

אז לא היה ניתן להתקין בלעדי הדיסקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...