עשיתי אוברקלוק למעבד ואני לא מצליח עוד- עזרו בבקשה - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עשיתי אוברקלוק למעבד ואני לא מצליח עוד- עזרו בבקשה

sroolik

Recommended Posts

לא בשביל הלוח אלא בשביל המעבד

זה יכול לתת לך אפשרות להגיע למהירות גבוהה יותר עם המעבד

(ומצד שני, זה יכול לא לתת לך כלום ואז אתה פשוט תקוע כי כנראה זה מה שהמעבד מסוגל במתח הזה)

לעדכן ביוס זה פשוט (במיוחד היום כשאפשר לעשות הכול דרך WINDOWS)

אבל זה חשוב שתשתמש בגירסה הנכונה (כלומר לפי הדגם של הלוח אם)

וזה חשוב שהמחשב לא יקרוס בתהליך (בגלל אוברקלוק) וכמובן ביום כזה, שלא תהיה הפסקת חשמל :smile1:

בקיצור, ששום דבר לא יפריע לתהליך (הקצר) לעבור מההתחלה ועד הסוף

טוב, נראה לי שאני אנסה אבל ממש לא היום

איך אני בודק מהי הגרסה שמותקנת לי ומהי הגרסה הכי חדשה שיש ללוח שלי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הסתכלתי, הגרסה שלי היא 1005

אני ממש בספק כמה יוסיף לי ה- 0.1 וולט הזה ואם 1.65 לא שוחק כבר את המעבד

בכל מקרה, אני אמשיך להרהר על זה מחר

תודה רבה לך ולכל מי שעזר לי פה לאתר את הבעיה, אני ממש מעריך את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי - הגעת לתוצאה טובה ב OC.. (זה וינס או ווינצ'סטר??) וזה נראה לי כבר דיי גבולי...

עכשיו מה אתה מגדיר יציב?? הרצת עליו PRIME95? כי לי יש 3000+ ווינצ'סטר ואני לא מצליח לעבור 10 שניות בפריים על תדר מעבד גבוה מ 2300MHZ..

עד 250FSB X9 שזה יוצא 2250MHZ הכל רץ חלק (כולל פריים למשך 7 שעות..) אבל כל נסיון להרים יותר נכשל בפריים תוך כמה שניות ולא חשוב כמה מתח ננתי או כמה מחלק שמתי וכנל לגבי מכפלת הHT.. כשהורדתי מכפלת מעבד ל 8 הפריים עבד גם על FSB 270 ללא תקיעות..

אולי גבול המעבד?? באעסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי - הגעת לתוצאה טובה ב OC.. (זה וינס או ווינצ'סטר??) וזה נראה לי כבר דיי גבולי...

עכשיו מה אתה מגדיר יציב?? הרצת עליו PRIME95? כי לי יש 3000+ ווינצ'סטר ואני לא מצליח לעבור 10 שניות בפריים על תדר מעבד גבוה מ 2300MHZ..

עד 250FSB X9 שזה יוצא 2250MHZ הכל רץ חלק (כולל פריים למשך 7 שעות..) אבל כל נסיון להרים יותר נכשל בפריים תוך כמה שניות ולא חשוב כמה מתח ננתי או כמה מחלק שמתי וכנל לגבי מכפלת הHT.. כשהורדתי מכפלת מעבד ל 8 הפריים עבד גם על FSB 270 ללא תקיעות..

אולי גבול המעבד?? באעסה.

תשים לב זה לא AMD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...