הנה סריקה של Taiyo Yuden מה אתם אומרים אמיתי או מזוייף? - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנה סריקה של Taiyo Yuden מה אתם אומרים אמיתי או מזוייף?

Jack_g

Recommended Posts

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אולי הוא פשוט לא מסתדר טוב עם המדיות האלו, אתה לא יכול להגיד שהוא על הפנים מאחר ואין ספור אתרים (מקצועיים) נתנו לצורב הזה editors choice award והוא בין הצורבים הכי נמכרים בעולם (עם אחלה reviews).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה לגבי הסוני הוא קיבל ביקורות טובות או לא? כי אני כבר לא יודע מה לקחת בתחלס זה לא ממש בעיה אני תמיד יכול להחליף אבל אני צריך לדעת מה לקחת כרגע.

מה זה הפיליפס שאתה מדבר עליו? הוא טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוכרים את הBENQ הזה בארץ? בתחלס אותי לא מעניינים כרגע כת הפיצ'רים כמו CROSSFLASHING ו DVDRAM אני רוצמה שהצורב יצרוב באיכות טובה בכל המהירויות יש אחד כזה?

כי לפי מה שהבנתי ממך ב NEC אני חייב לקנות מדיות של X16 בשביל שיהיו לי צריבות איכותיות.

מדיות כאלו יחסית יקרות ומהירות זה לא פקטור קובע בשבילי אין לי שום בעיה לחכות עוד כמה דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מוצא שום ביקורת על הצורב הזה, ואין לי ממש אפשרות לקנות אותו אני יכול לקנות או NEC או SONY.

אבל מוזר אתה הראשון שממליץ על מה מיוחד בו כל כך?

בלי קשר איך הסריקה האחרונה שהעלתי היא טובה מהקודמות ובכלל היא נחשבת לטובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער לא שמתי לב, וההקפצה הייתה בגלל שהייתה לי סריקה חדשה.

אין לי אפשרות לקנות את הפיליפס אבל אני אנסה.

בכל מקרה אם אני לא יצליח נראה לי עדיף ה SONY לא?

בכל מקום שמוכרים את הפיליפס כתוב בהתחלה 1628 ואז בדף מכירה עצמו כתוב PBDV1640G זה הצורב הנכון כן? הכוונה לזה שזה פשוט BENQ1640 כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא משנה, אם הנגן הביתי שלך לא יכול לקרוא + אז עדיף לך לקנות מינוס, מה שגם תמיד אפשר לעשות ביטסטינג ל+ שיהיה ROM, אז עוד פעם... ממש לא משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...